ВъпросЧЕ :))

Подфорум към Факултета по класически и нови филологии

ВъпросЧЕ :))

Мнениеот ineraveili » 23 Мар 2016, 21:28

Здравейте,
Не знам дали тук е мястото да искам съвет относно моят проблем, но все пак реших да опитам.
Та значи ... в съм 2ри курс в УНСС с профил икономика с чуждоезиково обучение. Икономика що-годе бива ама чуждоезиковото обучение никакво го няма. За жалост две години по рано не съм била достатъчно запозната с материята, която ми предстои да изучавам а и с нивото на френския език, който се преподава в УНСС. От половин година да речем, много сериозно започна да ме гложди мисълта за преместване в СУ - специалност френска филология ( френският е голяма моя страст, а и възможностите които предлага специалността също ми изглеждат подходящи за мен. За жалост или не обаче последната една година се издържам почти сама и се налага да работя на 4 часа.
Това, което искам да ви попитам е дали могат да се съчетават посещенията в университета с работа ? Също така ако може някой от записаните във факултет ( в частност с френска филология) ако имат възможност да споделят мнения относно начина на обучение, материала и атмосферата там :).
Благодаря предварително !
ineraveili
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Назад към ФКНФ