Размисли и Страсти '12: Lunatic-moon

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: Lunatic-moon

Мнениеот lunatic_moon » 05 Мар 2012, 21:29

@Crippled Alice

1. Опиши се - и характера, и външността ти.
Нервна, притеснителна, лесно се ядосвам и разочаровам, лесно се влюбвам. Плача на сълзливи филмчета. Трудно губя. Не съм много висока. Косата ми в момента трябваше да е цвят dark blond, но се получи нещо съвсем различно от това на опаковката. Наричам го цвят "боядисано" = личи си, че цветът не е естествен, но не може да се определи с точност.

2. Обичаш ли морето? Защо?
Да. Защото лекува депресията ми - във водата ме е страх да не се удавя и почвам да си обичам живота.

3. Разкажи ни смешна случка с теб.
Снощи нощната ми лампа спря да свети и предположих, че крушката е изгоряла. Съответно реших да сменя крушката. Изключвам лампата от контакта. Отвивам крушката. Оставям я до мен. Завивам нова крушка. Вкарвам щепсела в контакта. Натискам копчето за включване. И нищо - не светеше. Развивам крушката, защото се сещам, че в другата стая имам още една такава лампа без крушка и решавам да сложа тази крушка на онази лампа. Оставям крушката до мен и отивам за другата лампа. Завивам й крушката. Включвам я в контакта и пак нищо не стана. Отвих крушката и тогава забелязах, че съм пъхнала в контакта щепсела на другата лампа. Пак завих крушката. Уверих се, че пъхам правилния щепсел в контакта. Натиснах копчето за включване. НИЩО! Отвих отново крушката. Погледнах я. Това беше изгорялата крушка... Накрая взех здравата крушка, завих я на втората лампа, пъхнах нейния кабел в контакта и, чудейки се какво ли ще се обърка този път, натиснах копчето и... О, светлина... Но вече толкова се бях изнервила, че я изключих и си запалих свещ.

4. Лепиш ли етикети на хората?
Да. Буквално. Ако не обичаш да ти лепят етикети, стой далеч от мен :lol:

5. А вадиш ли си прибързани заключения според това как изглеждат хората?
Не. Чудя се каква ли им е историята и външния вид само допринася с детайли към нея.

6. Какво смяташ, че никога няма да притежаваш?
Котка. Не можеш да притежаваш котка - тя притежава теб.
Аватар
lunatic_moon
Вазов

Благодарил (а): 274 пъти.

Мнениеот Crippled Alice » 05 Мар 2012, 22:03

йее :) Много ми харесаха отговорите ти специално на моите въпроси :compress:
Аватар
Crippled Alice
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 853 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 05 Мар 2012, 22:18

lunatic_moon написа:@Crippled Alice
3. Разкажи ни смешна случка с теб.
Снощи нощната ми лампа спря да свети и предположих, че крушката е изгоряла. Съответно реших да сменя крушката. Изключвам лампата от контакта. Отвивам крушката. Оставям я до мен. Завивам нова крушка. Вкарвам щепсела в контакта. Натискам копчето за включване. И нищо - не светеше. Развивам крушката, защото се сещам, че в другата стая имам още една такава лампа без крушка и решавам да сложа тази крушка на онази лампа. Оставям крушката до мен и отивам за другата лампа. Завивам й крушката. Включвам я в контакта и пак нищо не стана. Отвих крушката и тогава забелязах, че съм пъхнала в контакта щепсела на другата лампа. Пак завих крушката. Уверих се, че пъхам правилния щепсел в контакта. Натиснах копчето за включване. НИЩО! Отвих отново крушката. Погледнах я. Това беше изгорялата крушка... Накрая взех здравата крушка, завих я на втората лампа, пъхнах нейния кабел в контакта и, чудейки се какво ли ще се обърка този път, натиснах копчето и... О, светлина... Но вече толкова се бях изнервила, че я изключих и си запалих свещ.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот lunatic_moon » 05 Мар 2012, 22:40

FloWersOfEviL написа:Какво не харесваш в себе си?

Нерешителността и носа си :lol:

fak, ето ти козата.

Благодаря ви за въпросите :bow:s
Аватар
lunatic_moon
Вазов

Благодарил (а): 274 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 05 Мар 2012, 22:47

Благода рим за отговорите и.. до скоро!

: )
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Размисли и страсти