Обичате ли ракия и/или другите алкохоли?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Обичате ли ракия?

ДА!
45
63%
ДА!
27
38%

Общо гласове : 72

Re: Обичате ли ракия и/или другите алкохоли?

Мнениеот JudyRamone » 03 Мар 2009, 23:44

sientelo написа:Да , така е, всеки прави това , което му харесва, зато има по света разни хора, разни идеали, нормално е при теб нещата да се променят, защото се изграждаш като личност и средата много ти влияе, просто при мен средата винаги е била друга и всъщност не съжалявам,че се е случило така и вече съм се изградила като личност и характер, такава, каквато съм, достатъчно съм голяма, за да знам какво правя и какво искам, така че всеки си гони целите и приоритетите в живота :wink:

Сега какво ми казваш?
1. Че съм тъпа и не мога да взимам решенията си сама и че се влияя от хората около себе си?
2. Че средата, в която се движа, се състои от пропадняци и боклуци?

Да - средата и хората влияят МНОГО, няма спор. Но аз се събирам с различни хора и балансът ми идва отлично. Говорим за пиене, ти ми говориш за приоритети в живота... не можеш да кажеш дали си се изградила като личност или характер, докато не опиташ от всичко или поне от повечето неща, защото човек може винаги и по всяко време сам да изненада себе си - дали приятно или не - шанс, или ако не си на 50 години и си видяла и преживяла значителна част от живота. :D
...И ПОВРЪЩАМЕ ВЪРХУ НАДЕЖДАТА
ЗА ПО-ДОБРИТЕ ДНИ!!"
disorder and disarray

Благодарил (а): 21 пъти.

Мнениеот sientelo » 03 Мар 2009, 23:54

Не, нямах това предвид, изобщо не искам да те засягам, просто казвам, че ти си избрала твой си начин живот и за теб той е правилният, аз съм си избрала друг начин на живот и той ме устройва, просто хората са различни и не могат да се приравняват и сравняват помежду си, защо този направил това, а другият направил онова. Права си, че човек трябва да направи онова, което сметне за редно, поне аз така го разбирам. И също така трябва да сгреши, за да се научи да си вземе поука, човек не е цвете,че да расте в саксия, той просто си има потребности, които винаги го насочват в дадена посока. Мисълта ми е,че хората са различни и стойностни сами по себе си и всеки сам си избира съдбата и пътя, но до голяма степен това изобщо не свързано толкова с качествата и характера му.
Като птичка в небесата :)
Аватар
sientelo
princess in love

Благодарил (а): 9 пъти.

Мнениеот JudyRamone » 03 Мар 2009, 23:55

Не си ме засегнала, просто си говорим :P
...И ПОВРЪЩАМЕ ВЪРХУ НАДЕЖДАТА
ЗА ПО-ДОБРИТЕ ДНИ!!"
disorder and disarray

Благодарил (а): 21 пъти.

Мнениеот DarthDuri » 04 Мар 2009, 19:26

водка и уиски.
Iron Head!!!!
Аватар
DarthDuri
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 0 пъти.

Предишна

Назад към Кулинарен раздел