Кореистика 2

Подфорум към Факултета по класически и нови филологии

Re: Кореистика 2

Мнениеот Hachiko » 07 Авг 2012, 08:02

zess написа: .... this shit

Кое по-точно? Споделям впечатления, не е необходимо да ги четеш... :D
Аватар
Hachiko
В началото бе словото

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот zess » 07 Авг 2012, 09:05

спокойно, споделяй ги, но не се впечатлявай много лесно :bounce:
zess
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Hachiko » 07 Авг 2012, 09:37

Бях мярнала в тема "Японистика" твои мнения, ще се прехвърляш ли другата година или ще си продължиш с кореистиката? Въпреки всичко, честито приемане, колежке. :flower:
Аватар
Hachiko
В началото бе словото

Мнениеот zess » 07 Авг 2012, 10:43

Hachiko написа:Бях мярнала в тема "Японистика" твои мнения, ще се прехвърляш ли другата година или ще си продължиш с кореистиката? Въпреки всичко, честито приемане, колежке. :flower:

м..не знам, мисля да се прехвърлям мей би :) къде си плати таксата- в циек или в ректората?
zess
В началото бе словото

Мнениеот Hachiko » 07 Авг 2012, 13:50

В Ректората - паричния салон. Намира се в Северното крило откъм ул. "Шипка", 4-ти етаж. Но бъди готова - там са доста зли и нацупени хорица. :mrgreen:
Аватар
Hachiko
В началото бе словото

Мнениеот Ricchan ^^ » 11 Сеп 2012, 13:28

Hachiko написа:Записах се кореистика вчера и вече официално сме колеги. :cheers:
Само да попитам - преподавателите са готини пичове, нали? :) Въпросът ми е породен от вчерашната случка. Отидох да се запиша в ЦИЕК - докато попълвах декларацийките за общежитие и осигуряване, цъфна един човек по къси гащи и джапанки. Попита кой е за кореистика, аз се обърнах и му отговорих. Последва: "Ще ми бъде приятно да учим заедно." - "И на мен." Реших, че е малко закъснял студент. Разговорът ми се стори за приключен, та леко и тактично му обърнах гръб. :oops: Не се оказа точно така - зададе ми още един въпрос, отговорих и на него, след това си тръгна. Жената, която приемаше документите малко по-късно подметна: "Преди малко имаше един даскал, който питаше за кореистите..."
FAIL! Невероятно лошо първо впечатление му направих на човека... Та се надявам да не се заяждат за такива неща. Иначе изглеждаше готин, в смисъл, не съм си представяла, че ще видя преподавател от ВУЗ с къси гащи и джапанки. Харесва ми, че са освободени и земни.
P.S. Извинявам се за романа си, но съм доста впечатлена. Нещата в големия град стоят по различен начин и най-после ще избягам от тесногръдието, заобикалящо ме цял живот.

Това ако не е г-н Павлов, на! :D Най-готиният преподавател евър, влиза изключително много в положението на студентите и ни спасява задниците от строгата и стриктна Ким -о- Правилно мислиш, много земен човек е :D И обяснява като на идиоти, всеки би го разбрал, стига да има поне малко мерак :) Добре дошла в кореистика ;)
Повечето преподаватели са страхотни, нямат нищо общо с церберите в Ректората - била съм английска филология и просто... АМА НИЩО ОБЩО. В ЦИЕК сме като едно голямо семейство и тесногръдието не е така на власт, както навсякъде другаде - достатъчно е да видиш болшинството студенти и ще ти стане ясно ;) Един път с една приятелка бяхме във фоайето, а тя е френска филология и ми вика: Имам чувството, че съм обградена от "клошари" като теб, все едно сте се клонирали... Няма ли "нормални"? lol xD
Аватар
Ricchan ^^
В началото бе словото

Мнениеот Hachiko » 16 Сеп 2012, 16:00

Ricchan, благодаря! Не знаеш колко ме ощастливи поста ти. :mrgreen:
Аватар
Hachiko
В началото бе словото

Мнениеот tqnko » 30 Сеп 2012, 22:14

Здравейте на всички.
Ще пиша малко извън вашата тема, но е много важно за мен.
Запознах се с една ваша колешка която ще е трети курс тази година, казва се Анна от Варна. Ако може някой да ми прати някакви нейни координати като скайп или фейсбук ще съм ви много благодарен!
Успешна година на всички :lol:
tqnko
В началото бе словото

Мнениеот tqnko » 24 Окт 2012, 20:12

По-празен форум не съм виждал, честно!
tqnko
В началото бе словото

Мнениеот cas » 31 Окт 2012, 18:28

Форумът, че е празен - празен е, но пък съгласи се, че не е много удачно да даваме координатите на колега на напълно непознат човек, само защото той твърди, че познава съответния колега. Още повече във форум. Пък и след като си се запознал с нея.. ами, мини през центъра по кореистика и ще я видиш.

*колежка, но по-добре - колега
cas
В началото бе словото

Мнениеот tqnko » 02 Дек 2012, 17:28

Уа, не очаквах да получа отговор в близките години. А пък относно координатите, съгласи се, че не искам адрес на местоживеене или мобилен телефон, а фейсбук или скайп, където може да ме блокира по всякое време...
tqnko
В началото бе словото

Предишна

Назад към ФКНФ