Фитнес, хранителни режими, добавки, мотивация, съвети

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Фитнес, хранителни режими, добавки, мотивация, съвети

Мнениеот camel » 20 Ное 2013, 21:46

Съквартирантът купи кростренажор...аз така и така имам да смъквам 5-6 килца и реших да го пробвам - втора степен, ....въртене напред/назад, само крака и понякога само ръце - 12 минути общо...резултатът е - краката ми треперят и съм все едно след душ.... :shock: :shock: :shock: нещо грешно ли правя или.... :shock: :shock: не съм най-големият атлет ама 4-5 километра си ги бягам без да умирам, ама тоя тренажор направо ми === майката. :shock: :shock: :shock:
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот ники » 20 Ное 2013, 22:16

Ще свикнеш :) Въпрос на привикване с техниката е наистина.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот fak » 20 Ное 2013, 22:38

питах за кетонна диета и аткинс, ако не сте прочели. Ама включвайте се. :(

аз имам вело вкъщи, ама не го ползвах много много. Преди около 3 седмици започнах по 25 минутки интензивно+бавно въртене, 4-5 пъти седмично. После опитах с малко тежести, но гиричките са ми много тежки и се отказвам временно.
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот camel » 21 Ное 2013, 16:27

Я кажете колко е полезно да се яде вечер след 21 00. По принцип знам че не е полезно, но аз се връщам от работа в около 20:30 и сядам на кростренажора по това време и съответно доста огладнявам. Старая се обаче да ям само полезни неща вечерно време - или печена скумрия със салата от зеле и моркови (повече моркови), или пък кьопоолу със сирене и извара, или пък кисело мляко със сирене, извара, маслини и т.н. - абе много леки храни.
Също така искам да питам дали една баница (или попарка :oops: )РАНО сутрин е вредно ако си решил да спазваш режим (понеже все пак сутрин метаболизмът е най-силен).
Дайте съвет. :)
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот phoebe » 21 Ное 2013, 16:29

Това с кога ти е най-силен най-бавен метаболизма са общо взето митове. Може да си ядеш спокойно въглехидрати, включително и час преди лягане. На мен последното ми хранене е около полунощ, а си лягам около час след това. Ставам в 7-8.
medicate, medicate
Аватар
phoebe
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 59 пъти.

Мнениеот camel » 21 Ное 2013, 16:57

Е нали яденето преди да заспиш било най-вредно, защото докато спиш тялото ти не може да разгради достатъчно добре хм...нещата, които си погълнал.

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот phoebe » 21 Ное 2013, 17:17

Метаболизмът е като цяло константен през цялото време. През нощта ти продължаваш да извършваш дейности, които хабят калории. Идеята е по принцип да имаш бърз метаболизъм, а не само сутрин/вечер или там когато и да е. Затова трябва яко движение и ядене на правилни неща на по-малки порции по-често.
medicate, medicate
Аватар
phoebe
Легендарен флуудър

Мнениеот camel » 21 Ное 2013, 17:22

Тоест дали ще изядеш една торба чипс или 1 кисело мляко в 1 през нощта няма да има разлика...хммм...завиждам на хората с бърз метаболизъм. :)

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот phoebe » 21 Ное 2013, 18:11

Не е точно така. Няма значение кога ще изядеш киселото мляко. Торбата чипс, когато и да я хапнеш, много ползи от нея няма да видиш.
medicate, medicate
Аватар
phoebe
Легендарен флуудър

Мнениеот Monita » 21 Ное 2013, 19:26

Тъпата работа със спорта и диетите е, че хората не ги правят, за да са по-здрави, а за да изглеждат (масово) по-слаби. Забележете, не по-красиви. Зрител, майка ми е на диети периодично, подобни на твоите - вечеряте ѝ е 100 гр. шоколад :) . Дано поне има ефект...
Аз пък си върнах килограмите и вече дупето ми е на място :cheers: - мега хепи Мончи! И наскоро ходихме с приятелки от Княжево до Златните мостове; едната, дето пак прави някакво безумно фиаско на хранителен режим едва се довлачи, а външно изглежда най-спортна натура. Та въпросът не е колко сте слаби, а в каква форма сте, хора. Свалянето на кила няма да ви помогне. Имам приятел, дето е мускул до мускул, ама като хапне му се лепи и други упражнения освен вдигане на тежести не може да прави, включително се задъхва при ходене. А на тренировките ми има един тип черен колан, дето си е пухкавелко, ама прави обиколки на един крак из целия салон без проблеми.
Здравето първо и си слушайте тялото - както някои са си слаби, други са по-понички. Ген си е и не се мъчете, просто се поддържайте във форма.

Исках да питам друго - спомена ми познат, че тези разтворимите витамини трябвало да се пият вечер като тренираш, но не можа да ми каже защо. Има ли такова нещо?
боли; като
да се откъснеш,
преродиш, пребориш
за себе си
Аватар
Monita
Inis Mona

Благодарил (а): 137 пъти.

Мнениеот Libra » 21 Ное 2013, 19:36

Monita написа:Здравето първо и си слушайте тялото - както някои са си слаби, други са по-понички. Ген си е и не се мъчете, просто се поддържайте във форма.

Съгласна съм :cheers: :cheers:

А според мен разтворимите витамини като цяло не са готини. Съдържат много оцветители и захар, а тези, които нямат захар, имат много вредни изкуствени подсладители като аспартам. Няма смисъл от тях, по-добре яж повече плодаве и зеленчуци.
Не съм това, което съм, но и другите не са това, което са.
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 316 пъти.

Мнениеот Monita » 21 Ное 2013, 19:46

Бях на антибиотици и няма как без допълнителен прием, докторицата каза да не спирам, докато не свърши опаковката.
А иначе като понастина си пия вит. С и добре ми се отразява, но ще помисля върху думите ти. Папам си добре аз.
боли; като
да се откъснеш,
преродиш, пребориш
за себе си
Аватар
Monita
Inis Mona

Благодарил (а): 137 пъти.

Мнениеот Плазмодий » 22 Ное 2013, 13:10

camel написа:
Също така искам да питам дали една баница (или попарка :oops: )РАНО сутрин е вредно ако си решил да спазваш режим (понеже все пак сутрин метаболизмът е най-силен).
Дайте съвет. :)

Може, ма само до 1 кило!
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот camel » 22 Ное 2013, 13:55

Евтиме, на правителството и на теб задавам този въпрос " Кога?" - оставка и 3 кила баница? :lol:

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот ники » 13 Мар 2014, 17:20

Я кажете как групите мускулите на тренировка, ако искате да направите всички мускулни групи за три тренировки. По възможност тренировките видимо да не са по 100 часа ;)
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и Забавления