Размисли и Страсти '12: Jamesmagno

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: Jamesmagno

Мнениеот fluffy cloud » 12 Апр 2012, 15:39

И аз имам два въпроса без отговор :)
fluffy cloud написа:Какво в репутацията на НБУ смяташ, че трябва да се промени? Смяташ ли, че НБУ има реалния потенциал да се издигне в класацията на университетите и дори да надмине СУ, както Дарко претендира, че ще се случи скоро?
I wanna fall from the stars straight into your arms
Аватар
fluffy cloud
сладоледено-шоколадово-спагетено чудовище

Благодарил (а): 207 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 13 Апр 2012, 19:08

Smoking Mirror написа:междудругото както те наблюдавам намирам, че си доста помъдрял, макар че, в някои отношения имаш още да мъдрееш
Е, щом от твоята вековно мъдра позиция си го забелязал, няма как да не млъкна смирено и да благодаря за признанието :lol: :lol: :lol:

Разговорите с момчетата ми напомнят един лаф: Как общуваме - мъжете се хранят и обиждат, но не го мислят, а жените си правят комплименти и се ласкаят, но не го мислят.

Наздраве, момчета, дано още дълги години имаме енергията да водим безкрайни спорове! :salute:
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno
The best things in life aren't things

Благодарил (а): 1403 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 14 Апр 2012, 02:38

На всички ще отговоря :D
How am I supposed to explain to my son why two men are getting married when I don't have a son and also who is this kid??
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Disney_World » 18 Апр 2012, 14:30

Сега влизам, сега го виждам
Jamesmagno написа:Честито - картинки и песни:

Disney World - картинка, песен

Картинката -ок , песента...

Изображение
‎"Ideas are like rabbits. You get a couple and learn how to handle them, and pretty soon you have a dozen."
Аватар
Disney_World
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 84 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 19 Апр 2012, 23:08

Ели :cat:

Хм, Иво... Рядко задавам тоя въпрос на мъже в темата, но би ли описал важните за теб жени с песни? Без подробности, които не би искал да разкриваш, просто условието е към днешна дата, мислейки си за съответната дама (без значение от естеството на връзката й с теб) да си кажеш: "Да, важно е да/че я имам/х в живота си."

Едно.
Две.
Три.
Четири.
Пет.
Шест.
Седем.

:|
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Търговецът на кристал » 19 Апр 2012, 23:39

Веднага да ти кажа, че 5 и 7 са ми любопитни. Звучат интересно. И хубаво.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 20 Апр 2012, 02:22

Пак Ели :pirate:

И още нещо - разкажи ни, моля те, за човек, който те вдъхновява. Не хипотетичен, а реално съществуващ такъв - какъв е, що е, с какво се занимава, защо те вдъхновява, за какво се бори... Ей такива неща.

Не си правя идоли, нямам постоянни вдъхновители - популярни или не. А и по принцип не ми липсва вдъхновение. Ако се вдъхновявам от нещо, това са обикновени хора, които срещам навсякъде. Стига ми да видя някой усмихнат човек на улицата, някой уличен музикант, някоя дружелюбна старица и се зареждам положително. И го наричам вдъхновение, защото това, което ме трогва, е човешкият дух - въпреки беднотията, въпреки тъпотията, която ни залива отвсякъде, въпреки агресия, кофти институции и т.н., има щастливи, усмихнати хора, добри. Те доказват, че щастието не е в чинията, а по-хубаво вдъхновение от това - здраве му кажи! :D

Благодаря ти!
Аз ти благодаря :-*
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Jamesmagno » 21 Апр 2012, 17:14

Милш :faroah:

Самодоволен ли си?
Не. Не губя време в това, да спирам и да самодоволствам - животът също не спира. А и самодоволен би могъл да бъде само човек, който не е сигурен в себе си. Ако не вярваш във възможностите си, да, нормално е да се изненадваш приятно, когато сполучиш. Редно е и да си поне малко самодоволен. Аз не съм такъв, предпочитам да живея. Хубавото е, че не се и разочаровам от себе си. Тъжната страна е, че не мога да се зарадвам истински на нещо, което се случи на мен - приемам всичко хубаво, което ме сполети, сравнително равнодушно, като нещо съвсем нормално и предсказуемо. Затова само повтарям, че се радвам на и за другите хора - сам трудно си нося силни положителни емоции. Може би самодоволните хора са по-весели, не знам - логично, при тях амплитудата на силата на емоциите е по-голяма.

А самомнителен?
Едва ли самомнителен човек може да е на мнение, че е самомнителен. Както казах, мисля, че знам какво мога и какво не мога. Засега ми се получават нещата, затова вероятно представата ми се доближава до истината. Просто не правя неща, които не мога, а ако се налага или искам да ги правя, се уча в движение.
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Jamesmagno » 21 Апр 2012, 17:17

fluffy cloud написа:И аз имам два въпроса без отговор :)

Ще отговоря, благодаря за търпението :albino:
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот WeeDichou » 26 Апр 2012, 01:06

Преди малко (по независещи от мен причини) си спомних, че единственият смислен въпрос, който някога съм задавал в Р(и)С беше:
Пикал ли си в мивка ?

Има двама. Ще го задам и на двамата...
:JC_spliff:
Аватар
WeeDichou
4:20

Благодарил (а): 14 пъти.

Мнениеот Jamesmagno » 28 Апр 2012, 18:40

fluffy cloud
:santa:

Какво в репутацията на НБУ смяташ, че трябва да се промени?
Мисля, че трябва да създаваме все повече условия за това, хората да идват в НБУ и да виждат с очите си как се случват нещата там. Иначе всичко е клюкарстване и слухове. Познавам си университета достатъчно добре, за да знам какво му е хубавото и какво му куца. Точно затова отговорът на следващия въпрос:

Смяташ ли, че НБУ има реалния потенциал да се издигне в класацията на университетите и дори да надмине СУ, както Дарко претендира, че ще се случи скоро?

...е да. Няма потенциал, има съвсем реални качества, които не са популярни. Това е предизвикателство за мен и мисля да се юрна с гривата напред, както с всичко, което намирам за ценно. СУ едва ли ще надмине в скоро време, пък и разчитам нивото там също да се вдига - какво по-прекрасно от това? Ако наистина се създаде добра конкурентна среда между университетите, логично, ще се повиши качеството на образованието в България, от което всички печелим.
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Jamesmagno » 28 Апр 2012, 18:56

WeeDichou написа:Преди малко (по независещи от мен причини) си спомних, че единственият смислен въпрос, който някога съм задавал в Р(и)С беше:
Пикал ли си в мивка ?
О, нямам конкретен спомен, но по всяка вероятност да. :pirate:
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот Jamesmagno » 28 Апр 2012, 18:58

Искам да изкажа лична благодарност към WeeDichou за това, че ми предостави възможността да приключа разпита си с отговор тъкмо на такъв въпрос! :salute:
Аватар
Jamesmagno

Мнениеот california » 28 Апр 2012, 19:05

Дано разпита на Мандо , да не е приключил , за да мога да се включа :)

1 ) Определяш ли се като ''чудак'' ?
2 ) Мислиш ли , че един въпрос задължително трябва да има дълъг отговор ?
3 ) Вярваш ли , че за любовта , смъртта и успеха не се пита ''защо'' ?
4 ) Мечтаеш ли ?
5 ) Знаеш ли , че Бразилия е единствената страна с име на дърво ?
6 ) Ако имаше власт над целия свят , какво би променил ( в него) ?
7 ) А в себе си ?

Това е от мен.Поздрав
ORIGINAL FORUM PROFILE
©2013 - All rights reserved by california
Аватар
california
Persona non grata

Благодарил (а): 103 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания