Размисли и Страсти '12: Pisobella

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: Pisobella

Мнениеот Pisobella » 07 Фев 2012, 12:22

ОМГ... това ми звучи ужасно трудно .... ама ще пробвам. : )
Само ще помоля за малка отсрочка - пак ще закъснея за работа иначе :lol:
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 07 Фев 2012, 20:46

Кумба?! Никога не би ми хрумнало, хахахахаха, благодаря!

:sun:s
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Dr Dulcamara » 07 Фев 2012, 22:21

Pisobella написа:Dr Dulcamara - кметът от Horton hears a Who http://archives.frederatorblogs.com/cha ... 948598.jpg

Хахахаха! :) :) :) Това хубаво ли е?
Аватар
Dr Dulcamara
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 94 пъти.

Мнениеот Crippled Alice » 08 Фев 2012, 15:25

Ако имаш време и желание искам да опишеш перфектния дом, защото много ми хареса как описа мечтаната библиотека и спалня :P A ако нямаш време и желание ще те попитам как се справяш със специалността си и работата си, защото ми се струват изключително натоварващи психиката
Аватар
Crippled Alice
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 853 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Фев 2012, 17:20

Хора, темата е оставена само за отговори. Моля да не задавате повече въпроси, нека уважаваме тазседмичния победител. Благодаря.
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Pisobella » 10 Фев 2012, 17:27

Ще отговоря и на последния въпрос и приключвам с темата. Съжалявам за закъснението :)

Така...

Търговецът на кристал

Теб май не съм те питала - би ли описала важните за теб мъже в живота ти с песни? Няма нужда да изпадаш в подробности, ако не се чувстваш комфортно. Разбира се, би било чудесно да разкажеш за тях и защо ги асоциираш с тези песни, но и само линкове биха били достатъчни.

Честно казано мислих няколко пъти над въпроса... и стигнах до заключението, че аз имам доста малко важни, ама истински, сериозно важни мъже в живота си. От сега казвам, че текстът не ми е от значение, внимание отделям на звученето на самото парче. Никога не съм се заслушвала особено в текстове, по-важно е цялостно да ми звучи хубаво.

Гаджето ми - Представям си парчето с газ до дупка :lol: Тва NFS имат адските саундтракове :lol: Мисля, че му пасва добре, на характера и като цяло.

И това парче му пасва също:

Баща ми - изобщо звученето и клипът адски му пасват :lol:

Дядо ми - не знам кво да кажа. Слушала съм тази касетка толкова много пъти в баба ми и дядо ми... И като се замислих сега, се сетих за това. Даже в колата си я слушам - откраднах си я от тях. Та... весел човек е, жизнен... Да ми все такъв още дълги години!

Иии... имам приятели, или просто познати, с които много обичам да си приказвам и на моменти много ми липсват разговорите с тях, но на определението "важни" му слагам някакво по-сериозно значение.

Чудих се дали да слагам други песни за приятелите и познатите, но реших, да не го правя за всеки индивидуално, ами направо ще дам едно парче (две), което хм... би описало част от характера им. Може би. :) Така, да не е без хич :) Това са за сега.
и това

Dr Dulcamara
Ако обичаш анимации направо гледай филма ;) Иначе персонажът е готин тип, весел. А и обичаше музиката :)

Crippled Alice

Ако имаш време и желание искам да опишеш перфектния дом, защото много ми хареса как описа мечтаната библиотека и спалня :P

Все трудни въпроси ми задавате :lol: Има толкова много варианти. И огромен палат ми харесва, и замък с тайни коридори и всичко както си му е реда, и някоя малка схлупена къщурка, тип алпийка с втори полуетаж с едно легло... Но да не бъда алчна с големи замъци, може да е нещо подобно на това:

На два етажа. И на двата етажа задължително баня :) Най-малкото тоалетни, няма като стана на 100 да катеря/слизам за едната му тоалетна.
Та...

На втория една спалня - моята :lol: Ще има и малка библиотека. Вече я описах. Искам и КИЛЕР! Задължително! Без килер няма да се разберем :lol: Имам нужда от боклучарник. Също така една малка стая тип кабинет - хубаво остъклена, да е светличко. С една маса и стол и един гардероб и диван, който при нужда да се разпъва и ето ти стая за гости! Също така една ГОЛЯМА тераса искам! Ще е над верандата на първия етаж :)
На първия етаж - една маааалка малка стаичка с диванче, да кажем втора стая за гости. Като одъртея може и да стане моята спалня :) Стълбите не ги обичаме на стари години :lol: също така един прекрасен хол и една маааалка кухня. Задължително затворена, за да не се вижда бъркотията от хола. И голяма веранда :)

И задължително гараж :) Да си прибирам таралясника :)

Искам да имам камина, и да си направя инсталация да се отоплявам навсякъде с тая камина. Също така соларни панели да си сложа, искам и разни други такива енергийно и еко глупости, които да ми направят дома по-независим.

Интериорно има много идеи, но така или иначе модата се мени, та ако някога имам своя къща сигурно ще е в пъти по-различно обзаведена от това, което сега бих направила. Сигурно и самата идея за къщата със стаите и всичко ще е много по-различно. Последно като ходих в ИКЕА и ми дойдоха много нови прекрасни идеи за мебели и такива работи.

A ако нямаш време и желание ще те попитам как се справяш със специалността си и работата си, защото ми се струват изключително натоварващи психиката
Трудно се справям, но свиквам. Като цяло свикването става още в университета, след това вече, зависи с какво точно се захванеш, е другата част от "свикването". Аз лично още се адаптирам и търся начините за справяне, не е лесно да си даскал :? А психическото натоварване си е голямо, според мен трябва да ми се плащат вредни :lol: :lol: (чудя се дали ще има преподавател в училище, който да твърди обраното)
Но така или иначе лесно няма, а и в крайна сметка това ми носи удоволствие :) Все още съм неопитна и ми е много по-трудно. Но като понатрупам малко опит нещата ще си дойдат на мястото и няма и да ме товари толкова. В началото винаги е мъка :)
Изображение
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Мнениеот Търговецът на кристал » 10 Фев 2012, 18:59

Пис! Дядо ти ме кефи - да му предадеш поздрави и да ти е жив и здрав много, много дълги години!
Е, как да си го обичам тоя въпрос - как иначе щях да разбера, че дядото на Пис е толкова готин? :)
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 10 Фев 2012, 19:37

Опиши любовта :cat:
Какво очакваш* от една връзка?
Какво ще кажеш за рутината?
Опиши форумците с по една дума.
Опиши себе си с дума, песен, картинка и животно :rabbit:
Ако трябва да имаш мото, какво би било?
Ако имаше неограничено количество пари, които трябва да употребиш наведнъж, какво щеше да направиш с тях?
Ако нямаше никакви пари, но имаше осигурен доживотен запас от храна, дрехи и всичко от първа, че и от втора необходимост, какво щеше да правиш?

*искаш, надяваш се, планираш и т.н.
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Pisobella » 13 Фев 2012, 01:32

Нали уж нямаше да има повече въпроси? :lol: Не, че ми е зле, ма седмицата ми приключи :lol:

Jamesmagno

Опиши любовта
:cat:
Едно такова, хубаво ти е с някой, ама по-такова хубаво, готов си да прощаваш и да се жертваш супер много.. Безмерно щастие и адски мъки, часове безмислени разговори и бездействие и в същото време имаш усещането, че това са най-съществените ти минутки през целия живот. Де да знам, то това е трудно да се опише :) Мога да изпиша цяла страница и пак ще се сетя какво да добавя. Може би, някак да се опитам да го синтезирам, това е да осъзнаеш, че имаш нужда от някой друг, който да е до теб във всякакви моменти.И усмивката на този някой да те кара да се усмихнеш и ти :)

Какво очакваш* от една връзка?
Доверие, сигурност и да съм щастлива :) (тези всичките неща да са взаимни, нали...)

Какво ще кажеш за рутината?
Ами... понякога е неизбежна, и все пак е хубаво да се разнообразява, иначе нещата прекалено много изтъпяват и накрая осъзнаваш, че дните си минават ей така, а ти не правиш нищо за себе си...

Опиши форумците с по една дума.
Честно казано мързи ме в момента, спи ми се, пък това ще ми отнеме доста време.

Опиши себе си с дума, песен, картинка и животно :rabbit:

Трудна задача :lol:
Дума - реалист
Песен - хъ-хъ Инфантилното розово фламинго примерно :lol: :lol:

Картинка - Изображение :lol: :lol: Това съм аз, сериозно. Край на въпросите от къде идва Pisobella, какво е, яде ли се и прочие. :lol:
Животно - котка... или мишка >.<

Ако трябва да имаш мото, какво би било?
Би ми се искало да е нещо от сорта на ... "Няма невъзможни неща " ...

Ако имаше неограничено количество пари, които трябва да употребиш наведнъж, какво щеше да направиш с тях?
За едно нещо или просто на един път? Трудничко е така.
Да предположим, че ги похарча на веднъж, но не задължително за едно нещо. Купувам си кола, къща, т.н., изкупувам МОЛ-а, уреждам си живота, уреждам на роднините квото мога и след това дарявам по разни нуждаещи се домове, организации и прочие.
Ако трябваше да ги изхарча за едно нещо - може би бих ги инвестирала в някоя огромна сграда, техника и да започна бизнес с много работни места :Р
Трети вариант е да даря огромна сума за наука примерно.

Ако нямаше никакви пари, но имаше осигурен доживотен запас от храна, дрехи и всичко от първа, че и от втора необходимост, какво щеше да правиш?
Щях да си гледам кефа :) Предполагам, че пак щях да уча, пак щях да работя. Най-малкото, ако мързелувам по цял ден, ще ми омръзне. То е кеф до едно време, след това започва много сериозно да ти писва, най-малкото самочувствието ти според мен се срива и се чувстваш супер безполезен. Пък и пари все за нещо ще си трябват и/или ще им се намери приложение :)

*искаш, надяваш се, планираш и т.н.
Изображение
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания