Коледни подаръци

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Коледни подаръци

Мнениеот peperudka » 10 Дек 2014, 15:49

Здравейте,хайде да обменим малко идеи,кой какво е намислил да купи за половинките и приятелите си :) за Коледа и Нова година? :cheers: :cheers:
peperudka
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Коледни подаръци

Мнениеот clinical_dead » 11 Дек 2014, 08:28

Основно козметика за женската част, смятам на мама обаче са вземем някаква хубава нова хавлия. За Любо спонсорство... той сам си купи китарата. За малката не знам какво друго, но със сигурност нови очила, защото сегашните са буквално с матови стъкла.
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Благодарил (а): 422 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 11 Дек 2014, 09:41

Аз измислих супер як подарък, но малко закъснях с изпълнението му и конкретно това, дето ми трябваше, е свършило и до Коледа няма да има налично, та ще остане за следващия подходящ повод - примерно за рожден ден. Ама няма да влизам в подробности, че не знам кой чете, но измислих алтернативи за Коледа.
На баща ми ще му взема много як термос (има нужда, когато ходи за риба, а този е и с риби по корпуса и е облечен с много приятна на допир кожа). На майка ми - книги, че в последните няколко години чете много, ама още не знам какви. Евентуално мисля и за някакъв прост mp3 плейър с удобни слушалки.
За групата аверки в СтЗ (5 бр.) още не съм измислила какво да взема, но ще е или нещо дребничко със сантиментална стойност, или по едно от малките парфюмчета от Лили (вероятно второто, така като се замисля - ако нищо друго не ми хване окото до около 20ти).
На себе си вече си подарих една парфюмна вода и ще добавя и билет за концерта на Ерос Рамацоти догодина, но нека първо мине Брегович, че досега не съм била в Арена Армеец и искам да видя разположението на местата, за да знам за къде да търся билет.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Scarface » 12 Дек 2014, 10:08

Аз нямам никаква идея все още, но обикновено го решавам в последния момент или просто виждам нещо, което ми хваща окото. А и честно казано, в момента си планирам едно пътуване до Лисабон за рожден ден през април и мисля повече за този подарък :roll:
You are still going to get criticized, so you might as well do whatever the fcuk you want
Аватар
Scarface
Fcuk what people think

Благодарил (а): 130 пъти.

Мнениеот podarisliubov.com » 17 Яну 2016, 17:27

подаръци всякъкви идей много аз купих за коледа коледни панталони под формата на чанта с бутилка вино с етикет на който ми сложиха снимка на него и прас в крачола на коледни панталони а в другия крачол шоколадчета и най различни благинки и много се зарадваха на подарака . когато го подари с любов човека няма как да не пожънеш успех ами това е от мен успех до следващата коледа и мислете за подаръци за Свети Валентин. :)
podarisliubov.com
В началото бе словото

Мнениеот POLLY-CASSEL » 17 Авг 2016, 10:33

clinical_dead написа:Основно козметика за женската част, смятам на мама обаче са вземем някаква хубава нова хавлия. За Любо спонсорство... той сам си купи китарата. За малката не знам какво друго, но със сигурност нови очила, защото сегашните са буквално с матови стъкла.

Аз миналата година подарих на приятелката ми ваучер за екскурзия, на баща ми риза , а на майка ми бижута.
POLLY-CASSEL
В началото бе словото

Мнениеот greyvi » 13 Окт 2016, 08:55

Екскурзията е много добра идея!
greyvi
В началото бе словото

Назад към Хоби и Забавления