Идея и програмна схема

Това е форум за бъдещото предаване "Ку-Ку", което ще се излъчва по ТВ АМ

Re: Идея и програмна схема

Мнениеот kominternovec » 12 Дек 2008, 19:12

Гледах го, мисля че има хляб в него. Да попитам знае ли някой дали тази телевизия работи постоянно в момента и какви предавания има, има ли изобщо и какво става с нея.
kominternovec
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Koicho » 28 Апр 2009, 00:24

Както е казал народът - хляб има, но салам няма! Предаването е слабо, безидейно, безкрайно скучно. Нито има сценаристи като онези от истинското "Ку-ку", на което вие най-нахално ползвате марката, нито в обществото има какво да осмееш. Най-смешното предаване в момента е "Господари на ефира", но то не иронизира, а хваща в крачка. Нарича се сарказъм. Е, и вие опитахте да похарчите малко от парите на държавата. Да, де, на данъкоплатеца. Платихме си да гледаме поредния некадърен експеримент, за което вина имат не студентите, а тези, които им дадоха думата. "Ку-ку" днес е като събиране на група комсомолци - нито идеята работи днес, нито нещо от направеното от тях е добро, но въпреки това ще продължава да се прави, защото на никого не му пука как е. Важното е да има ръкопляскания, а в определени телевизии колкото по-непоносим и ненужен е резултатът, толкова повече овации обират авторите. Опровергайте ме, но не тук с несръчните си опити за защита, а на екрана. Защото писанията не доказват нищо в този занаят. Ако те хареса публиката пред телевизорите, значи си добър. Вас засега никой не ви харесва. Освен самите вие и вашите покровители от тук и там.
Най-лошото в цялата ситуация е, че целокупният ни народ разбра какви са лицата на бъдещето му - безидейни, но доста напористи. Такива ни управляваха 45 години. Ако вие не помните тези времена, аз помня. "Прослава на властта в достъпна за нея форма.". Привидно критични, вие не показвате нищо различно.
Koicho

Мнениеот Koicho » 28 Апр 2009, 00:31

Всичките ви серии са такива - тъпи. Тъпи, защото не са остри. Не възбуждат ничия мисъл. Гледах ви не за друго, а защото помня какво беше "Ку-ку" някога. Разберете, че никога няма да е същото, дори и със същите хора.
И друго - недейте да се назовавате "университетска телевизия" - това създава лош имидж на СУ, чийто възпитаник някога бях и аз. Моите преподаватели не ме учеха на това, което правите вие. Тогава, макар че журналистика се влизаше през политическо сито, завършилите бяха професионалисти. Съдейки по предаването ви, вие не сте. За съжаление. Защото на вас се пада да бъдете медийните ни деятели.
Очаквам следващите ви изяви. И се надявам те да бъдат по-добри, макар да съм сигурен, че по-лоши не могат да бъдат. Все пак не бързам да ви подценявам, защото винаги има и по-зле. Има обаче и по-добре. Пожелавам ви точно него!
Koicho

Мнениеот tamerlan » 28 Апр 2009, 13:13

Няма да се намери дори кой да спори с теб. Или се знаят какво представляват и ги е срам, или по-вероятното - не смятат за съществено общественото мнение :)
Изображение
„Той се смееше в обратнопропорционална зависимост спрямо съдържанието на хумор в ситуацията.“
Аватар
tamerlan
спамероинтелигент

Благодарил (а): 4 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Kу-Ку