ERASMUS vapros

/// UNDER CONSTRUCTION ///
Welcome to Sofia University’s online message boards! This forum is for everyone who doesn’t speak Bulgarian, so come, join us and have fun!

ERASMUS vapros

Мнениеот merry merry » 19 Юли 2009, 09:41

Искам да попитам един съществен за мен въпрос, който вълнува не само мен, но и други колеги, с които съм говорила. Заминавам 1ви семестър искам да попитам какво става с общежитието ми, на което имам право в България. Разбрах, 4е имам право на такова, но не знам кое се плаща. Само наем ли? При условие, 4е аз официално не ползвам консумативи? Или както обикновенно - наем и консумативи?
merry merry
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: ERASMUS vapros

Мнениеот merry merry » 19 Юли 2009, 16:34

?
merry merry
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: ERASMUS vapros

Мнениеот leia_loves_cats » 19 Юли 2009, 22:12

Моя колежка, която замина по същия начин трябваше да освободи общежитието си, защото при положение, че не го ползва толкова време няма право на него. Ако питаш дали има вратичка за запазването му - идея си нямам дали такива като вас ги имат на списък и директно ги режат, или никой не знае, че не си в България, и можеш да лъжеш СБО, че си тук, за да имаш къде да се прибереш след Еразъм. Което е малко некоректно спрямо останалите, които се борят за общежитие и честно казано не познавам такива, та не гарантирам каква е процедурата и дали изобщо може. МОже би някой с такъв опит ще те потърси...

Ако обаче не искаш да лъжеш никой - правилното място да попиташ е uni-campus.net, или още по-добре, да пратиш имейл на Горанов, за предпочитане от имейла, който си записала на документите за кандидатстване за общежитие.
Успех.

Поздрави :)
Като ще съм "Драскач", поне да драскам с нокти... ;)
Аватар
leia_loves_cats
Драска само дивани

Благодарил (а): 8 пъти.

Назад към Worldwide Students Community