Размисли и Страсти '11: Мушмул vol.2

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '11: Мушмул vol.2

Мнениеот camel » 25 Дек 2011, 22:54

Хайде и за теб: :D :D :D
Ако трябва да правиш филм за Батман...разпредели форумци из следните роли:

Батман
Робин
Батгърл
Жената-котка
Жокера
Мистър Фрийз
Бейн
Комисар Гордън
Вики Вейл
Рейчъл
Алфред
Харви Дент
Гатанката

Още един подобен въпрос, но този път с герои от Стар Уорс

Императора
Дарт Вейдър
Люк Скайуокър
Падме
Йода
Дарт Мол
Куай Гон *така май се казваше
Оби Уан
Анакин Скайуокър (понеже Вейдър ще е с маска)
Принцеса Лея
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот Mushmul » 27 Дек 2011, 22:40

Jamesmagno написа:Полинда :cat:

Да спазим традицията - една камара форумци - с картинки, с песни и по двойки ;)

Иване, аз казах ли ти да не ме наричаш така?! Проклинам деня, в който те посветихме в лигнята м/у мен и колежките ми.

Такам. По двойки няма да ви групирам. Сори.
Ето ви песничките:

Сис Отдавна си знам, че това е песента за Силвия. :)
Илияна Тая песничка я слушахме с нея заедно преди 3-4 години и ми беше първата асоциация.
Вяра
Eвтим
Тони Това е малко предвидимо, ама Тони сам си е виновен.
Нора
Мила
Димо
Иво
Ангел
Дарко
Боби
Георги Това не съм много сигурна защо го избрах. Имам някакво усещане, че пасва на темперамента му. :roll:
Теди
Дид
Ели просто защото много я обича :oops:
Ники :compress:
Митко

Ok, признавам си, че на места е по-скоро поздрав отколкото сравнение с конкретния форумец, амаааа....абе важното е да ви харесат :)
These are crazy days...

http://www.freerice.com
Изображение
Аватар
Mushmul
мушмулите се броят наесен

Благодарил (а): 378 пъти.

Мнениеот camel » 27 Дек 2011, 23:48

Time is ticking away.... this is me :cheers:
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот fluffy cloud » 28 Дек 2011, 00:20

Ох, много добър избор за мен. Хайде няма да ти задавам носталгичните въпроси, които песента породи, само ще попитам: Че остаряхме, остаряхме, ама станахме ли по-мъдри? :roll:
I wanna fall from the stars straight into your arms
Аватар
fluffy cloud
сладоледено-шоколадово-спагетено чудовище

Благодарил (а): 207 пъти.

Мнениеот Mushmul » 28 Дек 2011, 00:21

0. (Защото иститината е да се брои от 0) Възприемаш ли се като възрастен човек, или си още дете? Май съм някъде по средата.
1. Какво е нещото, за което си най-благодарна? Знам ли...не мога да посоча точно едно определено нещо. За това, че аз и близките ми сме живи и здрави, за това че имам около себе си толкова много прекрасни хора, които правят живота ми вълнуващ, за това че живея във времена, които ми предлагат възможности, каквито хората преди не са имали....Такива някакви работи :D
2. Ако беше АБСОЛЮТНО задължително да имаш достъп до самолет до 24 часа, какви са стъпките, които би предприела, за да си го осигуриш? Въпроса е на живот и смърт, и всякакви алтернативи са по-добри от това да не успееш да го осигуриш. Опиши подробно какво ще направиш и какъв ще бъде плана ти. Достъп до самолет..хммм...ми ще си купя билет и ще имам достъп :lol: Не знам...явно трябва да измисля нещо по-креативно..ок, ще помисля още малко.
3. Точно колко яки са зайците? Зависи от гарнитурата. :albino:
4. Къде ще се намира човешката цивилицаия след 20 години? Опиши в толкова детайли в колкото можеш да си ни представиш. Първото, което ми хрумна е че ще съм с 20 години по стара...ужас! Иначеее не мисля че ще е мноого по-различно. Ще ползваме по яки компютри и ще се движим по бързо; ще гледаме 5D филми у дома си и ще ядем гадни храни; ще сме все така бедни и богати, здрави и болни, щастливи и нещастни; ще сме малко по-толерантни и вероятно малко по-затворени; ще сме победили някои болести, но ще са се появили други; ние тук в Европа ще сме свидетели на нарастващия поток от емигранти от юг и изток; ЕС вероятно ще се е разпаднал; петролната криза ще е в разгара си и съответно вероятно ще има няколко военни конфликта по този повод; Джъстин Бийбър ще има брада; .....за една книжка се сещам - "Третата вълна" на Тофлър:)
5. Пееш ли под душа? Миии, да. :oops: Ама аз си пея не само там. Обикновено имам някоя песничка, заклещила се в главата ми и много често си пея, стига да няма наоколо хора, които да ми се смеят.
6. Намираш серия свързани и умерено големи стаи (например, общо 200 кв. м.) на 50 метра под земята в твои имот. Какво би направила с тях? Как са се появили там? Оооо веднагически се превръщат в щаб-квартирата (това не знам с тире ли се пише) на форума, която от толкова време ни липсва. Ще събирам символичен наем от форумците за някаква поддръжка на мястото. Всеки ще трябва да донесе по нещо за да го обзаведем. Хубавото е, че има няколко стаи. Това означава, че ще имаме стая за музика и за чалга, стая за пушене, стая за изтрезняване, вероятно и стая за...усамотение да кажем. :mrgreen:
Колкото до това как се е появило цялото това нещо там...хммм....Пра-пра-пра дядо ми го е създал и ползвал, за да крие там от жена си страхотното червено вино, което е правел и сега там са останали големи запаси от въпросния елексир, който ние ще уважаваме известно време...докато не свърши.
7. С какво артистично си се занимавала? С какво артистично би искала да се занимаваш? С нищо, ако не броим жалките опити за участие в училищни пиеси преди доста години. Считам се за абсолютно бездарен човек в това отношение. Предпочитам да се наслаждавам на хората, които си го могат, отколкото аз да се излагам.
8. По някакво стечение на обстоятелствата се оказва, че след инвазия на извънземните, ти си един от неколцината души, които могат да пилотират свръх-модерен изтребител, и тази техника е общо-взето единствения ни шанс срещу нашествениците. Без твоята помощ е 99% сигурно, че земята ще бъде унищожена. ОБАЧЕ, за да станеш пилот, трябва да се откажеш от тялото си и да преместят ума ти в компютъра на самолета. Ще се съгласиш ли? Защо ? Защо не? Ако да, какво би казала на близките и приятелите си? Моят мозък едвам се справя с телефона ми, който дори не е смарт. Не мога да си представя ситуация, в която ще управлява цял свръх-модерен изтребител. А и аз съм егоист...вероятно ще видя дали някой друг не може да свърши работата преди да се заемам с геройски дела (тук си представих музиката от Армагедон :mrgreen: ). А и защо въобще извънземните трябва да са враждебни?! Аз не се съмнявам в съществуването им. Ако искаха досега да са ни очистили...
9. На светско събитие си, където ще се раздават някаква форма на награди, и си поканенаа от един от класираните. Той пък взима, че печели наградата. Когато излиза да си я получи, казва че ти си свършила 90% от работата, и ти си тази която трябва да я получи. Ти обаче знаеш, че всъщност друг човек е главния contributor за труда, и ти не си направила почти нищо. Канят те да излезеш на катедрата. Ще излезеш ли, и ако да, какво ще кажеш? Приеми, че третия човек го няма там. Хъх, ми ще кажа, че не аз съм допринесла за нещото и не мога да приема наградата...
10. Каква искаш да станеш като порастнеш? Магьосница :geek:
Последна промяна Mushmul на 28 Дек 2011, 01:46, променена общо 1 път
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот Mushmul » 28 Дек 2011, 00:31

camel написа:Time is ticking away.... this is me :cheers:

Знам, знам аз. ;) За теб имах и няколко други песнички, ама реших в крайна сметка да е тази.

fluffy cloud написа:Ох, много добър избор за мен. Хайде няма да ти задавам носталгичните въпроси, които песента породи, само ще попитам: Че остаряхме, остаряхме, ама станахме ли по-мъдри? :roll:

Задай ги. Искам да ги чуя. Иии да, мисля че станахме по-мъдри. Не че се стремяхме особено към това, ама нямаше как, наложи се.
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот fluffy cloud » 28 Дек 2011, 01:01

Къде сбъркахме? "Шесторката" имам предвид. И не говоря за най-последните събития, а за последните години, за отчуждението, което се натрупваше постепенно. Сбъркахме ли изобщо или просто тръгнахме по различни пътища?
Подминахме ли най-хубавите си години? Въпреки че предвид в каква "пърхаща" фаза си вероятно вече знам отговора.
Загуби ли битки, които наистина беше важно да спечелиш? А кои спечели?
I wanna fall from the stars straight into your arms
Аватар
fluffy cloud
сладоледено-шоколадово-спагетено чудовище

Благодарил (а): 207 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 28 Дек 2011, 01:04

Mushmul написа:...ще имаме стая за музика и за чалга...

Това разделение особено ми допадна :lol:

Сегаааа. Въпроси.

1. Кои са тези неща от ежедневието и от живота ни, които с оглед на "голямата картинка" нямат значение и бихме могли съвсем спокойно да се лишим от тях без да умрем (буквално), макар че не го правим заради удобството?
2. Кое е това човешко качество/порок, което ти е най-противно и по никакъв начин не можеш да се примириш с него?
3. Прадядо ми е смятал, че спътник в живота се избира най-добре, когато човек постави разумна граница на критичността си - 3 положителни и 3 отрицателни качества на характера. Ако трябва за минута да се съобразиш с този съвет, кои биха били тези 3 неща, които на всяка цена искаш да присъстват у партньора ти, и кои са тези три, с които никога и при никакви обстоятелства не искаш да се примириш?
4. Какво би искала да разкараш от стаята си и какво би привнесла в нея, за да я направиш съвършена?
5. Ако ти подаря котешки мустак, ще оцениш ли жеста? (Да знаеш, те падат рядко и са трудно откриваеми :Р )
6. А ако те боцкам с него? :shaking2:
Ок, лигавя се. Но мустаците наистина боцкат.
7. Като се прехвърлихме на животинската тема, кое е най-щурото и шантаво нещо, което Гая ти е поднасяла като изненада?
8. Следващото ти куче пак ли ще е далматинец, или искаш да пробваш с друга порода?
9. Коя беше последната книга, която хлопна недочетена по средата и повече не погледна? Защо?
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 28 Дек 2011, 09:10

Я, колко е хубаво, че си в РиС... тъкмо да те питам - ти защо всъщност слушаш Смоуки? И кои са любимите ти техни песни? М, и да ти препоръчам новия им албум - казва се Take a Minute и го има в Замунда. Ето и няколко поздрава от него: това, това, това, А тази подхожда за определени форумни срещи: http://www.youtube.com/watch?v=QcZgLu6y ... re=related

И още нещо - ако можеш да върнеш времето назад и да промениш едно нещо, какво би било то и в каква посока?
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 28 Дек 2011, 11:46

Моята песен е от поздравите, нали? :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Mushmul » 28 Дек 2011, 13:09

fluffy cloud
Къде сбъркахме? "Шесторката" имам предвид. И не говоря за най-последните събития, а за последните години, за отчуждението, което се натрупваше постепенно. Сбъркахме ли изобщо или просто тръгнахме по различни пътища? Сбъркахме в това, че си въобразявахме , че сме нещо, което всъщност не бяхме. Отчуждението беше просто резултат от осъзнаването на това, че когато поставиш едни хора в ситуация различна от ежедневните срещи в училище, си проличават неща, които няма как да усетиш предварително. Нали попита дали сме помъдряли...ми да, помъдряхме щотo ни се наложи да се справяме с някви неща, с които преди не си и бяхме помисляли, че ще ни се налага. И точно в тия моменти се разбира кой е до теб наистина и кой само когато се лигавехме след часовете в даскало. Поне за мен така седят нещата. Не мисля че можехме да го предотвратим, така че не съжалявай. И по различни пътища не сме тръгнали, дори напротив...
Подминахме ли най-хубавите си години? Въпреки че предвид в каква "пърхаща" фаза си вероятно вече знам отговора. Не сме ги подминали, разбира се. Ти с такова усещане ли си? Вероятно сме подминали някои възможности, но те са били за сметка на други. Аз не съжалявам. А пърхащата фаза е нормалното състояниена духа ми, просто напоследък изби, понеже беше потискана известен период от време, за което аз си имам основна вина, но пък това е съвсем друга тема.
Загуби ли битки, които наистина беше важно да спечелиш? А кои спечели? Не. Успях да спечеля една голяма, която до голяма степен беше битка със самата мен, и няколко по мънички. Искаше ми се да беше с по-малко жертви, ама не става така... :wink:
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот Jamesmagno » 28 Дек 2011, 14:40

Каква е разликата между любов и обич?
Колко точно е важна любовта?
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Mushmul » 29 Дек 2011, 23:11

MidwinterSun

1. Кои са тези неща от ежедневието и от живота ни, които с оглед на "голямата картинка" нямат значение и бихме могли съвсем спокойно да се лишим от тях без да умрем (буквално), макар че не го правим заради удобството?
Ъъъмм ми можем да живеем без ужасно много неща реално... Какво въобще му трябва на човек за не умре? Храна, вода, покрив над главата(евентуално) иии смисъл.
2. Кое е това човешко качество/порок, което ти е най-противно и по никакъв начин не можеш да се примириш с него? Е, чак пък по никакъв начин да не мога да се примиря....Хмм, агресията у хората много ме отблъсква. Е и разни други като лицемерието, лъжата, бля бля, ама избягвам да ги споменавам понеже и аз понякога се държа така :/
3. Прадядо ми е смятал, че спътник в живота се избира най-добре, когато човек постави разумна граница на критичността си - 3 положителни и 3 отрицателни качества на характера. Ако трябва за минута да се съобразиш с този съвет, кои биха били тези 3 неща, които на всяка цена искаш да присъстват у партньора ти, и кои са тези три, с които никога и при никакви обстоятелства не искаш да се примириш? Първо, не съм съгласна с прадядо ти...това е толкова субективно... Може да си поговорим по-подробно по темата някой път. Иначе, ако трябва все пак да избера, положителните ще сааа примерно искреност, oтговорност, отстъпчивост, отрицателните - прекалена избухливост, нетолерантност, липса на желание за компромиси. Бля...не ме питай такива неща, аз не разбирам от тия работи.
4. Какво би искала да разкараш от стаята си и какво би привнесла в нея, за да я направиш съвършена? Малко неща бих променила. Обичам си стаята. Бих добавила една голяма картина с маслени бои примерно или карта, макар че вече имам една над бюрото. Бих сменила пердетата - сега са бели, а аз бих си избрала по-тъмен цвят, който да се връзва с преобладаващото червено, което лъха от стаята. Вратата е бяла...бих я сменила с нова, която да е в цвета на паркета. Май това е всичко :)
5. Ако ти подаря котешки мустак, ще оцениш ли жеста? (Да знаеш, те падат рядко и са трудно откриваеми :Р ) Хммм донякъде да, но пък ще се зачудя защо ми подаряваш подобно нещо, предвид че знаеш отношението ми по темата с котките.
6. А ако те боцкам с него? :shaking2: Тръгнах да пиша една простотия, ама се отказах...
Ок, лигавя се. Но мустаците наистина боцкат. Да позная ли? Гушкала си котка в момента на писане на въпросите?
7. Като се прехвърлихме на животинската тема, кое е най-щурото и шантаво нещо, което Гая ти е поднасяла като изненада? Ми яла е чехли, яла е шкафа в коридора, изяждала си е 3 легла...хммм :roll: вмъквала се е в хола и е гризала цветята, спала е по мебелите(където принципно й е забранено да се качва) и е оставяла след себе си половината си козина на дивана, пишкала е на леглото ми. Сигурно има и други работи...
8. Следващото ти куче пак ли ще е далматинец, или искаш да пробваш с друга порода? Едва ли. Постоянно би ми напомняло за нея. Всъщност предполагам, че ще мине доста време прди да си взема ново куче след Гая.
9. Коя беше последната книга, която хлопна недочетена по средата и повече не погледна? Защо? Една единствена книга съм зарязвала недочетена и това е "Името на розата". Защо? Защото животът е кратък.... :lol: Много ми беше скучна... Иначе винаги си дочитам книгите дори да не са ми особено интересни, понякога ги влача доста време, но в крайна сметка ги дочитам.
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот Mushmul » 30 Дек 2011, 00:19

Търговецът на кристал

Я, колко е хубаво, че си в РиС... тъкмо да те питам - ти защо всъщност слушаш Смоуки? И кои са любимите ти техни песни? М, и да ти препоръчам новия им албум - казва се Take a Minute и го има в Замунда. Ето и няколко поздрава от него: това, това, това, А тази подхожда за определени форумни срещи: http://www.youtube.com/watch?v=QcZgLu6y ... re=related
Хихи :mrgreen: В 10-ти клас бях като ми взеха компютър. Нямах още интернет и горе долу това, което правех на него беше да си цъкам пасиансите. Съответно нямаше как да си свалям музика и една моя приятелка ми домъкна някви дискове и аз си ги качих на компютъра и някоко месеца само това слушах. Имаше няколко песни на Смоуки там, които адски много ми се забиха в главата...та така. Не съм прекалено добре запозната с творчетвото им, което го отчитам като пропуск, но си имам своите любими песнички. When the walls come down (като каза, че тази е непопулярна доста ме изненада, защото тя ми е от най-най-любимите и не знаех, че не я познават много хората), Don't play your rock'n'roll to me, If you think you know how to love me, Oh Carol, Wild wild angels
Благодаря за поздравите, втория и третия особено ми харесаха, ще преслушам целия албум :)
И още нещо - ако можеш да върнеш времето назад и да промениш едно нещо, какво би било то и в каква посока? Ох, трудно ми е да кажа. Бих се опитала да смекча последиците от едно решение предполагам.

FloWersOfEviL написа:Моята песен е от поздравите, нали? :lol:

Твоята песен беше най-трудна. Не се шегувам. Преслушах какво ли не и все не беше това, което търсех за теб. В крайна сметка явно се е получило повече като поздрав.... :roll:

Мила

Как се възприемаш, като жена или като момиче?
Май клоня повече към жена... деа знам :)
С коя дреха от гардероба си никога не би се разделила, дори и да е абсолютно изпокъсна от носене и поради някава причина да знаеш, че никога повече няма да я облечеш? Трудно изхвърлям дрехи. Факт. Но все някой ден ги изхвърлям. Така че, май няма такава дреха. Но пък си ги помня дори вече да не са със мен :lol:
Какво обичаш да си купуваш най-много? Без да казваш шоколад! Кифла тааайййм!!! :mrgreen: Дрехи, обувки, книжки, парфюмчета, пръстенчета :drunken:
Ако всичкия шоколад на планетата изчезне, с какво ще го замениш? Как така да изчезне?!?! Въобще дори не ти разбирам въпроса...
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение