Матурата по английски език

Модератори: svetlio.varna, Pisobella

Матурата по английски език

Мнениеот jolly_f » 03 Юни 2008, 11:03

Как ви се стори днешната матура? Аз не съм особено доволна... чакам отговорите. Темите за есето бяха много глупави, според мен.
"We live in an age that reads too much to be wise, and that thinks too much to be beautiful" Oscar Wilde
Аватар
jolly_f
Да живей словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Матурата по английски език

Мнениеот explorer » 03 Юни 2008, 11:05

Да, адски тъпи бяха темите за есетата. А и аз не съм най-доволен, ама всякаква положителна оценка ме устройва :P
"Do you know what's extremely rare in the world of computers? Finding one that will cross against the light."
Наблюдателница
Правист, I курс, 1 група
Аватар
explorer
Да живей словото

Мнениеот bubbly_water » 03 Юни 2008, 11:12

аз много яко си измислях по втората...иначе наистина бяха тъпи ама пък само 170 думи...и на най-тъпата тема все може да се напише нещо.... иначе мен...май най-много ме затрудни текстът за попълване с една дума...другото беше сравнително лесно сякаш...ама да не говоря много, че нищо не се знае
В края на краищата това е векът на книжната кърпичка. Изсекваш носа си в един човек, смачкваш го, пускаш водата, посягаш към друг, изсекваш се, смачкваш, пускаш водата. Всеки иска да смачка другия.
Аватар
bubbly_water
potato heart

Мнениеот sweety.girl » 03 Юни 2008, 11:15

bubbly_water написа:аз много яко си измислях по втората...иначе наистина бяха тъпи ама пък само 170 думи...и на най-тъпата тема все може да се напише нещо.... иначе мен...май най-много ме затрудни текстът за попълване с една дума...другото беше сравнително лесно сякаш...ама да не говоря много, че нищо не се знае

и на мен close test-а ми беше наи-труден :? аз се надявам да я мина-оценката мн не ме вълнува-за никъде не ми трябва :lol: ама,че темите бяха тъпи спор няма
Аватар
sweety.girl
Пишете, о, братя

Мнениеот Clandestine » 03 Юни 2008, 11:15

Аз съм доволен. Не беше на високо ниво. Темата за есе - писах за "Най-странната статуя, която си виждал". Веднага ми изплава онова нещо пред НДК, не се стърпях.

P.S. Рубрика любопитно: Някои хора сполучливо викат на това нЯщо "триглавия петох*й." В един англ. туристически гайд за София присъстваше точно с това име - the three-headed five-dick. :lol:
Come, my raven, it could be a lark.
Аватар
Clandestine

Мнениеот explorer » 03 Юни 2008, 11:18

Леле, Clandestine, аз точно за онова нещо пред НДК-то писах :P Развих един абзац глупости, след което казах, че е символ на дейността на Людмила Живкова и направих кратък коментар за българската култура по онова време и накрая го определих като спомен за едно отминало време :D No comment... Поне го написах езиково вярно :)
"Do you know what's extremely rare in the world of computers? Finding one that will cross against the light."
Наблюдателница
Правист, I курс, 1 група
Аватар
explorer
Да живей словото

Мнениеот bubbly_water » 03 Юни 2008, 11:18

off topic: божкеее. да дойдат в Шумен и тука си имаме такова нещо! тъкмо ше изкараме пари от него :P
В края на краищата това е векът на книжната кърпичка. Изсекваш носа си в един човек, смачкваш го, пускаш водата, посягаш към друг, изсекваш се, смачкваш, пускаш водата. Всеки иска да смачка другия.
Аватар
bubbly_water
potato heart

Мнениеот jolly_f » 03 Юни 2008, 11:20

На мен cloze-testa ми се стори лесен, обаче първия listening или не го чух като хората или не го разбрах... и не съм сигурна за почти всички отговори :lol:
А за есето... и аз писах по първата тема, само че за сграда - църквата "Свети Стефан" в Истанбул :?
"We live in an age that reads too much to be wise, and that thinks too much to be beautiful" Oscar Wilde
Аватар
jolly_f
Да живей словото

Мнениеот sweety.girl » 03 Юни 2008, 11:22

jolly_f написа:На мен cloze-testa ми се стори лесен, обаче първия listening или не го чух като хората или не го разбрах... и не съм сигурна за почти всички отговори :lol:
А за есето... и аз писах по първата тема, само че за сграда - църквата "Свети Стефан" в Истанбул :?

аз писах по втората,ама такива ги измислих, идея си нямате :lol: абе да я мина и да си вляза специалността,която искам в СУ....и RELAX!!!
Аватар
sweety.girl
Пишете, о, братя

Мнениеот sweety.girl » 03 Юни 2008, 11:26

а някои знае ли кога ще качат теста и отговорите на саита на МОН,че там нищо не пише? :roll:
Аватар
sweety.girl
Пишете, о, братя

Мнениеот black_milk » 03 Юни 2008, 11:26

уф и аз така на първия listening малко се разсеях :| Вие какво писахте на втория въпрос , в който питаха защо е била изолирана тая местност :? Аз се чудих мн между C и D :roll:
the eternal strive for perfection...
Аватар
black_milk
В началото бе словото

Мнениеот explorer » 03 Юни 2008, 11:27

Хммм... сигурно чакат да приключи навсякъде матурата и тогава ще ги качат ;)
Наблюдателница
Правист, I курс, 1 група
Аватар
explorer
Да живей словото

Мнениеот Prudence » 03 Юни 2008, 11:29

И аз писах по втората тема... Като цяло не мисля, че съм се справила много добре, но се надявам осенката ми да е поне положителна и ако може малко над положителното... хаха.. Аз честно казано се затрудних на Listening-a, защото в стаята имаше страшно ехо, а и качеството на записа не беше на ниво. Ще видиме на 20ти кой, как, къде, защо... Късмет на всички :wink:
If you don't like something change it; if you can't change it, change the way you think about it.
Аватар
Prudence
hard-working

Благодарил (а): 27 пъти.

Мнениеот bubbly_water » 03 Юни 2008, 11:39

black_milk написа:уф и аз така на първия listening малко се разсеях :| Вие какво писахте на втория въпрос , в който питаха защо е била изолирана тая местност :? Аз се чудих мн между C и D :roll:

заради валежите и наводненията, които предизвикват...поне аз това писах, а и тая на записа каза "that is the reason why the Fens is isolated" или нещо от сорта абе щото било потънало във вода...май беше д
Аватар
bubbly_water
potato heart

Мнениеот jolly_f » 03 Юни 2008, 11:54

D беше на втория въпрос, и аз това писах... оф дано е вярно
Аватар
jolly_f
Да живей словото

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Матури