Размисли и Страсти '11: MidwinterSun, vol.4

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Размисли и Страсти '11: MidwinterSun, vol.4

Мнениеот thegirl » 05 Дек 2011, 22:49

:arrow: :arrow: :arrow:
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Re: Размисли и Страсти '11: MidwinterSun, vol.4

Мнениеот Faith_no_more » 05 Дек 2011, 23:11

Сравни форумците с породи котки :mrgreen:
Faith_no_more
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 421 пъти.

Мнениеот FightForFreedom » 06 Дек 2011, 12:37

1. Какво мислиш за монашеския живот?
2. Обичаш ли карфиол?
3. Имаш ли дреха с червени копчета?
4. Тревожила ли си се за популацията на жабите в Рила?
5. Сигурна ли си, че на принципно ниво сешоарите ще бъдат, каквото са сега, след сто години?
6. Какво предпочиташ да бъдеш - делфин или орел?
7. В колко града си ходила на зоопарк?
8. Имала ли си някога дреха с червени копчета?
9. Кога е следващото лунно затъмнение?
10. Имала ли си сексуални фантазии със сомалииски пирати?
11. Случвало ли ти се е някой да ти препоръча книга, а ти да не изтраеш да я дочетеш?
12. Колко често има ураганен вятър в София?
13. Гласува ли за Бойко Борисов в анкетата - футболист на годината?
14. За какво мислеше днес, когато се събуди?
15. Одобряваш ли цената на тока?
16. Ако без да искаш откриеш нов физичен закон, би ли предпочела веднага да го споделиш, или би помислила първо как да извлечеш максимална изгода от откритието си?
17. Съществуват ли извънземни?
18. Кога е родена Лили Иванова?
19. Имаш ли любима порода папагали?
20. Кой ти е любимият персонаж от Mortal Combat?
21. Коя е най-съществената разлика между индианец и индиец?
22. Вярно ли е, че който търси, намира?
23. Колко зъба има тиранозавърът?
24. Влече ли те да се занимаваш със сравнително езикознание?
25. Имаш ли си джобно фенерче за съответните случаи на необходимост?
26. За колко души можеш да кажеш, че ги познаваш добре?
27. Какво е общото между теб и слънцето?
28. Колко души са ти се оплаквали, че им тече покривът?
29. Пътувала ли си на трамвай в Германия?
30. Кой е по-силен Трите Хикса или Скалата?
Бъдете съвършени, както е съвършен и небесният ваш Отец (Мат. 5:48).
Аватар
FightForFreedom
Christian

Благодарил (а): 37 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 06 Дек 2011, 14:40

jamesmagno написа:Хайде сега, една камара форумци - с картинки, с песни и по двойки ;)
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 15:16

Faith_no_more написа:Сравни форумците с породи котки :mrgreen:

Успях да ги докарам до 22-ма. Може и да съм пропуснала някого, но за това ще обвиня температурата. Все ме избирате в класацията в седмици, в които съм болна.

1. Мила - Нибелунг; невероятно красива котка поради особеното сребристо сияние на козината й; сред тихите, спокойни и улегнали породи е, но пък за сметка на това хубавото й кожухче иска бая ресане и поддръжка.
Изображение

2. Поли - Хималайска котка; една от многобройните колор пойнт дългокосмести котки, тази обаче произлязла от персийска; както се досещате, безкрайно красиви и безкрайно капризни.
Изображение

3. Вяра - Сноушу; мила и деликатна, с меко гласче; има бели чорапчета на лапите, но иначе изглежда като сиамка.
Изображение

4. Теди - Сингапура; те са най-дребните сред котките, женските тежат само около 2кг; много тихо коте с почти незабележимо присъствие.
Изображение

5. Дид - Бирманска; също като сиамката е била свещена котка, оригиналният й цвят е шоколадово-кафяв; общителна и обича да е около хора, но често се превръща в лепка и отказва да се отдели от стопаните си.
Изображение

6. Нора - Сиамска; need I explain? Need I post a picture? :mrgreen:

FightForFreedom написа:...

1. Какво мислиш за монашеския живот? - Не е за мен това нещо. Други критики нямам. :mrgreen:
2. Обичаш ли карфиол? - Под формата на царска трушия, да.
3. Имаш ли дреха с червени копчета? - Имах, но се скъса.
4. Тревожила ли си се за популацията на жабите в Рила? - Не и доколкото си спомням.
5. Сигурна ли си, че на принципно ниво сешоарите ще бъдат, каквото са сега, след сто години? - Ако говориш за принципа "издухвам горещ въздух", да, мисля, че принципът ще е същият; когато става въпрос за метода на нагряване на въздуха - там вече не знам какво ще измисли съвременната наука.
6. Какво предпочиташ да бъдеш - делфин или орел? - Не понасям нито водата, нито високото. Но водата не я понасям повече. Така че орел.

Очаквайте продължение.
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 15:25

Продължаваме с котките.

7. Георги - Екзотична; или накратко, късокосместа персийка; породата е кротка, любопитна и с благ характер, но недоверчива.
Изображение

8. Иво - Бенгалска; развъждана заради "дивия" й вид; общителна и рядко срещана порода, поначало доста неспокойна.
Изображение

9. Евтим - Селкърк рекс; една от къдравите породи, по-атрактивна в дългокосместия й вариант; тиха и общителна, но козината й иска неимоверно много грижи - хем трябва да се реше достатъчно, хем ако се реше твърде много, къдриците се изправят; абе, капризна му работа.
Изображение

10. Ангел - Турска Ван; на вид е котка за скут и за мачкане; обаче само на вид :mrgreen:
Изображение

11. Митко - Норвежки горски котарак; недоверчиви към непознати, но безкрайно верни на любимите си хора; приспособени за оцеляване.
Изображение

7. В колко града си ходила на зоопарк? - само в София.
8. Имала ли си някога дреха с червени копчета? - Да.
9. Кога е следващото лунно затъмнение? - Събота привечер по последни спомени. С малко късмет, ще го наблюдавам от Гоце Делчев. : )
10. Имала ли си сексуални фантазии със сомалииски пирати? - Точно със сомалийски викаш? Не. :mrgreen:
11. Случвало ли ти се е някой да ти препоръча книга, а ти да не изтраеш да я дочетеш? - Много пъти.
12. Колко често има ураганен вятър в София? - Ми май не е особено често.
13. Гласува ли за Бойко Борисов в анкетата - футболист на годината? - Не си спомням някога да съм гласувала за Бойко за каквото и да е.
14. За какво мислеше днес, когато се събуди? - Че трябва да напиша мейл до офиса, за да ги предупредя, че съм болна и не трябва да ме чакат.
15. Одобряваш ли цената на тока? - Буйното ми неодобрение се проявява най-силно, когато си получа месечната сметка. :cheese:

Следва продължение.
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 15:39

Още една порция котки:

12. Ники - Пикси Боб; породата е позната само в Щатите, известни са с кучешкия си нрав и вярност; иначе са кротки и обичливи, а се чувстват най-добре като господари на къщата си.
Изображение

13. Милена - Египетска Мау; също познати предимно в Щатите; това са котки с мистериозна история и неоспоримо обаяние.
Изображение

14. Боби - Японски бобтейл; again, need I explain? :cat:

15. Илиянка - Сибирска котка; най-голямата сред котките, перфектно пригодена за оцеляване в сурови условия; имат превъзходна, винаги трипластова козина.
Изображение

16. Дарко - Регдол; също сред най-големите по размер котки; поредните дългокосмести колор пойнт, те се отличават обаче по удивителната си гушкавост - когато човек ги вдигне на ръце, веднага се отпускат и размазват.

17. Данчо - Сфинкс; изглеждат шантаво и плашат хората, но иначе са много любвеобилни създания.
Снимка няма да ви пускам, за да не ви стресна, всички знаете как изглеждат сфинсковете :mrgreen:

16. Ако без да искаш откриеш нов физичен закон, би ли предпочела веднага да го споделиш, или би помислила първо как да извлечеш максимална изгода от откритието си? - Аз не съм човек, който действа необмислено. Така че да, бих помислила, но не користните подбуди ще бъдат основния ми мотив.
17. Съществуват ли извънземни? - То това е малко като въпроса "съществува ли Бог". Може и да ги има, може и да ги няма...
18. Кога е родена Лили Иванова? - Ми тя е малко по-млада от баба ми... значи 40-те?
19. Имаш ли любима порода папагали? - Не, макар че тая определени пристрастия към един Жако, който живее в зоомагазина до нас. Бил изпаднал в тежка депресия, когато половинката му починала, но собственикът на магазина успя да го извади от нея, иначе само си скубеше перата и беше станал почти плешив. Сега обича да свирука на клиентите и да виси с главата надолу от рамката на вратата, кълвейки непредпазливите преминаващи.
20. Кой ти е любимият персонаж от Mortal Combat? - Никога не съм го играла. Научих какво е това може би преди 2 години.
21. Коя е най-съществената разлика между индианец и индиец? - Полукълбото? :mrgreen:
22. Вярно ли е, че който търси, намира? - Вярно е. Това е, разбира се, когато не си слепец, неспособен да забележи откритото.
23. Колко зъба има тиранозавърът? - Нещо ми подсказва, че са повече от моите...
24. Влече ли те да се занимаваш със сравнително езикознание? - Нищо сравнително не ме влече.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 15:49

18. Димо - Улегнал дърт риж махленски порезник; вече се е нащурял в младостта си и сега владее и държи под контрол целия квартал. :geek:

19. Ели - Абисинска; елегантни и аристократични; изглеждат кротки и улегнали, но любопитството им няма граници.
Изображение

20. Искрен - Корниш рекс; също къдрава порода, корнишът е известен с това, че е акробатът-екстремист сред котките.
Изображение

21. Писобела - Автентичната котка; асоциацията не е далеч от ума - става дума за Истинската женска от 80стр. от книгата; по-истинска не би могла да бъде.

22. Фак - Ориенталска котка; първоначално отхвърлени като едноцветни сиамки, невписващи се в стандарта на породата, тази котка успява да си проправи път и да получи признание; също като сиамките са интелигентни и шумни, и се привързват силно към стопаните си.
Изображение

25. Имаш ли си джобно фенерче за съответните случаи на необходимост? - Имам, на служебния телефон - една Нокиа с фенерче, която върши прекрсна работа, когато не я забравям вкъщи.
26. За колко души можеш да кажеш, че ги познаваш добре? - При всички случаи са едноцифрено число.
27. Какво е общото между теб и слънцето? - В зависимост от обстоятелствата хората или ни се радват, или ни се дразнят.
28. Колко души са ти се оплаквали, че им тече покривът? - Най-близкото, за което се сещам, са оплакванията, че от балона на тенис кортовете капе вода. Не мога да ти кажа колко точно хора са отбелязвали това наблюдение.
29. Пътувала ли си на трамвай в Германия? - Не.
30. Кой е по-силен Трите Хикса или Скалата? - Трите Хикса. Доказателството:
Изображение
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот thegirl » 06 Дек 2011, 17:17

1. Какво ти харесва най-много в това да си модератор?
2. Искало ли ти се е да се откажеш от модераторските задължения?
3. Искаш ли вече да има сняг и да си направим форумна битка със снежни топки?
4. Напиши няколко идеи за форумни, каквито искаш да направим (напр. както бяха кънките).
5. Любима игра от детството.
6. А любима анимация?
7. Ако имаш 5 лева, как за 5 минути ще направиш света по-добър?
8. А ако имаш неограничено време и финанси?
9. Ако ти предложат безплатен едномесечен престой в 3 произволни страни по света, кои ще избереш?
10. Какво се е променило в теб, заради форума, форумните срещи, форумци?
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 18:04

thegirl написа:...

1. Какво ти харесва най-много в това да си модератор? - Възможността да влияя позитивно и да допринасям за развитието на форума.
2. Искало ли ти се е да се откажеш от модераторските задължения? - Все още не.
3. Искаш ли вече да има сняг и да си направим форумна битка със снежни топки? - Искам да има сняг за Коледа. Бой със снежни топки също няма да откажа, обаче, последният сигурно е бил в гимназията.
4. Напиши няколко идеи за форумни, каквито искаш да направим (напр. както бяха кънките). - Амиии, то се подмотаваха разни идеи, които не се осъществиха - хипи парти, ориенталско парти, лятно парти с водни пистолети в борисовата и прочее. През лятото имаме повече възможности, защото можем да сме навън.
5. Любима игра от детството. - Може би монополи. И до днес много обичам да я играя. Игрите с карти също още са ми страст.
6. А любима анимация? - Веднага на ум ми изникват Том и Джери. И не само. Почти 90% от наличните на Дисни също влизат в категорията.
7. Ако имаш 5 лева, как за 5 минути ще направиш света по-добър? - Трудно е това задание. Може би ще купя някоя сладка джунджурийка за близък човек в кофти период, за да го зарадвам. Така поне наистина ще съм променила нещо.
8. А ако имаш неограничено време и финанси? - С неограничено време и финанси мога на направя неограничен брой неща. :) Далеч съм от мисълта, че човек е всесилен и може да промени света с едно размахване на пачка пари - хората сме си говеда и е твърде вероятно такива да си останем просто заради предопределеността на генетичния ни код. Но има безкрайно много ситуации, в които финансовите средства биха помогнали, така че, предполагам, нещата по някакъв начин все биха се завъртяли около благотворителност.
9. Ако ти предложат безплатен едномесечен престой в 3 произволни страни по света, кои ще избереш? - Пфу. Лесно ли се избира? Едномесечен престой... на първо място в Италия. След това сигурно бих се зарадвала да посетя някой от тропическите острови над Австралия. Или пък Нова Зеландия. Накратко, нейде на другия край на света. На трето място бих пътувала някъде много на север, може би Исландия.
10. Какво се е променило в теб, заради форума, форумните срещи, форумци? - Със сигурност не много неща. Нашата компания е както всяка друга компания, а промените, които съм претърпяла, идват много повече от мен, отколкото от външната среда. Ако никога не се бях регистрирала във форума и се бях сближила с различни хора, надали днес щях да съм много по-различен човек.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот Jamesmagno » 06 Дек 2011, 18:31

MidwinterSun написа:10. Какво се е променило в теб, заради форума, форумните срещи, форумци? - Със сигурност не много неща. Нашата компания е както всяка друга компания, а промените, които съм претърпяла, идват много повече от мен, отколкото от външната среда. Ако никога не се бях регистрирала във форума и се бях сближила с различни хора, надали днес щях да съм много по-различен човек.

Въх, мисля, че много подценяваш влиянието на хората... :|
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот MidwinterSun » 06 Дек 2011, 18:53

Не съм съгласна.
Познавам мнозинството от форумците от около 3 години. И за тези три години съм взела определен брой решения, предприела съм определен брой действия, които са повлияли съществено на живота ми, но върху никое от тях не е оказвал влияние човек, различен от мен. Стараела съм се да поемам изцяло отговорността за случващото се в живота ми, така че само аз сама на себе си да мога да бъда съдник.

Ако някой подценява нещо, това си ти. Аз съм много по-саможив човек, отколкото изглеждам отстрани. Това в никакъв случай не означава, че не обичам хората около себе си и че не ме е грижа за тях. Просто има определени отговорности, които са си само мои и би било проява на малодушие да ги стоваря върху някой друг.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот Jamesmagno » 06 Дек 2011, 19:50

MidwinterSun написа:изцяло отговорността за случващото се в живота ми
...да ги стоваря върху някой друг.
Грешно си интерпретирала, както и да е :cat:
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Mushmul » 06 Дек 2011, 21:31

Бррр... сравнена съм с котка :cat: :scratch:
И ме мислиш за капризна??? :mrgreen:
These are crazy days...

http://www.freerice.com
Изображение
Аватар
Mushmul
мушмулите се броят наесен

Благодарил (а): 378 пъти.

Мнениеот Crippled Alice » 06 Дек 2011, 22:22

Селкърк рекс - http://www.youtube.com/watch?v=SNLJDR-X ... =endscreen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Супер яка котка! Не съм предполагала, че съществуват толкова видове котки.
1. Какво обичаш повече - да си стоиш вкъщи на спокойствие и да си почиваш или да се забавляваш навън?
2. Харесва ли ти да домакинстваш? А правиш ли го?
3. Кажи ни някоя случка, от която те е срам. И някоя забавна. Абе каквото си решиш и смяташ, че искаш да споделиш с нас :)
4. Любим женски парфюм?
5. Защо толкова много обичаш котки?
6. Махаш ли някога от врата си онази джунджурийка с котката?
7. Можеш ли да плуваш? А да караш ски/сноуборд?
8. Най-екстремното ти преживяване?
9. Обичаш ли маркови дрехи? Въобще, робуваш ли на разни имена, без значение за какво става дума?
10. Гнус ли те е от насекоми?
11. Някакъв странен навик?
Аватар
Crippled Alice
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 853 пъти.

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Размисли и страсти