Размисли и Страсти '12: slighter

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Размисли и Страсти '12: slighter

Мнениеот thegirl » 07 Май 2012, 20:36

:arrow: :arrow: :arrow:
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Re: Размисли и Страсти '12: slighter

Мнениеот thegirl » 08 Май 2012, 22:45

1. Защо се махна от форума за известно време?
2. Защо преди това направи повечето ти мнения да изглеждат така:
slighter написа:...

3. Каква е връзката ти в момента с ФМИ?
4. Какво учиш/ си учил?
5. Какво ти харесва във форума?
6. Какво не ти харесва?
7. С кой/и форумец/ци би искала да се запознаеш на живо?
8. А с кои се познаваш?
9. Любимо хоби през свободното време?
10. Любима тема/раздел във форума?
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 08 Май 2012, 22:55

Кога ще дойдеш на форумна? Този четвъртък?
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 00:02

thegirl написа:1. Защо се махна от форума за известно време?

1. Нещо или някой май ме раздразни... не помня много или ми стана скучно... или комбинация от всичките. Някакво спонтанно решение беше.

thegirl написа:2. Защо преди това направи повечето ти мнения да изглеждат така:
slighter написа:...

2. Защото не може да изтриеш мнение след като някой друг е писал след теб... Нещо ми беше скимнало същия този ден да си трия мненията. По принцип хич не ме кефи идеята да ги индексира гугъл... ама какво да правиш. Като цяло идеята за споделяне на прекалено много лична информация в интернет (дори и от анонимен псевдоним) също въобще не ми харесва. Примерно аз ако прочета всичките мнения на thegirl може да си изградя що-годе прилична представа... че се казва Теди, че учи КН, че организира форумни срещи, че еди-кой си ѝ е любимият сериал т.н. и т.н... Аз пък не искам во век и веков някъде да пише кой сериал съм гледал и как мисля, че главната героиня има супер големи бомби :lol: (примерно). Или поне когато трих мненията съм мислил по този начин.

thegirl написа:3. Каква е връзката ти в момента с ФМИ?

3. It's complicated както има един статус във facebook :mrgreen: Завършил съм Софтуерно Инженерство през 2010. Записах и магистратура Софтуерни Технологии, но повече се занимавам с работа и магистратурата остана на заден план... така и не съм я завършил още.

thegirl написа:4. Какво учиш/ си учил?

4. вж. 3.

thegirl написа:5. Какво ти харесва във форума?

5. Игричките отгоре :lol: Мии не знам, какво да ми харесва - форум като форум... понякога се получават забавни / интересни дискусии, ама това става все по-рядко.

thegirl написа:6. Какво не ти харесва?

6. Клонящата към 0 активност (на журналистите вече като им мина изпита, тука ще има максимум по 3 мнения на ден). Според мен хората, които четат всеки ден форума са в много пъти повече от тези които пишат някакъв пост всеки ден. Това е едно от нещата, които най-много ме дразнят. Хората минават, прочитат поредната простотия на някой от топ-спамърите и си излизат :shock: :shock: :shock: Ако всеки постваше това, което го вълнува щеше да е доста по-оживено място тука.

thegirl написа:7. С кой/и форумец/ци би искала да се запознаеш на живо?

7. С теб, с Midwinter и с flowers, разбира се :wink:

thegirl написа:8. А с кои се познаваш?

8. Хм... ми аз познавам няколко души, които имат акаунт във форума... ама те не се водят съвсем форумци. От хората с 1000+ мнения определено никой не познавам.

thegirl написа:9. Любимо хоби през свободното време?

8. Бродерия и грънчарство :mrgreen: :lol: Ми седя си пред компа. Outdoor activities може... ако някой се сети да ми се обади. По принцип ако имам повече от 2 дни свободно време сигурно ще си намеря и нещо по-интересно за правене... ама това не се случва много често.

thegirl написа:10. Любима тема/раздел във форума?

9. Темата за линкове към интересни смешни страници. Вицовете. Снимките на потребители. Стихотворения на форумци. Предишните теми за форумния роман. 18+ снимките и др.
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 00:15

FloWersOfEviL написа:Кога ще дойдеш на форумна? Този четвъртък?

Тоя въпрос отдавна го очаквах :) Ама ти директно с него ме заби, мислех че и още нещо ще питаш поне :lol:
Ми не знам, кога :roll: усилено ще медитирам до четвъртък и ако реша ще пиша в темата да се знае.
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Май 2012, 10:56

Известна съм със своята директност :lol:

Не.. просто това което живо ме интересуваше Теди вече те попита и та това беше вторият наболял въпрос : )

Aре.. медитирай си там, па земи ела утре, тамън ще се запознаем, пририпал си като гледам :lol:

Откъде си всъщност?

Айде няма да те занимавам със сравнения, ама имам интересна задачка. Поне на мен ми е интересна, като я чета :lol: - сложи за всеки форумец (колкото можеш (повече)) постът, който го характеризира според теб или с който си го запомнил.

И, все пак, не разбирам каква е драмата някой да може да прочете Слайтър какъв филм е гледал на 05.07.2011. Къде е (бил) проблемът за теб?

П.П. То па.. е*ати причината да напуснеш, аз мислих, че е някоя драма, исках йекшан, клюки, А-У, ама цъцки.. :lol:
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 21:03

FloWersOfEviL написа:Aре.. медитирай си там, па земи ела утре, тамън ще се запознаем, пририпал си като гледам :lol:

Може да намина 8)

FloWersOfEviL написа:Откъде си всъщност?

от едно "градче" на 36км западно от Пловдив като хванеш по магистралата :P

FloWersOfEviL написа:Айде няма да те занимавам със сравнения, ама имам интересна задачка. Поне на мен ми е интересна, като я чета :lol: - сложи за всеки форумец (колкото можеш (повече)) постът, който го характеризира според теб или с който си го запомнил.

Хм... това е доста трудоемка задачка... аз си имам някакво такова по-общо мнение изградено за всеки. Не си спомням някакво конкретно мнение, което да ми е направило впечатление... то е по-скоро като събирателен образ. Примерно от твоите може би това ми беше първото впечатление :mrgreen: Иначе ще трябва да тръгна да чета мненията на хората едно по едно, докато намеря някое, което описва част от характера на човека. А представяш ли си как ще стане това за 20-те хиляди мнения на Кристо :lol: Трябва да си взема още няколко месеца форумна почивка.

FloWersOfEviL написа:И, все пак, не разбирам каква е драмата някой да може да прочете Слайтър какъв филм е гледал на 05.07.2011. Къде е (бил) проблемът за теб?

Ми не, че има особена драма. Просто понякога не ми ce иска да го споделям с всички това... и особено с любимите ми потребители Google[Bot], Yahoo[Bot] и Bing[Bot]. Поради същата причина във FB и G+ направиха това да може да си постваш разни неща, които не са видими от всички :D

FloWersOfEviL написа:П.П. То па.. е*ати причината да напуснеш, аз мислих, че е някоя драма, исках йекшан, клюки, А-У, ама цъцки.. :lol:

:lol: няма драми покрай мен, аз се въздържам от такива неща

Ако мога да вметна една добавка към един от въпросите на thegirl
thegirl написа:9. Любимо хоби през свободното време?

Вися и доста в youtube :D но не за да гледам последния клип на Преслава или смешни клипчета с котки. Има доста интересни хора, които постват оригинално съдържание - музиканти, комици, режисьори и т.н. Повечето са доста млади и е яко да видиш изгряващи таланти :D Те от Холивуд също доста го ползват за откриване на таланти... за съжалениe резултатът не винаги е толкова добър :mrgreen: (напр. J. Bieber) но пък носи пари...

P.S. Чакам въпроси и от другите, които гласуваха за мен 8) :P
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот clinical_dead » 09 Май 2012, 21:13

Гледаш ли нещо по телевизията или разчиташ на youtube и общо взето на интернет за източник на информация?
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Благодарил (а): 422 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Май 2012, 21:37

Пф, на това и аз мога да отговоря :lol:

Слайтър.. е с к'во си ме запомнил не е истина, хахахаха. Готино. Сега си спомних обстоятелствата покрай тази снимка. И все пак, имам по-хубави :mrgreen:

Я.. ще заимствам въпроса на Търговка - опиши важните жени в живота си с песен, без значение дали са били някога такива или все още са и без значение връзката помежду ви.

П.П. "Може да намина" звучи супер несериозно!
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот sunny.v.b » 09 Май 2012, 21:44

Ами, понеже съм на такава вълна: Кой ти е любимият ученически спомен? И вярно ли е, че студентският живто ще е по-хубав?

П.С. Много се извинявам предварително, ако въпросите ми ти се сторят прекалено детински, но напоследък само за подобни неща мисля...
"..вечно и свето е само мъртвото,
живото живее в грях."

One more depending on a prayer
And we all look away
People pretending everywhere
It's just another day
Аватар
sunny.v.b
Just like a heartbeat the drumbeat carries on

Благодарил (а): 97 пъти.

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 22:12

FloWersOfEviL написа:сложи за всеки форумец (колкото можеш (повече)) постът, който го характеризира според теб или с който си го запомнил

Part1 (предполагам ще е забавно и за другите хора)

fak
Kristo (creative side)
Kristo (pervert side)
Търговецът + Светльо - този пост не знам кой точно от двамата характеризира, но е доста колоритен :mrgreen:
Menina
Midwinter
california
thegirl

to be continued...
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 22:31

clinical_dead написа:Гледаш ли нещо по телевизията или разчиташ на youtube и общо взето на интернет за източник на информация?

Ми нямам си телевизор вкъщи :roll: (когато се прибера при наште гледам естествено). По-принцип новините не са ми много интересни и го нямам тоя навик сутрин с кафето да чета dnes.bg или vesti.bg. Информация - еми дам... от интернет почти изцяло си набавям. Пък и те по телевизията не винаги съобщават някои неща с подробности и ако те интересува конкретна тема повече е добре в интернет да се поразровиш.
По принцип сухата статистика за моите най-посещавани сайтове (според браузъра ми) е:
1. Youtube
2. Google
3. Zamunda
4. Wikipedia
5. Imdb
6. 9gag
7. Google Translate
8. няква простотия :scratch:

(та основно това са ми източниците на информация)
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот Crippled Alice » 09 Май 2012, 22:34

:D Здрасти

Съжалявам, но аз не знам как се казваш. Та как се казваш? :)
Как си избра ника?
Каква музика слушаш?
Кажи нещо странно за себе си.
Разкажи смешна случка, в която си участвал.
Обичаш ли да вършиш ненормални неща или по-скоро си стъпил здраво на земята?
Някоя твоя мечта, която смяташ, че никога няма да осъществиш, но въпреки това не се отказваш от нея?
Мислиш ли, че си губиш времето?
Лесно ли се доверяваш?
Щастлив ли си?
Аватар
Crippled Alice
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 853 пъти.

Мнениеот slighter » 09 Май 2012, 23:27

FloWersOfEviL написа:Я.. ще заимствам въпроса на Търговка - опиши важните жени в живота си с песен, без значение дали са били някога такива или все още са и без значение връзката помежду ви.

Ето видеата с бонус период на "важност" за съответната дама/и:

до 2001г. (тука все още сме доста непълнолетни - но за любовта възраст няма :mrgreen: )

12.04.2002 - c.2005 (част от гимназиалния период - яко сме изтрещели)

(откриваме чалгата някъде около февруари 2003)

малко по късно открихме и що е то блус

06.2006 - 03.2007 (лудницата около кандидатсване в СУ, първа активност във форума и началото на студентския живот):
ЦЪК
ЦЪК

2007-2008 (no woman, no cry :arrow: нема жени, нема край...)

2010-present
slighter се отдаде на медитация и търсене на вътрешния мир... омммммммм :lol: :mrgreen:

Важно!
Държа дебело да подчертая, че съвсем няма взаимно-еднозначно съответствие (питайте thegirl за термина) между клипчета и гаджета... аз доста слушам музика и някои песни се отнасят за едно и също момиче. все пак никът ми не завършва на .varna :mrgreen:
Последна промяна slighter на 12 Май 2012, 11:41, променена общо 1 път
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 00:04

sunny.v.b написа:Ами, понеже съм на такава вълна: Кой ти е любимият ученически спомен? И вярно ли е, че студентският живто ще е по-хубав?

П.С. Много се извинявам предварително, ако въпросите ми ти се сторят прекалено детински, но напоследък само за подобни неща мисля...

Въобще не са детински :D гимназията ми е един от любимите периоди :D
За всеки е различно и гимназията и студентството си имат своите готини моменти и разочарования. При мен преходът не беше точно между 12 клас и първи курс. В началото в СУ си бях същото хлапе каквото и в 8-ми клас в даскало. Постепенно се свиква с новия начин на живот.. сесиите, купоните, напиванията и т.н. и след 2-3 години се наживяваш и след това ти омръзва... поне при мен беше така. От гимназията пазя доста хубави спомени свързани главно със съучениците ми. Имахме си отбор по математика и ни мъкнеха по разни градове два пъти годишно накрая на първия срок и през пролетната ваканция. Ако не бяха те сигурно въобще нямаше да посетя по-големите български градове като Плевен, Ямбол, Варна, Бургас, Казанлък и т.н. Якото на СУ е, че се запознаваш с един куп нови и готини хора. Старите спомени от гимназията се запазват, но просто към тях трупаш и още нови за диви купони в читални и в студентски стаи примерно... които също са си доста незабравими :wink:
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Следваща

Назад към Размисли и страсти