Размисли и Страсти '14: FloWersOfEvil

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '14: FloWersOfEvil

Мнениеот FloWersOfEviL » 16 Фев 2014, 21:45

Само че "моето" и "твоето" са обърнати. Именно понеже знам, че не сте особено запознат с Онегин реших да ви предложа нещо от там. Кел файда, ако ви сложа, нещо, което си харесвате и без това и си го слушате вероятно през ден и то само някое конкретно изпълнение.

"Травиата" през март.. вземете ми билет!!!

^^
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 16 Фев 2014, 23:04

Фло, Миша Баришников беше този, който ме подсети (като млад,не съвсем млад и на 62 (т.е. преди 4 години). Дребен, русоляв, синеок, възрастта даже не я споменаваме... но въпреки това смятам, че има невероятна харизма. Стига бе, заради него изобщо загледах балета преди време - изкуство, което ми беше много чуждо; заради него гледах и цял сезон от "Секса и града". Смятай. Но доколкото имам някакъв "тип", категорично не влиза в него.
Та ми беше любопитно имаш ли и ти някакъв такъв образ.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Dr Dulcamara » 17 Фев 2014, 21:28

Погледнах тази вечер билетите за "Травиата". За 16.03. е изкупено буквално всичко, а за следващото представление на 23.04. не е останало почти нищо. Съжалявам!
Ако се появи нещо друго, ще пиша.
Аватар
Dr Dulcamara
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 94 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 13 Мар 2014, 16:51

Айде и аз отникъде - както помолих Мъромира, "оприличи ни на известни личности, иф ю плийз, че ми стана едно носталгично към старите форумни времена :) "
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот zritel » 16 Мар 2014, 19:20

Доверяваш ли се на препоръки от страна на непознати? Ако да - за какво? Ако не - защо? Какво са ти препоръчвали непознати? Ако си се доверявала - оставала ли си доволна (за какво)?

Сподели, моля, пристрастията си относно тази тема!
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 31 Мар 2014, 13:44

Ох, замотах се и забравих, извинети. Ще гледам уикенда да отговоря!
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Libra » 31 Мар 2014, 17:19

Вие с фак отговаряте на тия въпроси от три месеца вечи :lol:
Не съм това, което съм, но и другите не са това, което са.
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 316 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 31 Мар 2014, 19:03

Ем питат хората.. и не гласуват :lol:
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот zritel » 16 Май 2014, 22:12

1. Кога и как би определила дадено момче/мъж като:
- умен
- интелигентен
- забавен/с чувство за хумор
- заможен
- тъп
- дебел
2. Какво мислиш за прераждането?
3. Какво мислиш за теорията за сродните души/двете разделени половинки на едно цяло?
4. Какво мислиш за идеята да има часове по религия и по военна подготовка в училищата?
5. Кога за последен път отиде на цирк?
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 17 Май 2014, 11:36

@Jamesmagno

Айде и аз отникъде - както помолих Мъромира, "оприличи ни на известни личности, иф ю плийз, че ми стана едно носталгично към старите форумни времена :)

ОФ. Това е ужасно, ама ще пробвам. И без въпроси - ама що. Щото се събудих преди 10 минути и ако не го направя сега - никога няма да го направя, демек.. ТАКА.

Са..

Ангел - Steve Buscemi
Евтим - Nicolas Cage
Митко - Abraham Lincoln
Ники - John Terry
Иво - Elvis Presley
Тони - Steve Jobs
Стиги - Rafael Nadal
Анди - Elijah Wood
Скар - Seth Green
Слайти - Jim Parsons
Доктора - Alastor Moody :lol:

Фак - Mila Kunis
Ели - Emma Thompson
Цвети - Gwyneth Paltrow (интересното е, че ме освети докато слушах Coldplay, хаха)
Сис - Meryl Streep
Милена - Rachel Bilson
Стеф - чудя се между Audrey Hepburn и Audrey Tautou.. едно е сигурно ти си Audrey :lol:
Клиникъл - Sasha Cohen

10 Минути таратанци, 2 часа го мъдрих тоя пост..
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Търговецът на кристал » 17 Май 2014, 19:25

Чоооооовеееееек, Ема Томпсън! (heart) Ама... ама... тя е прекрасна! Не я заслужавам. Все пак мерси, де, много ме зарадва с Ема. :girl_dance:
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 17 Май 2014, 21:23

@zritel

Доверяваш ли се на препоръки от страна на непознати?
Да, разбира се. Все пак чета Чичо Гугъл и БГ Мама за всичко, от което не разбирам, което си е чиста препоръка от непознати.

Ако да - за какво?
За всякакви като цяло ежедневни нужди от лекари до електрически самобръсначки.

Ако не - защо?
Когато се е случвало е било най-вероятно защото хората са ми давали съвети без да ги питам и то не, за да помогнат, а за да покажат колко са наясно. Ил.

Какво са ти препоръчвали непознати? Ако си се доверявала - оставала ли си доволна (за какво)?
Наистина всякакви неща. За доволна - и да, и не. Не помня вече.

Сподели, моля, пристрастията си относно тази тема!

viewtopic.php?p=736858#p736858

(който линк ми напомня... днешно време гоня автобуси като луда :lol: )
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Юни 2014, 22:43

@zritel

1. Кога и как би определила дадено момче/мъж като:
- умен - когато има задълбочени познания в дадена/и сфера/и
- интелигентен - когато знае значително количество и разнообразни неща и най-вече не спира да се интересува от доста и разнообразни неща
- забавен/с чувство за хумор - който успява да понася хумор и върху себе си
- заможен - който живее без парични притеснения и успява да си позволи някои не толкова нужни, колкото желани неща и то отново без притеснения
- тъп - когато няма желание за развитие
- дебел - ъъъъъъ.. пф, когато е над 150 кила? и не точно 2 метра, нали... никва идея..
2. Какво мислиш за прераждането?
Мисля, че е начин хората да си обяснят някои нe толкова явни за тях неща. Нещо като със съзвездията някога..

3. Какво мислиш за теорията за сродните души/двете разделени половинки на едно цяло?
Мисля, че самото понятие звучи малко извратено. Сродни души? Кам он! Ако сте рОдни, бие на инцест.. Хващам се за думата, разбира се, но... като цяло не смятам, че за всеки има един единствен 'отреден' човек. Това би било абсурдно, защото гаджосаните хора биха били под 1% или... всички масово яко заблуждаващи се, което не вярвам да е така, не и в такъв голям мащаб. Идеята е, когато срещнеш някого.. нали Него/Нея - да вярваш, че в този момент няма друг на света. Това е магията.

Като цяло имам една друга теория по тази тема, която.. още е в процес на развитие и съответно на приемане/отхвърляне, защото колкото имам ЗА, толкова имам и ПРОТИВ долу горе (от личния си опит става дума). Та, теорията..

Ако даден човек обича някого, а този някого не му отвръща по същия начин, то.. един вид няма как да наречем първата любов истинска. Осъзнавам как звучи, но така ми беше най-лесно да го обясня. Ако трябва да се впусна в повече детайли... идеята е, че 'онази' любов, която всите романтици (така да отделя тази порода, понеже съзнавам, че не всички наистина търсят това) търсят, всепоглъщата и задушаващо преливаща - НЯМА как да бъде такава, ако не е И от двете страни. Един вид, ако е едностранна - то вероятно е някакъв друг вид обич, която бих нарекла по-скоро привързаност + някакъв копнеж, ай съпоуз.

Мисля, че дотук беше с моята лаконичност :lol:

4. Какво мислиш за идеята да има часове по религия и по военна подготовка в училищата?
Стига да не са задължителни - може. Хубаво е човек да има избор, без да бъде насилван.

5. Кога за последен път отиде на цирк?
Никва идея, не помня. Нямам и желание.. толкова малки и мизерни изглеждат сега. Само на Cirque du soleil бих се навила.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот thegirl » 11 Юни 2014, 18:55

Привет и от мен :)

Направи кратко описание на идеалния за теб дом - стаи, обзавеждане, разположение...
Къща на езеро в планината, друго не съм мислила.

1. Защо ти харесва такава къща? Заради гледката, въздухът, възможност да се къпеш в езерото.....

2. Тази година мислила ли си къде и с кого ще посрещаш Джулая?
3. Какви са приликите и разликите във форумните срещи сега и преди година-две?
4. А във форума?
5. Колко често се прибираш в Пловдив?
6. Има ли забележителност/и (музей, галерии...) в Пловдив, която/които не си посетила?
7. Къде в България би искала да отидеш? Място, което не си посещавала до сега и такова, където си била и искаш пак да отидеш и защо?

Толкова от мен, за сега. :)
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 15 Юни 2014, 14:29

@thegirl

Привет и от мен :)
Тедиии, ю ар бак!

Направи кратко описание на идеалния за теб дом - стаи, обзавеждане, разположение...
Къща на езеро в планината, друго не съм мислила.

1. Защо ти харесва такава къща? Заради гледката, въздухът, възможност да се къпеш в езерото.....
Ам.. I am more of a mountain person than a see one. Предпочитам прохладата, зеленото и свежия въздух пред жегата, медузите и царевицата на плажа.. Да се къпя в езерото не умирам, но пък бих половила рибоци, хахахаха.

Планината ми носи спокойствие, или по-скоро.. ми помага да го намеря в себе си, това е : )

2. Тази година мислила ли си къде и с кого ще посрещаш Джулая?
Бях забравила за този шокаритетен хипарски празник. Сега погледнах календара - пада се понеделник срещу вторник, занчи.. забрави :lol:

3. Какви са приликите и разликите във форумните срещи сега и преди година-две?
Преди ги имаше.

4. А във форума?
Имаше какво да се модерира :lol: Сега дори Фак и Кристо се кротнаха..

5. Колко често се прибираш в Пловдив?
Все по-рядко. По принцип гледам веднъж на месец-месец и нещо да се прибера, но.. грижите или адското желание да не правя нищо често ме завладяват и не успявам.

6. Има ли забележителност/и (музей, галерии...) в Пловдив, която/които не си посетила?
Хммммм.. трябва да помисля. В Пловдив има безкрайно количество малки галерийки. Някой набарал 4-стайно помещение в центъра и ОП - Галерия. В този аспект, със сигурност има галерии, които не съм посетила, но не умирам и от желание. Освен ако не направят някой интересен уъркшоп на някоя от Нощите - тогава съм там :lol:

Ta, като цяло да ти отговоря на въпроса - няма такива, за които да знам и да искам да посетя на този етап : )

7. Къде в България би искала да отидеш? Място, което не си посещавала до сега и такова, където си била и искаш пак да отидеш и защо?
Н-А-В-С-Я-К-Ъ-Д-Е!!! Дори не ми дреме, ако съм била там. Преди около месец и половина ОМЕГА спонтанно отскочих до Видин за един ден. Беше много приятна разходка. Усещам, че почти никъде не съм била, и абсолютно всяко пътуване ме радва. Ако ще и Перник да е. Какво пък - не съм била.

А на втория ти въпрос - Белоградчишките скали. Била съм там 3-4 клас и почти нищо не помня, учителките само ни вардеха и нищо не можеше да се прави. Трябва задължително да се върна там.

Толкова от мен, за сега. :)

: )
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Хоби и Забавления