Размисли и Страсти '11: MidwinterSun, vol.4

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '11: MidwinterSun, vol.4

Мнениеот Dr Dulcamara » 15 Дек 2011, 21:23

Слънцето посред зима топли ли или хапе?
Аватар
Dr Dulcamara
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 94 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 16 Дек 2011, 00:05

Продължавам с роклите. Побъркахте ме с тях, между другото! В един прекрасен момент се оказах с повече рокли, отколкото момичета... а всичките искам да ви ги покажа... :lol:

Тази е за Нона - дано тя няма против кукленските рокли : )

Изображение Изображение

Исках и Менина да облека с нещо - с нея не сме се запознавали на живо, но имам някакъв много жив образ в главата си.

Изображение Изображение
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 16 Дек 2011, 00:09

На Мила по случайност й харесах нова рокля и тя съвсем по случайност взе, че я хареса също :lol: Особено ми допада френското деколте.

Изображение Изображение

Иринчи може и вече да не пише във форума, но като видях тази рокля, трябваше да я покажа - едновременно нежна, елегантна, секси, сложна, а и тази дантела... :drunken:

Изображение Изображение Изображение
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 16 Дек 2011, 00:17

Това е последната порция рокли за тази вечер, останалите ще ги видите по някое време до края на седмицата.

Поли много ми мрънкаше кога съм щяла да покажа нейната рокля. Да, ама то лесно ли се избира рокля за Поли?

Изображение Изображение

При Ели имаше известни колебания. Най-вече защото за нея харесвах рокля след рокля. Така че нея ще я удостоя с два модела.

Изображение Изображение

И не се стърпях да добавя и нещо дантелено:

Изображение

Дид, течността не съм я разучавала каква е - най-вече защото сайтът на производителя няма английска версия :lol: Но в момента ми блещука на бюрото до компютъра. Таня заяви, че много я успивала и току що се намърда под завивките да си ляга. :flower:

Dr Dulcamara написа:Слънцето посред зима топли ли или хапе?

Топли - това му е най-приятното. Прекрасно усещане е посред зима, когато навсякъде цари студ и клинч, да се прокрадне слънчев лъч и да посгрее кожата ти. Твърде жалко, че се случва толкова рядко.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот Търговецът на кристал » 16 Дек 2011, 00:30

Силве! Първата не ми харесва 'ич (признавам без бой), но във втората съм готова да се омъжа още в събота. :give_heart: Толкова е прекраснаааааа... И на Иринчи е божествена. Абе... направих си аз една папка със снимки, при все, че съвсем нямам намерение да се женя.

Мммм... :drunken:
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот menina.do.mar » 16 Дек 2011, 23:26

Боже, аз ли съм единствената, която е влюбена във всички рокли? :D Уникални са, наистина. Особено ми харесват тортенските, но и моята е супер.
Търговец, и аз си направих нова папка. :lol:
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..."
Аватар
menina.do.mar
Плиний Стари

Благодарил (а): 96 пъти.

Мнениеот thegirl » 18 Дек 2011, 00:17

Още малко въпроси от мен :)

1. Кого ще ти е интересно да разпитваш в следващите Р&С (без да поглеждаш класацията)?
2. Коя е най-безсмислената тема във форума според теб?
3. А най-интересната?
4. Ако не учеше право, щеше да учиш.....?
5. Какво искаш за Коледа?
6. Любима коледна песен.
7. Опиши се с песен.
8. Опиши какви неща би направила, ако за един ден можеш да си невидима.
9. Оцени с точки от 1 (не харесвам) до 10 (харесвам) мъжете от страницата:
http://forum.uni-sofia.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=15017&start=735
10. Вярваш ли, че по Коледа стават чудеса ? А през останалото време от годината ?
11. Какъв надпис или картинка би избрала за своя тениска?
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 18 Дек 2011, 00:40

Хихи, радвам се, че ви харесват моделите :curtsey:
Аз викам да ги приключваме тия рокли до довечера, хъм?

<едит> Поради явно съвсем скоро възникнал проблем с картинките, този път ще ви се налага да ги цъкате. Съжалявам. И на мен и е доста гадно, че няма да могат да се получат ония красиво оформени постове. Когато нещата се оправят, ако се сетя, ще дойда и ще редактирам кодовете.

На Писобела й харесах това:

Така изглежда в лице
А така в гръб

А за Биби си представям нещо такова:

Малко по-завъртяно е
Отзад, естествено, пак е с корсет

Някои от вас познават Таня, защото се появява на форумните, макар и да не пише от профила си тук. Тя е фен на червеното и на розите. Не обича тортенски рокли, но се съгласи, че за тази ще направи изключение:

pretty red thingy
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 18 Дек 2011, 01:37

Нека да финишираме най-после роклите.

Фак може и да съм я оставила за накрая, но това в никакъв случай не означава, че съм я забравила. :Р
В интерес на истината, това е от най-любимите ми рокли.
Толкова ми е любима, че доста време не знаех на кого да я дам - вижте я само колко е хубава и в гръб

За накрая съм оставила себе си. Силно се надявам, че проявявате интерес към личните ми предпочитания за сватбено облекло :lol: Обаче и да не проявявате, аз пак искам да се изфукам, пък и ей го, след два дни вече няма да мога така или иначе. :Р

Тук гледайте роклята вдясно. - Не успях да намеря достатъчно голяма картинка, на която да стои самостоятелно. Сайтовете на дизайнерите никога не са задоволителни по отношение на качество на снимките на роклите им.
Честно казано, бих носила и нещо такова - прекрасно елегантно е
Това също определено се вписва в представите ми
Както и това
Ок, хайде да не прекалявам със снимките :lol: Римска талия и набраздена, свободно падаща пола от шифон is all I need, pretty much.

thegirl написа:Още малко въпроси от мен :)

1. Кого ще ти е интересно да разпитваш в следващите Р&С (без да поглеждаш класацията)? - Докторът. Ама пусто му, само аз и Ели се интересуваме като че ли, опасявам се, че ще го изберем и темата ще стои празна. А е много неприятно тема в Р&С да стои празна. Но надеждата ми е, че подходящият момент и за неговият разпит ще дойде до няколко седмици.
2. Коя е най-безсмислената тема във форума според теб? - Че тя една ли е, да я посочиш? :lol: От чисто субективна гледна точка, на първо време ми изниква "Какво слушате в момента..." - не заради нещо друго, а защото съм виждала какво всъщност може да представлява една такава тема. Виждала съм как в друг форум тя е била избирана за най-полезна тема на годината. Виждала съм как хората влизат вътре, за да споделят музиката, която наистина вярват, че заслужава да бъде чута и от други хора, за да покажат нещо красиво и вдъхновяващо. При нас тя е поредното място за флъд-излияния.
3. А най-интересната? - Хъмх. Най-малкото, няма да е само една. Интересна ми е темата Помощ и съвети всякакви - вътре наистина могат да се намерят всякакви неща. Интересен ми е и Работният чат - от една страна, това е най-голямата тема във форума и своебразен архив, от друга, ако имам време да прегледам само една тема, това ще е тя. На трето място идва цялата класация Р&С - невинаги съм деен участник в нея, но намирам идеята за прекрасна; винаги е интересно да четеш новите теми, а е още по-интересно да четеш старите такива.
4. Ако не учеше право, щеше да учиш.....? - Психология. Щеше да е грешка. Но ако се върнем много, много по-назад във времето, още когато бях първи клас - ако тогава нещата се бяха стекли различно, сега щях да уча музика.
5. Какво искаш за Коледа? - Нищо материално със сигурност. Пък те нематериалните неща не се получават толкова лесно. Макар че ако докопам някой приличен коледен бонус, сигурно ще се обзаведа с чаши за мартини. : )
6. Любима коледна песен. - White Christmas, мисля. Всички коледни песни са прекрасни, разбира се, но тази просто не ми омръзва.
7. Опиши се с песен. - Искаш невъзможното. :lol:
8. Опиши какви неща би направила, ако за един ден можеш да си невидима. - Щях да се промъквам близо до хората и да воайорствам. Да наблюдавам живота им. Да слушам разговорите им. Сигурно ще се шмугна и в банята на някой мъжки екземпляр, когото намирам за привлекателен :lol: Такива ми ти работи.
9. Оцени с точки от 1 (не харесвам) до 10 (харесвам) мъжете от страницата:
http://forum.uni-sofia.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=15017&start=735
- Аааам, имаш предвид мъжете от снимките, нали? :lol: Сигурно... Значи:
Хенри Кавали се върти може би около 7-8.
На Колин Фаръл не съм му фен - 4.
Калин Врачански е хубав, но също не е мой тип - и той 4.
Доктор Хаус пада до заветната 3-ка :lol:
Клайв Оуен... .... .... хм... мне... не е секси. 4.
Ерик Бана - come to mamma :lol: - 8
Джулио Берути ми е прекалено, прекалено, прекалено лигав. 2.
Райън Гослинг се върти около 5.
Джош Фаро нещо хич не го възприемам. 2
Бен Афлек - моля ви се. Дори не заслужава оценка.
Гаспард Улиел (така ли му е името?) - аз по момченца не си падам. 2.
Костас Мартакис - абе защо тая страница на темата е пълна все с лигльовци?
10. Вярваш ли, че по Коледа стават чудеса ? А през останалото време от годината ? - Хората придават сами символичното значение на Коледа. Ако си наречем, и на 16-и юни могат да се случват чудеса. Пък това колко едно нещо е чудо... пак субективна преценка. Аз смятам, че за всяко нещо си има обяснение. Отделен е въпросът дали човекът е наясно с въпросното обяснение или тъне в неведение.
11. Какъв надпис или картинка би избрала за своя тениска? - Crazy cat lady - run while you still can :lol:
Бъзикам се. Не знам. Със сигурност не бих сложила на тениска нищо, което да ми е прекалено важно. Най-малкото искам хората да ме разчитат (буквално) по дрехите. Най-много да се разхождам вкъщи с някои удобен размъкнат суичър с котка на него.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 18 Дек 2011, 02:50

Иво беше убеден, че тъй като ви познавам добре повечето, ще мога да ви подредя в интересни и обосновани форумни двойки. Което, ествено, не е съвсем така :lol: Но той тъй или иначе вече ме беше изнудил, така че защо това на мен да ми попречи да се позабавлявам, докато ви сватосвам по всевъзможни начини? Резултатите да се приемат с щипка сол, за да не ви се сторят иначе твърде безвкусни :mrgreen:

Поли и Иво са първата ми комбинация. Да оставим настрана зодиакалния булшит, "съчетавам" ги, защото имат подобен темперамент - общителни, безгрижни хора, които невинаги се интересуват от спазването на поставените правила, социални (макар че за Иво това май е слаба дума) и харизматични, често център на вниманието.

Мила и Митко, макар че са просто приятели, често ми оставят впечатлението, че съм излишният трети в тяхната компания. Пуснете ги на едно място и наблюдавайте как разговорът за книги еволюира в наистина нърди разговор за книги, а оттам - в немислими и непредставими за мен посоки... :mrgreen:

Евтим и Теди си приличат по това, че са.. хм... руси :lol: но освен това и тихи и сдържани хора. Не показват повече от това, което трябва да бъде показано. Понякога дори и това не показват. Но иначе не пропускат събирания.

Георги и Янислава - ей така, по визия. Пък и са еднакво шумни и заемащи пространството около себе си :compress:

Боби и Вяра - и двамата са едни такива мили и любезни хора, изглеждат необиграни, ама само изглеждат - всъщност са скрити лимонки.

Ели и Доктора ще водят изтънчени разговори за опера. И за това кой какво специфично национално ястие е опитал при пътуването си еди-къде-си. И някакви такива културни работи.

Диана и Светльо - заради оная стара история. Напушва ме смях само като се сетя. Пък току виж те са пример за противоположности. Тотални, пълни, абсолютни, категорични противоположности. Що пък да не може да се привличат? :lol:

Фак и Исо - едно време с нея щяхме да се караме за него :mrgreen: Сега добросърдечно й го отстъпвам, да се разполага с мотора му, както намери за добре :twisted:

Писобела и Димо ще управляват заедно форума. Дали накрая ще излезе мирна демокрация или монархическо управление с геноцид върху спама, не мога да предрека. :connie_mini_buck:

За Ангел мислих, мислих, мислих и накрая нищо не измислих - неговата Възлюбена е поставила такава висока летва, че ние, простосмъртните форумни жени, не можем да се съревноваваме. Какво да се прави... :shaking2:

Нора е твърде прекрасна, за да я дам на когото и да е. Затова реших да я запазя за себе си :cat:
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот MidwinterSun » 18 Дек 2011, 03:59

Ок де, Митко го пращаме да си ходи при Ели, ти идваш при мен и Нора. Доволна? :mrgreen:

Нърди разговор за книги - ти, разбира се. Никой друг не е по-способен от теб. Поне сред хората, които аз познавам, де, пък социалният ми кръг няма особено много книжари. : )
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Мнениеот Jamesmagno » 18 Дек 2011, 14:39

MidwinterSun написа:За Ангел мислих, мислих, мислих и накрая нищо не измислих

:(
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 18 Дек 2011, 15:08

За Ангел комп бре, отдавна е решено :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот fak » 18 Дек 2011, 16:12

напоследък много ме вълнува темата за генезиса на романтичната привързаност.. та.. Силви, влюбена ли си?
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 19 Дек 2011, 10:09

Не бих казала... мне... Дори не помня преди колко време точно беше последният път, когато се въвлякох в тази емоция (пък ме мързи да пресмятам години.)
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Размисли и страсти