Еднополовите бракове

Модератор: Lord

Re: Еднополовите бракове

Мнениеот Geri.A » 21 Май 2013, 21:55

Абе някои мъже гейове са по-зле от жените, така че.. :alien:
Сещам се за реликата на Вежди Рашидов- "Най-неприятното съсловие за мен са гейовете, защото те са съчетание от най-лошите качества на жената и най-долните качества на мъжа”.
Не споделям мнението, ама е донякъде забавно :lol:

Он: нямам нищо против еднополовите бракове, връзки и т.н.
Аз съм за консенсуса, но преди всичко според моите условия.
Аватар
Geri.A
Пишеща машина

Благодарил (а): 56 пъти.

Мнениеот alter ego » 22 Май 2013, 17:48

:Laie_2: Into the endless we ride... :Laie_42:
Аватар
alter ego
A Soul Lost in Endless Time

Благодарил (а): 256 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 22 Май 2013, 20:07

Не одобрявам подобни действия. Ако ще се бориш за нещо,бори се докрай.

НО ето това представляват либералните мозъци. Аз съм в по-голям потрес от коментарите,радващи се на смъртта му и съветващи и други хора да направят същото. Това ли подкрепяте вие,драги? Смърт за всеки с глава на раменете?
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Kristo » 22 Май 2013, 20:16

alter ego написа:Пълен потрес! :shock:
http://www.advocate.com/politics/marria ... notre-dame

His long essay was a tirade against gay marriage but also a warning that the ‘population of France and Europe’ was going to be ‘replaced’ and brought under ‘Islamist control’ and ‘sharia law,’” the Independent reports.

Първия признак на глупавия човек е да поддържа някаква позиция като се основава на някакъв параноичен страх от нещо, което обществото ненавижда.

Нещо като - "Нека премахнем чалгата, защото КНДР ще ни нападне с ракети" - ей такива ми ти простотии...

Просто хора има дори във Франция, там обаче те се елеминират сами да не се пречкат на не-простите. В България никой прост човек няма да покаже такава доблест да се елеминира от обществения генетичен фонд.
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 22 Май 2013, 20:20

Кристо,аналогията ти е уникално релевантна. :lol:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот ники » 22 Май 2013, 20:47

Надежден Случай написа:НО ето това представляват либералните мозъци. Аз съм в по-голям потрес от коментарите,радващи се на смъртта му и съветващи и други хора да направят същото. Това ли подкрепяте вие,драги? Смърт за всеки с глава на раменете?

Не знам какво те е потресло толкова. Най-върлите либерали са такива доколкото им отърва. Постой още малко във форума и ще видиш, че не правим изключение.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Kristo » 22 Май 2013, 21:51

Надежден Случай написа:Кристо,аналогията ти е уникално релевантна. :lol:

Целта беше да е възможно най-безумна за да има паралел с "Нека забраним гей-отношенията, инак ще ни поробят арабите и ще има шериат"... и явно има... :mrgreen:

пс: забелязахте ли, че въпросния дядка е бил в затвора за принадлежност към терористична ултранационалистическа организация? Какви нормални съждения можеш да очакваш от такъв човек? Според мен не се е самоубил в знак на протест, а заради нещо друго, но медиите ще го тиражират както им падне. Щото е мега-лудо да си наплашен от мюсюлманското завоевание на европа и да го протестиращ като се самоубиваш в църква.... както мюсюлманин-терорист би сторил...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 24 Май 2013, 13:42

Ники,"не правим изключение" трябва ли да значи,че и ти се причисляваш към върлите либерали?

Ето английски превод на предсмъртното писмо на историка,което така случайно беше пропуснато в новините за смъртта му. Оказва се,че не е луд човекомразец,какъвто се постараха да го изкарат. Отново - не одобрявам в никакъв случай действията му,но е срамно да се осквернява паметта на който и да било с нереални обвинения.

I am healthy in body and mind, and I am filled with love for my wife and children. I love life and expect nothing beyond, if not the perpetuation of my race and my mind. However, in the evening of my life, facing immense dangers to my French and European homeland, I feel the duty to act as long as I still have strength. I believe it necessary to sacrifice myself to break the lethargy that plagues us. I give up what life remains to me in order to protest and to found. I chose a highly symbolic place, the Cathedral of Notre Dame de Paris, which I respect and admire: she was built by the genius of my ancestors on the site of cults still more ancient, recalling our immemorial origins.

While many men are slaves of their lives, my gesture embodies an ethic of will. I give myself over to death to awaken slumbering consciences. I rebel against fate. I protest against poisons of the soul and the desires of invasive individuals to destroy the anchors of our identity, including the family, the intimate basis of our multi-millennial civilization. While I defend the identity of all peoples in their homes, I also rebel against the crime of the replacement of our people.

The dominant discourse cannot leave behind its toxic ambiguities, and Europeans must bear the consequences. Lacking an identitarian religion to moor us, we share a common memory going back to Homer, a repository of all the values ​​on which our future rebirth will be founded once we break with the metaphysics of the unlimited, the baleful source of all modern excesses.

I apologize in advance to anyone who will suffer due to my death, first and foremost to my wife, my children, and my grandchildren, as well as my friends and followers. But once the pain and shock fade, I do not doubt that they will understand the meaning of my gesture and transcend their sorrow with pride. I hope that they shall endure together. They will find in my recent writings intimations and explanations of my actions.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот ники » 24 Май 2013, 13:58

Аз съм от умерените ;)
Аватар