Размисли и Страсти '14: FloWersOfEvil

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '14: FloWersOfEvil

Мнениеот slighter » 19 Яну 2014, 12:27

хах, верно какви небългарски манджи готвите у вас? А коя ти е любимата от тях?
Като си ходила по разни други държави пробвала ли си някои местни маджи / напитки? Кое би опитала пак?
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 05 Фев 2014, 22:53

Сетих се, докато гледах нещо (ъъъъ... някого) - кой е мъжът, който абсолютно, категорично и обективно не е твой тип, но въпреки това го намираш за (много/особено) привлекателен?
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Фев 2014, 11:42

@clinical_dead

Държа да отбележа, че всичко ти е супер подредено в тази тема. Та по този повод:

Подредено ли ти е работното място / а у вас?
Работното място в 90% от случаите е подредено. Малко е панаир, когато поизпушвам от ралта и мятам шалове, ръкавици и шапки навсякъде и съм си взела някакви шоколади, сладкища или фрешове, които тотално забравям да ям, хаха.

Вкъщи е подредено.. като цяло, хахаха. Трябваше ли точно събота сутрин да седна да ти отговарям.., когато на стола имам насъбрани дрехи от цяла седмица, хахаха, ужас, сега, като го написах пак погледнах надясно и го видях. Общо взето мога да го определя така, в стаята ми е чат-пат кочина, която мога да оправя за стратегическите 5 минути. Аз това го категоризирам катооо "като цяло подредено" :lol: :lol: :lol:

В общите помещения е същата работа :lol:

Пусни снимка на любимите си обици.
Понеже адски ме мързи да снимам, ще се изхитря и ще кача едни обеци, които купих от Ибей :mrgreen:
[Покажи] Спойлер:
Изображение

Обаче!!! Държа да отбележа, че имам и други любими, не са само тези.
Едни от Севда, зеленки и полимерни, едни от Вяра и Виктор с хербарий, нол яки и едни, които аз купих, ма не мога да ги опиша.

Разкажи за странен смс.
Тука не си уточнила за получен или изпратен става дума. Намерих по един от всяко и интересното е, че вторият си е отговор на първия :lol: :lol: :lol:

И така по ред на получаване:
"6e pisha u spisaka da qdem topki v heidelberg (that's what she said :D ) posle shte ti obqsnq :D "

И моят отговор:
"Banana, ok. Nice size pravim Disney night, imash pz ot mackite"

И ДА! Второто е шибан отокорект :lol: :lol: :lol:

А топките в Хайделберг си бяха яки :mrgreen:

-->Не мога да мисля повече за тази вечер.
---> Готини мъже си пуснала. :cheers:
Нямаш идея колко дена го мислих тоа въпрос, занимавах и съквартирантката, таф чойс си беше, хахаха
---->Не ме слагай за певица. Вероятно мога да опразня Борисовата през лятото със заложбите си. :scratch:
ИдЯлно!
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Фев 2014, 16:24

@Lord

Какво му има на Магнето?

Какво ти е на теб?
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Фев 2014, 16:33

@Bragi

1.Ако утре се събудиш и откриеш, че отново е 2000г какво ще направиш (различно)?
Хм, да видим, тогава съм била на 11, което ееее.. 5-ти клас. В пети клас мисля, че още всичко си ми беше наред, учех си математиката, справях се с литературата, седях со момчето, което харесвах :lol: още се катерех по дърветата, имах си куче, тате вече беше купил първата кола и всички заедно и дружно започнахме да дебелеем.. Помня посрещането на 2000-ната, бяхме три семейства с деца, имаше много храна и играхме на филми. Всички. Тогава един от бащите обясни думата "ден" по един много умен начин, запомних го и винаги го обяснявам така, както той тогава и винаги се познава. Защото.. нека си признаем "ден" не е от най-лесните думи за обяснение.. В интерес на истината последната нова година пак играхме на филми компанията, която се бяхме събрали и ми послужи много добре, хахаха

Малко се отплеснах, извинявай, та мисля, че нищо не бих променила.

2.Ако утре се събудиш и откриеш, че е 2100г какво ще направиш?
Предполагам, че ще съм като Остин Пауърс, когато от 60-те се събуди в 90-те и слушаше диск на грамофона..
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Фев 2014, 16:36

@Scarface

Представи си, че си мъж за един ден. Какъв е плана?
Ще отида при един пич, който точно вчера ми обясняваше, че е било толкова по-лесно да си мъж, отколкото жена и да му кажа:
- Ми не.
:lol:
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Kristo » 08 Фев 2014, 16:44

Kristo написа:Хамак.
Ама вие не можете едни калпави въпроси да зададете като хората, ежаси.

Аз ще направя блиц-анкета с най-важните въпроси от живия живот /ще помоля за кратки отговори до 5-6 изречения, за да не става скучно на четящите/

1. Какво е мнението ти за това, че Русия преследва хомосексуалистите?
2. Какво е мнението ти за Конституционния съд?
3. Какво мислиш за евентуално разширяване на ЕС в посока Сърбия, Албания и Македония?
4. Какво мислиш за гражданската война в Сирия?

5. Какво мислиш за дейността на правителството ни от юни досега?
6. Какви грижи би положил ти за бежанци, търсещи подслон в страната?

7. Ако имаш да разпределиш 100млн за следните групи:
а/ майки с повече от 1 дете
б/ тютюнопроизводители
в/ производители на мляко и млечни продукти, вкл. ферми
г/ проект за автомагистрала Варна-Бургас
д/ пенсионери с пенсии под 250лв
е/ агенцията за бежанците
ж/ проект за електронно правителство
з/ държавни университети и БАН
и/ проект за нов национален стадион по футбол
й/ агенцията по заетостта
и/ държавните и общински болници, поликлиники и т.н.
к/ проект за модернизиране на центъра на София, по подобие на този в Скопие
- как ще ги разпределиш, на кой колко ще дадеш и защо?

8. Какво е мнението ти за проблема с тютюнопушенето?
9. Кои играчи нямат място в националния отбор по футбол в момента? А по волейбол?

10. Би ли позволил на твоя духовен спътник в жувота да си пуска голи снимки я из списания, я из интернетовете?
11. Ако можеш да избираш между това да си кмет на малка селска община с много проблеми и малко пари и това да си добреплатен, но все пак общ работник в Швеция, кое би избрал?

12. Да речем си избрал да си кмета от горния въпрос - предлагат ти 3 проекта за общината и ти трябва да избереш един от тях, опциите са:
- завод за автомобилни гуми, примерно Мишлен или Гудиър
- база на САЩ с всичките му военни, самолети, танкове и т.н.
- курортен комплекс с хотели, ски-писти, джакузита, барове, бардаци и каквото там си искат.

13. Казват ти че МОН е решило в обучението по литература и матурите за 12ти клас ще са включени до 5 чуждоезични книги. Ти си шеф на комисията, която трябва да ги избере. Предложи 10 на останалите членове.
Обоснови се за всяка.

14. Какво мислиш за проекта дето всички ще ходят да живеят на Марс?
15. Би ли си сменила вярата, ако това е условие за да сключиш брак с чужденец?
16. Многоженството или многомъжството е за предпочитане?

17. Ако си строителен министър и имаш ограничен бюджет за годината, кое би построил първо от следните:
- летище в Стара загора
- мост над Дунав - при Тутракан
- магистрала от Видин до София
- луксозно пристанище за яхти в малка морска община (т.е. без Варна, Бургас и примерно Созопол и Несебър)
- няколко нови жп-линии в труднодостъпни райони
- първокласен път, който да свързва Китен, Созопол, Сл. бряг, Лозенец и т.н. летни курорти в южна България.
- би ремонтирал жп-гари и авто-гари в градовете Пазараджик, Смолян, Сливен, Шумен и Враца.
- би ремонтирал и обновил пристанищата по река Дунав

18. Би ли участвал като доброволец в:
- приют за кучета
- кухня за социалн слаби
- детски дом за сираци
- бежански лагер
- инициатива на БЧК за секс-обучение сред малките

19. Ти си министър на културата и отново имаш ограничен бюджет, проектите от които можеш да избираш 1 са:
- средновековен замък в Тракия, който да е за туристи
- нов музей на секса и перверзиите в София
- 2 нови музея в градовете Симитли и Харманли
- всички пари ги даваш за археология
- артистична инсталация над река Марица, по проект на Кристо (демек аз)
- музикален фестивал тип Златния Орфей
- даваш парите за съвместни проекти с МОН, пък те да решават какви
- не даваш пари за нищо, пазиш ги в случай, че държавата има нужда от резерви.

20. Имаш ли забележки към текста и сюжета на "Приключения опасни с гери сладкогласни" или нещо такова на Недялко Йорданов?

Те тава е!
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Etiainen » 08 Фев 2014, 17:04

FloWersOfEviL написа:"6e pisha u spisaka da qdem topki v heidelberg (that's what she said :D ) posle shte ti obqsnq :D "

:lol: :lol: :lol: :lol:
Мне... тотали не съм го писала аз :lol: :lol: :lol:
For a moment your eyes open and you know
All the things I ever wanted you to know.
I don't know you, and I don't want to..
Till the moment your eyes open and you know.

Моето творчество - Windy Sunset's Creations :D
Аватар
Etiainen
Земя под вълните

Благодарил (а): 406 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Фев 2014, 01:00

@zritel

порция 3 :oops:

С какво, постигнато или направено от теб, се гордееш?
Точно в момента като че ли с нищо. Сякаш всичко, което съм постигнала си е.. в реда на нещата, нищо особено. Даже напротив, яко изоставам с някои заченати важни дейности..

Какво беше последното нещо, което опита за първи път в следните категории:
- храна - удона на Нова година, предполагам.. А, не, сега се сетих, минала седмица един пич ми набута френски макарон, беше адски вкусно, индийд, от доста време се каня да си купя, чух, че продават някъде из Софията..
- напитка - Джинджинада - отврат
- преживяване - Стигнах по алтернативен маршрут до работа през Младост 3 метрото. Беше си преживяване :lol:

Позволен ли е по време на връзка флиртът с други лица?
Ъъъм, какво значи позволен.. Не ми се струва редно да се практикува, ако това отговаря на въпроса ти.

Кой е любимият ти десерт?
Крем карамел.

Какво е последното нещо, което те изненада приятно?
Че МакДрайва на Тодор Александров е денонощен, та трябваше вчера да бръмчим, все едно сме с кола :lol: :lol: :lol:

Кое е последното нетипично за теб нещо, което направи?
Напуших се.

Най-добрите ти приятели/приятелки смятат ли те за тяхна такава?
Знам, че знаят, че е така, макар и понякога it is hard to tell.

Колко души знаят наистина какво се случва с теб (покрай теб)?
Трима-четирима, варират до пет-шест.

Направи кратко описание на идеалния за теб дом - стаи, обзавеждане, разположение...
Къща на езеро в планината, друго не съм мислила.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Lord » 09 Фев 2014, 01:53

FloWersOfEviL написа:@Lord

Какво му има на Магнето?

Какво ти е на теб?

Много ми е добре, мерси. :)

Кога ще караме кънки? Чух, че имало някаква парзалка в Младост.
Мы строили, строили и наконец построили. Ура!
http://www.youtube.com/watch?v=BTgScuKReSo

Clevinger was dead. That was the basic flaw in his philosophy.
Аватар
Lord
The bombardier

Благодарил (а): 158 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Фев 2014, 14:19

@Kristo

Хамак.
Ама вие не можете едни калпави въпроси да зададете като хората, ежаси.

Аз ще направя блиц-анкета с най-важните въпроси от живия живот /ще помоля за кратки отговори до 5-6 изречения, за да не става скучно на четящите/

1. Какво е мнението ти за това, че Русия преследва хомосексуалистите?
Каквото е менението ми за абсолютно всеки, който ги преследва - хора, неможещи да намерят себе, обвиняват другите. Или търсят изкупителна жертва.

2. Какво е мнението ти за Конституционния съд?
Нямам.

3. Какво мислиш за евентуално разширяване на ЕС в посока Сърбия, Албания и Македония?
В Европа ли са? В Европа са.

4. Какво мислиш за гражданската война в Сирия?
Проблемът там е, че хората са изключително крайни. Естествено, че войната като цяло е.. крайно средство, но там специално сякащ каузите са размътени и всички са решили, че щом трябва да умрат - ще умрат заради позицията която са обявили в началото.

Имам колега, чийто родители живеят там и не желаят да напуснат. С брат му постоянно ги местят, а.. и нямат вече живи братовчеди.

5. Какво мислиш за дейността на правителството ни от юни досега?
Отвратително е меко казано. Просто такава гримаса на погнуса ма налазва всеки път, като видя някой плакат или статия за кой какво пак бил казал. Целта им е да управляват стадо телета. Стадо обезверени телета. Нямам вяра и аз вече. Затова и не ходих на протестите. Затова и емиграция ми е любимата дума.

6. Какви грижи би положил ти за бежанци, търсещи подслон в страната?
Хаха, бих ги пратила при един приятел, който вече си е имал взаимоотношения с бежанци, хаха

7. Ако имаш да разпределиш 100млн за следните групи:
а/ майки с повече от 1 дете
б/ тютюнопроизводители
в/ производители на мляко и млечни продукти, вкл. ферми
г/ проект за автомагистрала Варна-Бургас
д/ пенсионери с пенсии под 250лв - тук
е/ агенцията за бежанците
ж/ проект за електронно правителство
з/ държавни университети и БАН - тук
и/ проект за нов национален стадион по футбол
й/ агенцията по заетостта - тук
и/ държавните и общински болници, поликлиники и т.н. - тук
к/ проект за модернизиране на центъра на София, по подобие на този в Скопие
- как ще ги разпределиш, на кой колко ще дадеш и защо?
Отбелязах само тези, на които бих наблегнала, защото и да ги разпределя, би било супер рендъм. И при все се почувствах като съдия.

8. Какво е мнението ти за проблема с тютюнопушенето?
Всеки може да пуши колкото душа и джоб му иска, стига да не опушва хората, които не желаят това. Ако имаш предвид конкретно заведенията - естествено, че не трябва да се пуши там. Ил. Да пушиш е личен избор, но не естественият. Естественият е да не. Децата не се раждат с цигара в устата. Следователно след като някой има желанието да пали цигата, да има и задължението да излезе.

9. Кои играчи нямат място в националния отбор по футбол в момента? А по волейбол?
Не следя, нямам мнение.

10. Би ли позволил на твоя духовен спътник в жувота да си пуска голи снимки я из списания, я из интернетовете?
Аз да му позволявам или забранявам като цяло каквото и да е изобщо нямам намерение и не искам. Иначе, ако питаш дали бих била ок с това или не, наистина си зависи от конкретната ситуация, не мога да ти отговоря.

11. Ако можеш да избираш между това да си кмет на малка селска община с много проблеми и малко пари и това да си добреплатен, но все пак общ работник в Швеция, кое би избрал?
Пф. Швецията нол ясно.

12. Да речем си избрал да си кмета от горния въпрос - предлагат ти 3 проекта за общината и ти трябва да избереш един от тях, опциите са:
- завод за автомобилни гуми, примерно Мишлен или Гудиър
- база на САЩ с всичките му военни, самолети, танкове и т.н.
- курортен комплекс с хотели, ски-писти, джакузита, барове, бардаци и каквото там си искат.
Е, не го избрах.

13. Казват ти че МОН е решило в обучението по литература и матурите за 12ти клас ще са включени до 5 чуждоезични книги. Ти си шеф на комисията, която трябва да ги избере. Предложи 10 на останалите членове.
Обоснови се за всяка.
Честно казано не се наемам. Първо не смятам, че съм чела достатъчно, второ отдавна стигнах до извода, че с книгите не може да се насилваш. Понякога четеш една в даден период и си мислиш "втф из дис", после, незнайно защо я четеш пак в друг период и мнго ти харесва. Както и обратното.

Всъщност за едно съм сигурна, бих изтипосала нещо от класическата руска литература. Я Толстой, я Достоевски. 12-ти клас вече е достатъчно пораснал мозъкът за нея.

14. Какво мислиш за проекта дето всички ще ходят да живеят на Марс?
Ако става за живеене, що да не. Тъкмо. Там ще отидат най-богатите, а ние тука ще живеем с парите им :lol:

15. Би ли си сменила вярата, ако това е условие за да сключиш брак с чужденец?
Да.

16. Многоженството или многомъжството е за предпочитане?
Начи... никва идея :lol:

17. Ако си строителен министър и имаш ограничен бюджет за годината, кое би построил първо от следните:
- летище в Стара загора
- мост над Дунав - при Тутракан
- магистрала от Видин до София
- луксозно пристанище за яхти в малка морска община (т.е. без Варна, Бургас и примерно Созопол и Несебър)
- няколко нови жп-линии в труднодостъпни райони
- първокласен път, който да свързва Китен, Созопол, Сл. бряг, Лозенец и т.н. летни курорти в южна България.
- би ремонтирал жп-гари и авто-гари в градовете Пазараджик, Смолян, Сливен, Шумен и Враца.
- би ремонтирал и обновил пристанищата по река Дунав
Не знам в какво състояние са пристанищата по Дунава (мога само да предполагам), но гарите са в покъртително състояние. И ти мани в малките градове, които си изброил, ами в големите!!! В Пловдив е покъртително отвратителна, София дори. Ил. Във Варна как може да е ново и хубаво?! Шо да не може и в столицата, СТОЛИЦАТА?!?!

18. Би ли участвал като доброволец в:
- приют за кучета
- кухня за социалн слаби
- детски дом за сираци
- бежански лагер
- инициатива на БЧК за секс-обучение сред малките
Хм, никога не се бях замисляла. Предполагам, че да.

19. Ти си министър на културата и отново имаш ограничен бюджет, проектите от които можеш да избираш 1 са:
- средновековен замък в Тракия, който да е за туристи
- нов музей на секса и перверзиите в София
- 2 нови музея в градовете Симитли и Харманли
- всички пари ги даваш за археология
- артистична инсталация над река Марица, по проект на Кристо (демек аз)
- музикален фестивал тип Златния Орфей
- даваш парите за съвместни проекти с МОН, пък те да решават какви
- не даваш пари за нищо, пазиш ги в случай, че държавата има нужда от резерви.
Начии за никое. Само това със замъка в Тракия ми хареса, ама е ненужно. Има толкова налични разкопки, които могат да се модернизират или поне да станат видими за хората по интерактивен начин, че да строиш цял замък за туристи ми изглежда глезотия. Бих ги инвестирала в прокопаването на Римския стадион под главната в Пловдив, така че, като ходиш по нея и да го виждаш. Има такъв проект.

20. Имаш ли забележки към текста и сюжета на "Приключения опасни с гери сладкогласни" или нещо такова на Недялко Йорданов?
Никва идея какво е това, дерфор нямам забележки.

Те тава е!
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 16 Фев 2014, 18:22

@Dr Dulcamara

Здравей, FloWersOfEviL!

Привет, привет : )

Виждам, че имаш още много да отговаряш, но се надвам да не те затрудня, защото няма да е нужно да пишеш. :D
Това, че няма нужда пиша, никак не значи, че ще е по-лесно, хаха

Посочи две оперни изпълнения, от които:
- първото се харесва на теб;

:l:s

- второто би се харесало на мен.

-----

Позагубихме се нещо, аз съм все така оперно настроена, само по възможност да е уикендно, какво ще кажете?
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 16 Фев 2014, 19:03

@slighter

хах, верно какви небългарски манджи готвите у вас?
Амиии, хм, доста риба, солена, пържена, пушена, последната мания на мама е панирана.. Салати, като най-любимата ми е "Сельодка под шуба" и изглежда така (тази е мое лично производство).

Пелмени, пряники, супи чат-пат (без борш, не мога да го понасям). Мама харесва и гречка, което е елда май на български, а аз само като я помириша и ми се понавдига..

А коя ти е любимата от тях?
Ами горната салата на снимката (щом чак сама почнах да си я готвя, хаха) и има едни, не помня как се казваха ама е пилешко месо и забравих какво още и ги слагаш в палачинка (която не е сладка, нали) сгъваш на кубче и после го пържиш - ай, ай, ай.

Като си ходила по разни други държави пробвала ли си някои местни маджи / напитки?
Значи германски фламкухен, фламбухен ли беше, не помня, ама беше яко. Беше абсолютна правоъгълна пица, ама пък с нетипични неща по нея - ей ви снимка - те тука. Ей ви е и едни хайделбергски топки - те тука. Яки бяха, уморително големи :lol:

Burritos много ми хареса - те тука. Ако верно отида в Мексико, ще си умра от люто, ай, ай, ай.

Кое би опитала пак?
В Германия май най-много ми хареса сладоледът! ДАТ сладолед!
От Франция - сладките неща, шоколадът.
В Украйна - киевските котлети.
От Русия, хм, ми най-руското ми и на сърце е солена риба с пюре. Обожавам.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 16 Фев 2014, 19:21

@Търговецът на кристал

Сетих се, докато гледах нещо (ъъъъ... някого Кого?) - кой е мъжът, който абсолютно, категорично и обективно не е твой тип, но въпреки това го намираш за (много/особено) привлекателен?

Малко ми е сложен този въпрос, защото не съм убедена дали имам "тип". Като цяло увереността винаги ме е привличала, така че.. съм много лесна. Или пък не?
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Dr Dulcamara » 16 Фев 2014, 21:31

Благодаря за отговора, FloWersOfEviL!

Много ми хареса "моето"! Хубава е мелодията, Монсерат Кабайе пее прекрасно, любим ми е композитът и се вижда пркрасната Флоренция. :D

И "твоето" ми харесва, макар да не познавам добре "Евгений Онегин".

Аз последно ходих на новата постановка на "Аида" във вторник през тази седмица. Беше много хубаво представление! Вероятно предстои "Травиата" на 16. март, в неделя. Интересува ли те?
Аватар
Dr Dulcamara
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 94 пъти.

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Хоби и Забавления