Френска филология

Подфорум към Факултета по класически и нови филологии

Френска филология

Мнениеот Harizanova » 13 Авг 2010, 21:07

нали не съм единствената приета тази специалност хаха.... така и не успях да открия колеги......... :( :)
:santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:
Fade to black .... :connie_mini_hotairballoonmini:
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: френска филология - приети 2010-2011

Мнениеот mebbeth » 14 Авг 2010, 23:10

Миличка, май си объркала факултета,
но нищо, ще те преместя...
Аватар
mebbeth
PIOUS GORGON

Мнениеот Miss_Roumi » 15 Авг 2010, 11:07

Harizanova написа:нали не съм единствената приета тази специалност хаха.... така и не успях да открия колеги......... :( :)
:santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:

Здравей :) ! Със сигурност не си единствената :wink: Една моя позната се записа френска филология :D
Аз също можеше да бъда твоя колежка, защото френският език си е (и ще си остане) "mon coup de coeur" и "ma passion" :) Обещала съм си, че на всяка цена ще усъвършенствам езика :)
P.S. J'adore ton image perso' :)
:flower:
Аватар
Miss_Roumi
В началото бе словото

Благодарил (а): 6 пъти.

Мнениеот Harizanova » 15 Авг 2010, 12:37

Miss_Roumi написа:
Harizanova написа:нали не съм единствената приета тази специалност хаха.... така и не успях да открия колеги......... :( :)

Здравей :) ! Със сигурност не си единствената :wink: Една моя позната се записа френска филология :D
Аз също можеше да бъда твоя колежка, защото френският език си е (и ще си остане) "mon coup de coeur" и "ma passion" :) Обещала съм си, че на всяка цена ще усъвършенствам езика :)
P.S. J'adore ton image perso' :)
:flower:

еми да....езикът си е страхотен...:) но мн се ядосвам , че нямаше тема за фр.филология и аз трябваше да правя и като цяло още никой не знам от...бъдещите колеги :D иначе дам,и аз много я обичам тази картинка...за 1 път я бях намерила в 1 форум пак и си я свалих :P :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:
Последна промяна Harizanova на 15 Авг 2010, 22:59, променена общо 1 път
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Мнениеот Harizanova » 15 Авг 2010, 12:53

mebbeth написа:Миличка, май си объркала факултета,
но нищо, ще те преместя...

това малко не го разбрах :)
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Мнениеот Maeve » 15 Авг 2010, 13:08

Явно първоначално си пуснала темата във форума на друг факултет... :roll:
Аватар
Maeve
ethereal

Благодарил (а): 1205 пъти.

Мнениеот Miss_Roumi » 16 Авг 2010, 13:08

Harizanova написа:еми да....езикът си е страхотен...:) но мн се ядосвам , че нямаше тема за фр.филология и аз трябваше да правя и като цяло още никой не знам от...бъдещите колеги :D иначе дам,и аз много я обичам тази картинка...за 1 път я бях намерила в 1 форум пак и си я свалих :P :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:

И аз обожавам езика... Запалих се от френската музика и се записах на уроци :D А откъде дойде твоята любов към френския? :P

Колко момичета са приети френска филология? А колко сте общо?
На теб това ли ти беше първото желание? Аз (след дълъг размисъл) го сложих на второ място... :roll:

P.S. Добавих те във фейсбук :wink: Ще се радвам да си пишем ( и да ми пратиш картинката :lol: ) Колекционирам ги :lol:
Аватар
Miss_Roumi
В началото бе словото

Мнениеот Harizanova » 16 Авг 2010, 16:58

Miss_Roumi написа:
Harizanova написа:еми да....езикът си е страхотен...:) но мн се ядосвам , че нямаше тема за фр.филология и аз трябваше да правя и като цяло още никой не знам от...бъдещите колеги :D иначе дам,и аз много я обичам тази картинка...за 1 път я бях намерила в 1 форум пак и си я свалих :P :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:

И аз обожавам езика... Запалих се от френската музика и се записах на уроци :D А откъде дойде твоята любов към френския? :P

Колко момичета са приети френска филология? А колко сте общо?
На теб това ли ти беше първото желание? Аз (след дълъг размисъл) го сложих на второ място... :roll:

P.S. Добавих те във фейсбук :wink: Ще се радвам да си пишем ( и да ми пратиш картинката :lol: ) Колекционирам ги :lol:

аз на изпита имам 5 и писах само и единствено фр.филология,,,,нямах никакви други желания...ако не ме бяха приели щях догодина да пробвам....а иначе любовта не знам от къде дойде ....просто дойде :) не знам колко са приетите,обаче засега никой не откривам :cry: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Мнениеот Apollinaire » 17 Авг 2010, 02:59

Harizanova написа:
аз на изпита имам 5 и писах само и единствено фр.филология,,,,нямах никакви други желания...ако не ме бяха приели щях догодина да пробвам....а иначе любовта не знам от къде дойде ....просто дойде :) не знам колко са приетите,обаче засега никой не откривам :cry: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:

Браво бе колега, браво! Ето някой човек с желание да се намери за тая нашата хубава специалност. Е разбира се ще бъдеш приятно изненадана от факта, че е доста тегава френската филология( правя тая ремарка защото някои неразумни люде я подценяват), но за сметка на това пък, след като си изгубиш здравия разум, което ще стане с времето разбира се, ще започне да ти става забавно

Bonne chance, et bienvenue
Il y a ici des moments de lumière absolue, accusant tout, polyvalente, et en même temps précise, s'acharnant sur un seul objet...
Аватар
Apollinaire
В началото бе словото

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот Harizanova » 17 Авг 2010, 17:03

Apollinaire написа:
Harizanova написа:

Браво бе колега, браво! Ето някой човек с желание да се намери за тая нашата хубава специалност. Е разбира се ще бъдеш приятно изненадана от факта, че е доста тегава френската филология( правя тая ремарка защото някои неразумни люде я подценяват), но за сметка на това пък, след като си изгубиш здравия разум, което ще стане с времето разбира се, ще започне да ти става забавно

Bonne chance, et bienvenue

аз отдавна нямам такъв (разум),така че няма никакви проблеми :) ами аз от 8 клас само това исках и успях...наи-наи-наи-хубавата специалност.... ами ти кои курс си ? :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Мнениеот didi_ » 18 Авг 2010, 15:19

поздравления на всички записали тази специалност...аз също имам голям интерес към френския,но тъй като никога не съм го учила си кандидатсвах със стария,готин английски..но да се надяваме,че 2та година ще мога да го запиша като 2ри език и да го понауча доколкото мога...btw като моята колежка Miss_Roumi...запалих се от музиката...и как няма да се запалиш по тази звучност :P :wink:
didi_
В началото бе словото

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот Apollinaire » 18 Авг 2010, 23:52

Ами практически съм първи курс май още. Втората година не е започнала :)
Il y a ici des moments de lumière absolue, accusant tout, polyvalente, et en même temps précise, s'acharnant sur un seul objet...
Аватар
Apollinaire
В началото бе словото

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот Miss_Roumi » 19 Авг 2010, 13:28

И аз се радвам на ентусиазма ти, Рая (нали може да те наричам така? :wink: ) :sun:s И поздравления, че ще учиш това, което най-много искаш! (Малко ти завиждам (благородно!) :) ) Пожелавам ти Bon courage!!

Сега си погледнах в персоналната информация и там за френката филология пише: Места- 40, Приети- 36, Минимален бал- 16,62. Значи ще си имаш 35 колежки :) Не знам дали ще ви разделят на две групи...

Хей Диди :) Аз досега май не съм ти обърнала внимание :oops: Ама защо не каза, че си почитателка на френската музика?? Мога да ти покажа всякакви песни :)
А ти искаш да го запишеш като втори език :) Ще мога да ти помагам, когато имаш някакви въпроси :) :) :)

Поздравче с една много весела песничка :)
http://www.youtube.com/watch?v=2EiqBW1JNKM

P.S. Намерих и рок-поздрав за Рая: http://www.youtube.com/watch?v=LloG4uO2m-c
Това е от пиесата "Cléopâtre, la dernière reine d'Egypte" :)
Аватар
Miss_Roumi
В началото бе словото

Мнениеот Harizanova » 19 Авг 2010, 20:47

:santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa: хах,мерси :) и да,естествено че може така да ме наричаш ...все пак така се казвам :Д а иначе тия 32 колежки никакви ги няма :Д една поне да се покаже (освен една приятелка с която ще сме заедно) а пък може и някой колега :Д няма да го изям :Д:Д:Д
Аватар
Harizanova
В началото бе словото

Мнениеот didi_ » 19 Авг 2010, 21:33

http://www.youtube.com/watch?v=H_w6nJlM ... ure=search ето и от мен едно поздравче...дано ви хареса :)
didi_
В началото бе словото

Благодарил (а): 11 пъти.

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ФКНФ