Размисли и Страсти `11: liv

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти `11: liv

Мнениеот liv » 25 Ное 2011, 19:17

menina.do.mar
Аз пък винаги съм ти асоциирала ника с Лив Тайлър. А то какво излезе накрая - Ливърпул. :scratch:
В този ред на мисли:

1. Защо избра точно този отбор? Когато започнах сериозно да следя английския футбол, Жерар Улие прекарваше последните си дни като наставник на Ливърпул. Отборът не беше в блестяща форма, впоследсвтие се появи Бенитес и т.н. и т.н. (пак започнах да се впускам в подробности :mrgreen: ) Просто ми беше интересно да наблюдавам как мърсисайдците се съвземат постепенно и поемат по пътя към върха. Следват класическите истории с финала на ШЛ през 2005, стабилната игра и така. Общо взето се получи съвсем спонтанно, не съм избирала. :lol:
2. Кой е мачът, който никога няма да забравиш? Тук отново ще заговоря за Шампионската лига. Втората среща на четвъртфиналите с/у Челси през 2009. Тогава падна толкова реване, че не беше истина. Яд ме беше затова, че и двата отбора бяха много добри (естествено, че играта на Ливърпул беше несравнима :mrgreen:), беше адското зрелище, но въпреки това паднахме. Толкова се бях въодушевила по едно време, че от скачане и емоции без малко да си счупя ръката. :lol: Друга велика среща беше и мачът с Арсенал през същата година (мисля че след седмица-две след загубата от Челси-това го казвам, защото дати не помня), но този път в Премиършип.
3. Колко точно се прецака Челси, закупувайки Фернандо Торес? :mrgreen: Според мен е рано, а и трудно да се даде точен отговор в момента. Но очакванията бяха големи, нормално е да има и разочарования. Признавам, че вече не ме е яд за трансфера, защото и Торес, и Челси се прецакаха еднакво. Но нека да не омаловажаваме факта, че Торес все пак отбеляза някой друг гол. :mrgreen:
We stopped checking for monsters under our bed because we realized they were inside us.
Аватар
liv
Death Rattle

Благодарил (а): 455 пъти.

Мнениеот liv » 25 Ное 2011, 19:24

Judas

Изживяваш ли по някакъв особен начин мачовете на Ливърпул? Аз също съм им фен Честно ли. Токова се радвам, че не съм сама. :lol: (макар че фен е силно казано), но не са ми много на сърцето. Дори да изгубят титлата в последния кръг, няма да го преживея особено. Виж, с любимия ми български отбор е друго ... При теб как стоят нещата?

В интерес на истината много зависи от обстоятелствата. Случвало се е да рева с глас (тъпо е, да), също така просто да си кажа: Е, голяма работа. Просто футбол. К'во се вживявам толкова.. Много зависи от моментното ми състояние. Но в крайна сметка гледам футбол за забавление и развлечение, така че не превръщам подобни неща в драми.
We stopped checking for monsters under our bed because we realized they were inside us.
Аватар
liv
Death Rattle

Мнениеот menina.do.mar » 25 Ное 2011, 19:36

Ммм, не съм съгласна, че е "просто футбол". Предполагам си чувала думите на легендарния Бил Шенкли: "Някои хора си мислят, че футболът е въпрос на живот и смърт, но грешат - той е много повече от това". =)

А кои са любимите ти футболисти?
Интересуваш ли се от български футбол и подкрепяш ли някой наш отбор?
Какво учиш и харесва ли ти?
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..."
Аватар
menina.do.mar
Плиний Стари

Благодарил (а): 96 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 25 Ное 2011, 19:43

Защо никой не ми казва, като има яки хора в "Размисли и страсти"?!?
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот liv » 25 Ное 2011, 20:26

menina.do.mar :)

Ммм, не съм съгласна, че е "просто футбол". Предполагам си чувала думите на легендарния Бил Шенкли: "Някои хора си мислят, че футболът е въпрос на живот и смърт, но грешат - той е много повече от това". =) Естествено, че съм. Но онази магия на футбола, която те завладява, докато гледаш играта, при мен се изпарява след 90. минута. Както казах, това за мен е просто приятно занимание. 'Айде пак клишето "разни хора-разни идеали". Явно съм от посредствените фенове, за които това е просто игра. Е виж, бих се изкефила гробът ми да е на Анфийлд, каквото е било последното желание в завещанието на един мърсисайдски фен.
Казано накратко, не съм толкова крайна в любовта си към играта, както и към нищо друго. :)

А кои са любимите ти футболисти? Много мразя тази думичка. :lol: Трудно ми е да категоризирам нещата по този начин. Просто се кефя на нещо или не му се кефя. Но ако трябва все пак да спомена имена от сегашните футболисти на Ливърпул няма как да пропусна Джерард, Суарес, Лукас..
Интересуваш ли се от български футбол и подкрепяш ли някой наш отбор? Ъм, да кажа все пак, че съм чорбар. Но не, не гледам българското първенство.
Какво учиш и харесва ли ти? Бях приета ПА тази година, но не се записах, именно защото не бях сигурна дали ще ми хареса. И няма как да узная дали действително няма да ми допадне, защото не съм видяла за какво иде реч, но така реших, така се случи. :)

Jamesmagno :)

Защо никой не ми казва, като има яки хора в "Размисли и страсти"?!?
Щото тук всички са яки.
Аватар
liv
Death Rattle

Мнениеот Das Erste » 25 Ное 2011, 22:58

Кога ще дойдеш към Варна? :roll:
Море на вечерта - и полунощите,
опитомено в толкова пристанища.
Върни ми и хрилете ти, и перките,
и радостта ми от живота в твоето
пространство, светлина...

-хр. фотев
Аватар
Das Erste
Летящите Пръсти

Благодарил (а): 681 пъти.

Мнениеот fak » 25 Ное 2011, 23:01

Влюбена ли си?

кефят ли те лампичките?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот liv » 25 Ное 2011, 23:32

Das Erste :)

Кога ще дойдеш към Варна? :roll: Нали съм ти казвала, при мен в повечето случаи нещата стават съвсем спонтанно. Когато преборя мързела и успея да си дигна трибуквието. :wink:

fak :)

Влюбена ли си? Не.

кефят ли те лампичките? Много. :cheers: Даже успях да стресна майка ми. :lol: А при всяко неволно цъкане си изкарвам акъла.
Аватар
liv
Death Rattle

Мнениеот Jamesmagno » 25 Ное 2011, 23:44

(Моля,)Опиши една камара форумци с картинки, снимки, песни, животни и актьори. Успех :)
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Bragi » 25 Ное 2011, 23:45

Айде и тук да уважа - отговори на въпросите от тази песен, ако не те затруднява
Look at the odds as a challenge
Аватар
Bragi
The Allbrother

Благодарил (а): 325 пъти.

Мнениеот thegirl » 26 Ное 2011, 20:57

Jamesmagno написа:(Моля,)Опиши една камара форумци с картинки, снимки, песни, животни и актьори. Успех :)

И на мен ще ми е интересно, поне с картинките, тъй като май не познаваш никого лично :)
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот liv » 27 Ное 2011, 22:55

thegirl написа:
Jamesmagno написа:(Моля,)Опиши една камара форумци с картинки, снимки, песни, животни и актьори. Успех :)

И на мен ще ми е интересно, поне с картинките, тъй като май не познаваш никого лично :)

И на мен ми е много интересно какво ще се получи накрая. :lol: Но щом сте казали, ще се пробвам.. Само да няма недоволни и сърдити.

Картинки
thegirl
Jamesmagno
menina.do.mar
Das Erste
fak
The Stig
The_Soldier
Търговецът на кристал
Kristo
FloWersOfEviL
Judas
MidwinterSun
Boleyn
svetlio.varna
Smoking Mirror
Плазмодий
Crippled Alice
rogertaylor
jenesais
The_Viper
Мила
alter ego
Bagatur
Lithium
Mushmul
Faith_no_more
Ангел
Scion of balance
Останалото после, че ме мързи в момента.

The Stig :)
Айде и тук да уважа - отговори на въпросите от тази песен, ако не те затруднява. Мисля, че това по-скоро е за 18+. :mrgreen:
Аватар
liv
Death Rattle

Мнениеот Smoking Mirror » 28 Ное 2011, 01:30

интересен избор за мен. може ли да обясниш? ако искаш може и на лично.

между другото разбра ли за покъртителното неочакваната ни връзка?
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
Аватар
Smoking Mirror
Robot Unicorn Sith

Благодарил (а): 177 пъти.

Мнениеот Kristo » 28 Ное 2011, 01:34

На мен също ми е интерсено, защо съм баш тази снимка?
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот liv » 28 Ное 2011, 11:48

Smoking Mirror

интересен избор за мен. може ли да обясниш? ако искаш може и на лично. Заради екзистенциалните ти (форумни :scratch: ) кризи. Поне с такова впечатление съм останала. :) На лично ти пратих един линк, разгледай го.

между другото разбра ли за покъртителното неочакваната ни връзка? Така и не разбрах за какво става въпрос. :mrgreen:

Kristo

На мен също ми е интерсено, защо съм баш тази снимка? Защото това е моята представа за форумната личност на Кристо. :D Ако не си съгласен, веднага те описвам с друга.

п.п. Егати, знам ли какво си е мислел болният ми мозък докато съм ги правила тези асоциации. :lol: Не за всички може да имам логична обосновка.
Аватар
liv
Death Rattle

ПредишнаСледваща

Назад към Размисли и страсти