Шофьорски курсове

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Шофьорски курсове

Мнениеот obeliksa » 17 Май 2013, 16:11

Случайно се зачетох в темата и реших да оспоря няколко мнения,това че някои хора са недоволни от определени фирми не значи,че всички са недоволни.Аз съм си много доволен от (...),курса го карах преди 3 месеца и всичко си ми беше наред(е освен,че ме скъсаха веднъж на листовки,ноооо както и да е,за това аз съм си виновен).Общо взето курса си е на нормални цени,че даже и на разсрочено плащане може да се направи,което е улеснение за такива като мен-учащи.Е успех на начинаещите шофьори.

Рекламата във форума е забранена
FoE
obeliksa
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот grep » 29 Май 2013, 14:52

Аз ходих миналата година в една школа на (...) и успях да мина всичко за 2 месеца. Нямаше проблем да карам и всеки ден от седмицата, стига да има свободни часове (като цяло по 3-4 дни в седмицата е напълно постижимо). Много бях доволен, особено както се бях наплашил от интернет за школите в София :?

Рекламата във форума е забранена
FoE
grep
В началото бе словото

Мнениеот Надежден Случай » 11 Юни 2013, 01:38

Изображение

:mrgreen:
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот dimitkoster » 29 Юни 2013, 16:01

според мен изключително важно е инструкторът да бъде внимателен и да не те "увиква".
dimitkoster
В началото бе словото

Мнениеот runare » 29 Юни 2013, 16:06

[link]
[Име] там е най-доброто място да се научиш да шофираш!

Мнението е променено от модератор. Рекламата във форума е забранена.
FoE
Аватар
runare
Драскач

Благодарил (а): 66 пъти.

Мнениеот Cliff Burton » 29 Юни 2013, 21:19

dimitkoster написа:според мен изключително важно е инструкторът да бъде внимателен и да не те "увиква".

Moят много точно обясняваше, ама яко викаше. Много се ядосваше просто, малко нервак си пада. :mrgreen:
Никога, никога, никога не се предавай!
Левски завинаги в нашите сърца!
You Will Never Walk Alone - JF96
Аватар
Cliff Burton
Орлов поглед

Благодарил (а): 288 пъти.

Мнениеот Vill » 17 Юли 2013, 08:09

Аз бях с двама инструктори, не знайно защо... Тези хора имаха нужда от валериан, честноооооо. Единия псуваше баби и лели по пешеходни пътеки, другия псуваше мен. А на изпита ме опсуваха и 3-мата, но всичко си взех от първия път.
Претендирането, че живеем не ни прави живи ...
Аватар
Vill
В началото бе словото

Благодарил (а): 9 пъти.

Мнениеот профайлър » 30 Сеп 2013, 14:32

Явно thegameisovernow е от дамски пол и има нещастието да не може да разчита на външния си вид за да постигне успех, а няма нищо по страшно и зло от незадоволена и нехаресана жена, неуспяла да вземе шофьорска книжка въоръжена единствено с къса пола огромно себелюбие и вродена некадърност е способна единствено да плюе по всички останали, че са и виновни. Няма нищо по лесно за една жена от това да обвини всеки мъж с до болка изтърканото обвинение, че искал да я обарва. "Мечтиии..". Аз лично взех шофьорска книжка при този инструктор в ..... и съм доволен, че ме научи да шофирам, в курса бяхме много и всички изкарахме от първия път, таксата беше най-ниската в сравнение с другите фирми в които бяхме питали. Сигурен съм, че и куче да им пратят в ..... ще го научи да шофира.

thegirl:
Внимавай с обръщенията към другите потребители!!!
Рекламата е забранена!!! Ако някой се интересува от мястото и инструктора, където си бил на курсове да ти пише на ЛС.
профайлър
В началото бе словото

Мнениеот clinical_dead » 30 Сеп 2013, 17:26

МИРИШЕ
НА
РЕКЛАМА :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Благодарил (а): 422 пъти.

Мнениеот kimmykim » 02 Дек 2013, 14:16

thespring написа:Ами най-малкото ще ти обясни някои ситуации,ще ти ги нарисува и ще ги разбереш много по-лесно отколкото това,което е написано в книжките особено на ''Зелена светлина''. И го гарантира не с това,че плаща изпитът,а с това,че те учи на нещата както трябва,но като са ти такъв проблем парите съветвай хората да ходят в I-DRIVE да плащат по 350 лева,да ги късат по 3 пъти и всичко ще им е наред.Ето затова тези,които взимат повече нямат обяви по нета,а само чрез познати.При моя инструктор от последната група 11 човека само 1 е скъсан на кормуване.Мисля,че сам можеш да направиш сметка за какво става въпрос.

Да, ще ги съветва и аз също. :) Изкарах курсовете си при тях и съм много доволна за цена от 350лв. и не ме скъсаха на нито 1 изпит. :lol: Затова ти си ходи на курс за 750, щом парите не са ти проблем и няма грижи. :lol:
kimmykim
В началото бе словото

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот ivankachetrafilova » 07 Мар 2014, 21:29

Здравейте ,регистрирах се специално за темата за да предпазя други хора от измамниците с курсове за 299лв и после олеле.курса ми излезе над 1000 лв ( естествено си казах после за какво по напред да стигнат тези пари за гориво ли за амортизация ли за данъци ли за печалба ли ,но след дъжд качулка ),но най-лошото е че не ме научиха на нищо -само гледаха как да ме из клатят.Накрая се записах от начало на курс за 700лв и сега вече си карам ,паркирам и знам ,че не съм убиец на пътя .Няма да правя реклама на инструктора ( макар че го заслужава ) ,ако някои му иска координатите пуснете ми мейл ivanka.chetrafilova@abv.bg
ivankachetrafilova
В началото бе словото

Мнениеот NeZiRuS » 09 Апр 2014, 12:19

За да нямате ядове ползвайте само проверени оферти приятели. Ето една такава [link] - жена ми изкара курса там и е много доволна !

Рекламата във форума е забранена.
Моля, спазвайте правилата, под които сте се подписали, при регистрация.

Мнението е редактирано от модератор. Линкът с препратка бе изтрит.
FoE
NeZiRuS
В началото бе словото

Мнениеот anabela » 11 Апр 2014, 09:20

Мен пък баща ми ме накра първо да изкарам шофьорските курсове, а след това вече да подобрявам умения с него, като той ми дава повече подробности. Вече съм активен шофьор, но в началото колкото и да ти се струва, че не можеш да се координираш ще видиш след време, как ще свикнеш с всичко и няма да ти прави впечетление. :wink: Всичко е въпроса на активно шофиране след самия курс - ако го отложиш след това ще ти е доста трудно докато свикнеш :shock:
anabela
В началото бе словото

Мнениеот marto_cool » 11 Юли 2014, 09:26

Не разбирам хора като ivankachetrafilova... първо се регистрираш специално само за този форум и после обясняваш неверни факти и тъпотии, с цел реклама... Ти - ivankе, ако искаш ходи и в Трета фирма, Loser! Със сигурност още по-евтино ще ти излезне.
Искам само да кажа, че и аз изкарах курсовете на ниска цена и не е нужно да плащаш допълнително, за да вземеш книжка и да се научиш да шофираш. ;)
marto_cool
В началото бе словото

Мнениеот FloWersOfEviL » 12 Юли 2014, 03:52

Аха, аха.. а ти се регистрира, за да споделиш точно и само това?

Ако "вие" не се разбирате, то "ние" със сигурност няма как :lol: :lol: :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Предишна

Назад към Хоби и Забавления