Потресаващи обяви за работа

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Потресаващи обяви за работа

Мнениеот Pisobella » 14 Ное 2013, 22:48

http://www.karieri.bg/viewadv/rabota/27 ... s_trainee/

Communications and Events Trainee
07 Ное 2013 | Показана 988 пъти
ИНФОРМАЦИЯ ЗА ВАКАНТНАТА ПОЗИЦИЯ
Позиция: Communications and Events Trainee
Работна сфера: Администрация, Маркетинг, Реклама и PR
Задължения и отговорности: Ние сме Back2BG и съществуваме от 2008 година. Back2BG e единственият кариерен сайт за българи с образование и опит в чужбина - свързваме хора учили или работили в чужбина с работодатели в България. Правим нещата по алтернативен начин и почти всичко, което предлагаме като услуги е иновативно и единствено - както в България, така и в световен мащаб.

Преди няколко дни рестартирахме - с нови и свежи услуги. Вижте как рестартирахме тук - http://www.youtube.com/watch?v=m-GzJNVfiwA

Търсим си човек, който:
1. Да поддържа силен и активен контакт с кандидати чрез много различни и алтернативни канали (около 50% от времето);
2. Да налага бранда Back2BG по света и у нас - разбирайте основно онлайн маркетинг (около 40% от времето);
3. Да организира и координира всички кариерни събития на Back2BG (около 30% от времето);
N.B. Знам какво си мислите, но няма грешка в сметките! Освен това, не търсим математици. :)
Изисквания към кандидатите: Какви са 3-те основни качества, които трябва да притежавате?
1. Първо и основно, трябва да сте супер комуникативни по всякакви канали - на живо, чат, телефонни разговори, имейли, хартиени писма и т.н..
2. Да можете да изразите комуникативността си на перфектен български и английски - писмено и разговорно;
3. Имате много сериозно предимство ако сте живели в 4-5 държави и владеете 5-10 езика.
Защо си заслужава?
1. Работата е изключително динамична и разнообразна и със сигурност няма да скучаете. Ще комуникирате с много нови хора всеки ден!
2. Клиенти на Back2BG са най-големите фирми не само в България, но и в света. Някои от тях са HP, IBM, Vmware, Coca-Cola, Liebherr, Nestle, Siemens и т.н.
3. Екипът ни е млад и изключително весел. Няма да имате скучно-глупави корпоративни правила и ще имате възможността да разгърнете себе си.
Предимства на кандидатите: Условия
1. Времетраене - 3 месеца;
2. Неплатен стаж;
3. Ако се харесаме след това, ще продължим с трудов договор и бързо набъбваща заплата.

Какво мислите?
Кандидатствайте още сега със CV и мотивационно писмо до 20 ноември 2013 на info@back2bg.com!
Градове: София
Работно време: Пълен работен ден
Тип заетост: Стаж
Фирмата предлага:
Възнаграждение:
Документи за кандидатстване:CV
Мотивационно писмо
Снимка
Предпочитан начин за получаване на документите: info@back2bg.com
Крайна дата за приемане на документи: 22/11/2013
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот Kristo » 15 Ное 2013, 00:36

Искам да видя дали има безработни хора владеещи 5-10 езика, които са навити 3 месеца да бачкат по 120% за без пари.
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Monita » 16 Ное 2013, 00:36

земи :lol:
Изображение
боли; като
да се откъснеш,
преродиш, пребориш
за себе си
Аватар
Monita
Inis Mona

Благодарил (а): 137 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 12 Фев 2014, 21:14

Изображение
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 12 Фев 2014, 21:41

Сърдечно се надявам Ники да не срещне същите терзания и в тази обява.
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот clinical_dead » 12 Фев 2014, 23:22

За тия пари, колко ли ще е умен? :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Благодарил (а): 422 пъти.

Мнениеот Sofi » 13 Фев 2014, 13:03

интервюто трябва да включва общообразователен тест :cat:
Sofi
В началото бе словото

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 15 Мар 2014, 13:42

Изображение

Ех, ама колко много нещица има в тая обявка, които ме радват. То кандидат без снимка да не кандидатстваТ, то владеене на модерни, светски езици, то педагок. Да се не нарадваш значи! Ама друго си е да бяха написали педакок.
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Kristo » 15 Мар 2014, 13:54

Аз бих наел млада усмихната даскалица, която умее да се върти и се кефи да прави турски... Дали ще е добра педагокка, нейн проблем...

Как са пропуснали изискването за здрави колене, главата (м)и не го побира...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот ники » 18 Юни 2014, 14:00

Търся жена до 35 години за работа като секретар - личен асистент. Умения: компютър, руски език - свободно говорим, шофьорска книжка, с приятен външен вид. Задължения: рабора на компютър - превод от български на руски и обратно, организация на свободното време и съпровождане по време на командировка и почивка. Месечна заплата от 1000 лева + ... + бонуси. За одобрение на кандидатите изпратете автобиография и 3 снимки на e-mail - ...
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Etiainen » 18 Юни 2014, 17:45

Съпровождане по време на почивка, йесс :D
For a moment your eyes open and you know
All the things I ever wanted you to know.
I don't know you, and I don't want to..
Till the moment your eyes open and you know.

Моето творчество - Windy Sunset's Creations :D
Аватар
Etiainen
Земя под вълните

Благодарил (а): 406 пъти.

Мнениеот Scarface » 19 Юни 2014, 08:26

Както се казваше в един виц:
-Ние с удоволствие ще Ви предложим 500 лв. заплата!
-С удоволствието ще Ви струва 2000 :oops:
You are still going to get criticized, so you might as well do whatever the fcuk you want
Аватар
Scarface
Fcuk what people think

Благодарил (а): 130 пъти.

Мнениеот Spiky » 28 Мар 2015, 23:35

dismisstorka написа:
ВИКАЧ С ОПИТ
Описание и
Изисквания: Pulse Fitness & Spa, търси викач.

ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН е опит и английски език

Работи се от понеделник до петък от 12:00 до 21:00
Твърдо заплащане- 800 лв. + %

Трудов договор + осигуровки
Месторабота: София / България

:lol: :lol: :lol:

Ето да ви споделя и малко любопитен опит с този фитнес :)

„Безплатно“ посещение в Pulse Fitness или кражба на лични данни?
Решихме аз и мой приятел да идем на фитнес заедно в Pulse-а на Околовръстното. Хубаво де, разбрахме се да ми попълни през сайта (http://www.pulsefit.bg/) формата за безплатно посещение. Звъни ми той после и вика – „Готово е. Вътре само трябваше да пиша къде работиш и къде живееш. На място да те разпитат повече неща“ *Шок*…нали ставаше въпрос просто да идем на фитнес… Както и да е.
Звънят ми на следващия ден „честито печелите безплатно посещение…“ резервирах час. Отидохме ние. Пристигаме – вънка и вътре всичко черно (да си запееш „опа мутра стайл“, а казаха хора,че собственикът е такъв). Влезнах и на рецепцията ми казаха да изчакам да дойдат да ме регистрират. Аз казах,че не съм фен на това да давам личната си информация. Тя обаче настоя да изчакам. Чакам и идва млад мъж със жица към ухото (бодигард Като този дето преди това бе до вратата?). Оказа се „управител“, усмихваше се неискрено и с хитър поглед ме попита – „къде сте ходили на фитнес до сега и колко?“. След отговора ми той ми каза да изчакам да ме разведат. Идва служителка, облечена в черно: „Елате с мен да ви регистрираме на рецепцията. Ще трябва да оставите личната си карта. След тренировката, ще си я вземете“. Правейки 3-те крачки да стигнем до там, аз казах отново на висок глас, че „не искам да давам лични данни и не бих оставил личната си карта. Дойдох просто на фитнес. Мога ли да ида вече да го ползвам?“ повече. Отново бе настояно да дам личната си карта на рецепционистката до нас. „Тя само ще ви запише имената, нищо повече“. Пак отговорих, че не желая да оставям лична карта (може да си направят ксерокопие и бол други неща) и че на нея ми има ЕГН и много други лични данни. Пак бе настояно, но този път с обяснението „Дайте само да ви запише имената“. Подадох я на колежката й на рецепцията, която перфектно чуваше и гледаше всичко и видях как за само 3-4 секунди тя написа ЕГН-то ми на клавиатурата. Естествено лъжата и измамата им никак не ми допадна и след като им обясних, че съм видял какво става й че ме лъжат в очите, тя натисна клавиш веднъж уж, че го трие (дано ама дали).
Служителката: „Ами тогава не можем да ви регистрираме и не може да ползвате фитнеса“
Аз: „Но защо ви е ЕГН-то ми, за да ползвам фитнес.
Управителя (викнали го по слушалката нервно): „Личната ви карта ни трябва само за залог, за да ви дадем ето този часовник по време на посещението“ и ми показва гривна с чип (вероятно,за да следят кой уред/зала ползвам вътре). Ние сме „администратори на данни“.
Аз: „Ок ще ви дам 100 лв. като залог - очевидно над стойността. Ще си ги взема после, но не искам да оставям картата си и да ми записват ЕГН-то. Вашата служителка каза само имената,а в следващия момент скришом ми записвате ЕГН. С това него може да се направят много нелегални неща, това не се взима. Ако оставя пари тези пари те са достатъчно за гривна с чипа, нали?“
Управителя: „Да,ама пак трябва да оставите картата да ви „регистрираме“, иначе няма начин“
Аз: „Е значи не е за часовника. За какво са ви данните ми?
Управителя: „Трябва да ви регистрираме и да запишем ЕГН, Имена и Телефон“
Аз: Отказвам се тогава, това са личните ми данни. По тел. не ми казахте, че ще изисквате това. А и вече събрахте данни къде живея и работя и не само.
Управителя:“ Еми сбъркали са,че не са казали. Добре“
И така за това,че не можаха да ми имат ЕГН-то (или личната ми карта за час) те се отказаха от клиент. А аз се питам – що за фитнес /фирма е това? Какво ще правят с данните на всички хора, минали през процеса на „регистрация“? Дали не си пазят по едно ксерокопие? Защо им е ЕГН на всеки във фитнеса? Защо не ми отговориха за какво са им данните ми?
Spiky
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот slighter » 29 Мар 2015, 04:18

Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 29 Мар 2015, 13:56

Това ме подсети как преди години, когато първата ледена пързалка отвори в Пловдив, за да получиш кънките, искаха да си оставиш личната карта като гаранция :lol:

Дойде един приятел от София да караме и такъв панаир им устрои, евала! Остави им картата си градски транспорт като гаранция :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Хоби и Забавления