Размисли и Страсти '11: Мушмул vol.2

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '11: Мушмул vol.2

Мнениеот ники » 23 Дек 2011, 12:20

Тайна, тайна, колко да е тайна.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 23 Дек 2011, 12:27

FloWersOfEviL написа:П.П. А това на Сис какво е?!

Ето тук е обяснено.
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Mushmul » 23 Дек 2011, 12:33

Нарочно е розово, Сис. Исках да добавя малко мой стил в него...по същата причина на Дид е червено :P

Отивам да кормувам и като се върна ще пусна втора порция. :mrgreen:
These are crazy days...

http://www.freerice.com
Изображение
Аватар
Mushmul
мушмулите се броят наесен

Благодарил (а): 378 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 23 Дек 2011, 14:52

Аре, аре, само розовото и червеното ли са стилни :lol:

КАЖЕТЕ КАКВО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, УААААААААААААА!!!
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот ники » 23 Дек 2011, 15:09

google search by image ;)

И сама можеш.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 23 Дек 2011, 15:17

ники написа:google search by image ;)

И сама можеш.
Или още по-лесно, ама е толкова абсурдно очевидно, че няма да ти подсказвам.
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Mushmul » 23 Дек 2011, 18:05

Останалите сравнения малко ще почакат докато ми дойде вдъхновението.

Флауърс

Тормозни:
1. Накъде си тръгнала?
Все още не знам.
2. А как е по пътя? Вълнуващо.
3. На прав път ли си? След като не знам къде отивам няма как да съм сигурна дали съм на прав път. Но пък не ми се струва като да е грешен....
4. Имаш ли скрупули, както си вървиш по него? Абе, има тук там.
5. А повече те усмихва или натъжава? Усмихва ме :D

По-ведри:
6. Би ли отрязала косата късааа?
Не мисля. Поне не за момента. Била съм с къса коса едно време като малка и все си мечтаех да имам дълга. Сега имам и си я обичам, не виждам причина да я променям. Виж с цветовете обичам да си играя.
7. Би ли си сменила цялостния стил на обличане? Ми то моят стил не е прекалено еднороден. Обичам разнообразието. Харесва ми за различни случаи да използвам различни стилове.
8. Въобще какво би могло да те накара да промениш нещо драстично? Във външния си вид? Не знам. Не съм по драстичните промени. Е, ако някой ми предложи да ми купи кола, ако си одрежа косата сигурно ще се съглася. :mrgreen: Явно зависи от стимула.

Рандъм:
9. Какво ще правим за Нова Годинаааааа!??!?!
Ем чи ще пием, то е ясно :P
10. Как мислиш да се облечеш? Ми планирам една рокличка, ама подлежи на премисяне.
11. Ще пием текила, нали? пхахаха, каква текила, аз такова не близвам! :compress:
12. Без после да се бием за банята/тоалетната, нали? Аз съм дама, не се бия.
13. Яяяя.. да те питам под Централна гара има ли подлез или няма? Има тоалетна...чувам, че и за подлез го ползвали хората.
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот fluffy cloud » 23 Дек 2011, 20:29

Mushmul написа:Музата ми замира, ако съм пропуснала някого, който иска подарък, да сигнализира.

Сигнализирам :) :reindeer: Бива ли да оставяш The Muse herself без подарък :lol:
Каква кола би си избрала, ако вашите примерно или някой друг решеше да ти подари, като награда, след като вземеш книжка?
I wanna fall from the stars straight into your arms
Аватар
fluffy cloud
сладоледено-шоколадово-спагетено чудовище

Благодарил (а): 207 пъти.

Мнениеот Mushmul » 24 Дек 2011, 23:56

Оф тия сравнения с породите кучета са ужасно мъчителни. Асоциациите са доста първосигнални на места.

Сис - доберман
Дид - пудел
Мила - английски сетер
Иво - голдън ретривър
Ангел - дакел
Вяра - йоркширски териер
Тони - пойнтер
Теди - ирландски сетер
Боби - ризеншнауцер
Димо - коли
Ники - далматинец
Нора - щотландски сетер
Георги - чао чао
Евтим - немска овчарка
Илияна - кокер шпаниол
Дарко - бигъл
Митко - ротвайлер
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот inc » 25 Дек 2011, 09:39

:twisted: At last...

Поли! :cheers:

1. С какво не би направила компромис?
2. Искаш ли собствена кола? Възнамеряваш ли да имаш?
3. Кой е последният изпълнител/изпълнителка/група, който те грабна?
4. Чий е следващият концерт, на който възнамеряваш да идеш? :wink:
5. Любим аромат за козметика?

6. Дай топ 5 на (евентуални) съчетания за наргиле.
7. Опиши форумните мъже с... неща за пушене (всякакви - дори чай ако щеш). :mrgreen:

8. Изгрев или залез?
9. Планина или море?
10. Театър или кино?
11. Твърдо или бира? Или коктейли?
12. Щори или пердета?
13. Какво не искаш да те питаме? :twisted:
Creating memories...
Nankuranaisa.
Аватар
inc
just old

Благодарил (а): 650 пъти.

Мнениеот fak » 25 Дек 2011, 16:28

:)
задължително ли е да лакираме всеки нокът или може да пропуснем един на ръка, за да е по-интересно..
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот Mushmul » 25 Дек 2011, 16:42

Поли! :cheers: Нораа, спокойно, не съм те забравила, просто гледам да отхвърля сравненията преди въпросите, понеже са ми по-трудни. :mrgreen:

1. С какво не би направила компромис? Не знам, аз съм отстъпчив човек като цяло и с доста неща бих направила компромис стига да си заслужава. Не правя компромиси когато видя, че не мога да очаквам същото от другата страна (това при положение, че говорим за отношенията м/у мен и още някой). Абе при всички положения не искам да давам твърде конкретен отговор, защото напоследък се оказва, че тотално съм пренаредила някои от принципите си.
2. Искаш ли собствена кола? Възнамеряваш ли да имаш? Искам, да. Някой ден ще имам, но за момента това е доста отдалечено в бъдещето.
3. Кой е последният изпълнител/изпълнителка/група, който те грабна? Хммм в интерес на истината не мога да се сетя... Може би Адел, но не съм сигурна, че тя е била последният.
4. Чий е следващият концерт, на който възнамеряваш да идеш? :wink: Аз и да възнамерявам то не зависи много от мен :) Има много хора, които бих се размазала от кеф да чуя на живо. Като за начало пак бих отишла на Стинг, послее Роби Уилямс, Брайън Адамс, Бон Джоуви, Аеросмит, Адел, Риана...абее аз слушам доста комерсиална музика, така че вероятно има още доста, на които бих отишла. :bounce:
5. Любим аромат за козметика? Хмм свежи, летни аромати...цвят на лотос, нар, не обичам много тежки аромати.

6. Дай топ 5 на (евентуални) съчетания за наргиле.Съчетания на какво? на различни видове тютюни или на тютюн с течност във вазата на наргилето?
7. Опиши форумните мъже с... неща за пушене (всякакви - дори чай ако щеш). :mrgreen: Хъх, интересноо. Хммм.
Иво ще го пропусна по обективни причини пък и той носи опиятите в кръвта си, не му трябват други... :mrgreen:
Евтим няма как да го асоциирам с друго освен с това (Ефо, не ми се сърди, Нора ме накара)
Ангел - за него нещо кубинско :P
Георги e въздържател, ама едва ли би отказал една лула качествен пушилист :P (сори, не намерих по-подходяща снимка)
Тони - какво друго, ако не camel
Боби - нещо нетрадиционно, като ментов чай
Димо ще е наргиле с тютюн с аромат на ябълка
Ники - това

8. Изгрев или залез? Залез. Рядко съм будна по изгрев.
9. Планина или море? Обичам планината. Обачеее моретооо, вълнитее, слънцето и горещия пясък :drunken: това е нещо друго...
10. Театър или кино? По често ходя на кино, но театъра ми е по-голямата страст.
11. Твърдо или бира? Или коктейли? О много зависи. Лятото пия доста биричка, но пък зимата не я поглеждам. Коктейли мога да пия по всяко време, те са си универсални. Ама пък и твърдо обичам...абе, само поводи да има, другото е лесно ;)
12. Щори или пердета? Пердета. Дебели.
13. Какво не искаш да те питаме? :twisted: Това, което не бих ви казала.
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот Mushmul » 25 Дек 2011, 16:52

fluffy cloud написа:Каква кола би си избрала, ако вашите примерно или някой друг решеше да ти подари, като награда, след като вземеш книжка?

Такава, но реално не бих отказала и каквато и да е друга. :mrgreen:

Мила написа:Аз кво, водя се руса версия на Нора ли?

Мне, ти си съвсем различна порода. Английският сетер има нещо аристократично в осанката и същевременно е много мило и добродушно същество. Нямаше как да не е за теб.

fak написа::)
задължително ли е да лакираме всеки нокът или може да пропуснем един на ръка, за да е по-интересно..

Да, задължително е. Ако искаме да е по-интересно лакираме един нокът в различен цвят, но никога не остава нелакиран. :geek:
These are crazy days...

Изображение
Аватар
Mushmul

Мнениеот ossinator » 25 Дек 2011, 21:58

0. (Защото иститината е да се брои от 0) Възприемаш ли се като възрастен човек, или си още дете?
1. Какво е нещото, за което си най-благодарна?
2. Ако беше АБСОЛЮТНО задължително да имаш достъп до самолет до 24 часа, какви са стъпките, които би предприела, за да си го осигуриш? Въпроса е на живот и смърт, и всякакви алтернативи са по-добри от това да не успееш да го осигуриш. Опиши подробно какво ще направиш и какъв ще бъде плана ти.
3. Точно колко яки са зайците?
4. Къде ще се намира човешката цивилицаия след 20 години? Опиши в толкова детайли в колкото можеш да си ни представиш.
5. Пееш ли под душа?
6. Намираш серия свързани и умерено големи стаи (например, общо 200 кв. м.) на 50 метра под земята в твои имот. Какво би направила с тях? Как са се появили там?
7. С какво артистично си се занимавала? С какво артистично би искала да се занимаваш?
8. По някакво стечение на обстоятелствата се оказва, че след инвазия на извънземните, ти си един от неколцината души, които могат да пилотират свръх-модерен изтребител, и тази техника е общо-взето единствения ни шанс срещу нашествениците. Без твоята помощ е 99% сигурно, че земята ще бъде унищожена. ОБАЧЕ, за да станеш пилот, трябва да се откажеш от тялото си и да преместят ума ти в компютъра на самолета. Ще се съгласиш ли? Защо ? Защо не? Ако да, какво би казала на близките и приятелите си?
9. На светско събитие си, където ще се раздават някаква форма на награди, и си поканенаа от един от класираните. Той пък взима, че печели наградата. Когато излиза да си я получи, казва че ти си свършила 90% от работата, и ти си тази която трябва да я получи. Ти обаче знаеш, че всъщност друг човек е главния contributor за труда, и ти не си направила почти нищо. Канят те да излезеш на катедрата. Ще излезеш ли, и ако да, какво ще кажеш? Приеми, че третия човек го няма там.
10. Каква искаш да станеш като порастнеш?
Аватар
ossinator
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Размисли и страсти