Окупирай... СУ?

Тук можете да дискутирате по актуални проблеми свързани с вътрешната и външна политика на България и Европейския съюз, както и по проблеми от геополитическо значение за съвременния свят.

Модератор: Lord

Re: Окупирай... СУ?

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 19:20

проф. Драганов, това Вие ли сте?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот Crippled Alice » 25 Яну 2014, 19:23

За какво е тая драма с тая сесия? Като не се проведат в ректората, изпитите ще се проведат в някой от другите факултети. Ако има желание, унивеститетът може да организира такова нещо.
Пък който, каквото иска да си окупира. Светът няма да свърши с една провалена сесия. Улици може да се затварят, хора могат да се бият, обаче за безценното уни никой не дава дума да се каже!
Аватар
Crippled Alice
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 853 пъти.

Мнениеот Kristo » 25 Яну 2014, 19:26

вечен студент написа:И сега, какво се оказа?!? Че десетина студента могат да си окупират Университета всеки път, когато не са се подготвили за сесията! Това е все едно, аз да се напия до безсъзнание и да не се появя за изпита си, а когато ме попитат, защо не си изпълнявам задълженията, да кажа: "Аааа, колеги, много ви моля! Аз съм в стачка заради високите цени на черния хайвер! Освен това, настоявам да ми изплащат хонорарите под формата на руска водка с кедрови ядки! И кмета на Торонто незабавно да си подаде оставката!".

Деца, това е едно от 7те тайни български изкуства - "Заяждането на дребно", някой път ще ви ги напиша кои са другите или Вечния ще ви ги демонстрира нагледно, зависи кой е станал по-криво от леглото него ден... :cheers:
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 19:29

а това ти ли си, татко?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Мнениеот Angel_N » 25 Яну 2014, 19:37

Crippled Alice написа:За какво е тая драма с тая сесия? Като не се проведат в ректората, изпитите ще се проведат в някой от другите факултети. Ако има желание, унивеститетът може да организира такова нещо.
Пък който, каквото иска да си окупира. Светът няма да свърши с една провалена сесия. Улици може да се затварят, хора могат да се бият, обаче за безценното уни никой не дава дума да се каже!

Абсолютно съм съгласен. Има условия, но това, че администрацията се прави на ударена, може само да накара човек да си задава разни въпроси като например дали е в интерес на самата управа на университета да спъва собствената си работа и учебния процес на студентите и ако все пак има такъв интерес - в какво по-точно се изразява той и откъде/от кого бива гарантиран? :?:
Живот, събран в един миг, в една дума. Цветето на духа.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 859 пъти.

Мнениеот Geri.A » 25 Яну 2014, 19:45

На всички вече ни е писнало от този клип с различните субтитри, но пък си има добри попадения :Д
Аз съм за консенсуса, но преди всичко според моите условия.
Аватар
Geri.A
Пишеща машина

Благодарил (а): 56 пъти.

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 20:11

На това ли се смеете?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Мнениеот Надежден Случай » 25 Яну 2014, 20:24

Който и да я вдигна тая повторна Окупация или има някакви странични цели,или просто е наивник. С този подход вече се видя,че успех няма да бъде постигнат. Щом инерцията при първата не доведе до никакъв резултат,сега е абсурдно да се мисли,че такъв ще има. Най-малко подкрепата поне на първо четене е минимална до несъществуваща.
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Kristo » 25 Яну 2014, 21:03

Без брада не става, това е положението... мен така 2 пъти ме отрязоха на Мюзик Айдъл навремето, затова си пуснах... но това е друга тема... окупаторите ще си излязот веднага щом усетят, че утре ще изтърват "Под прикритие"...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 21:12

ше си пуснат бнт през интернет.

Доказах ли ви, че момчето не е достатъчно космато, че да възстава и превзема каквото и да е?
къде е то(й), къде е Боримечката?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Мнениеот Kristo » 25 Яну 2014, 21:20

fak написа:ше си пуснат бнт през интернет.

Доказах ли ви, че момчето не е достатъчно космато, че да възстава и превзема каквото и да е?
къде е то(й), къде е Боримечката?

Боримечката не е ли измислен персонаж?
И кво правим ако им спрат интернета? Той е с пари, а СУ няма от толкова много стипендии и бонуси за отлични резултати. Да не говорим, че ще е мега-абсурдно да се съберат в 272 (ти сигурно не знаеш, но това е една голяма зала в СУ) и да си пуснат на прожектора "Под Прикритие" и всички да зяпат...

Щерката на Джаро как ви се струва?

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 21:23

qka.

65 е по-голяма.
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Мнениеот Kristo » 25 Яну 2014, 21:30

Е там могат да гледат Листопад примерно, или да играят на кенди-кръш на голям екран. Текучество да има!

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот fak » 25 Яну 2014, 21:33

освен тва горе в дъното има една енигматична врата, дето не знам накъде води, щото не съм я отваряла, обаче, ако има коридор зад нея или друга стая, прави зала 65 наистина с внушителен потенциал.
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Мнениеот Kristo » 25 Яну 2014, 21:37

Според мен води до склад на стари хартии, книги и правец-и. Половината СУ е за това ползван.

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения