Размисли и Страсти '12: slighter

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: slighter

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 00:45

Crippled Alice написа:Съжалявам, но аз не знам как се казваш. Та как се казваш? :)

Ехх... аз обяснявам, че не искам ботовете да ми индексират трите имена, ЕГН, номер на банкова сметка и т.н. ама вие не се отказвате :lol: Ето в .jpg вариант, за да не може да го прочете чичко гугъл

Crippled Alice написа:Как си избра ника?

Ми не помня, като бях на 13-14 ми звучеше готино тая дума, а и си мислех, че е с много сложен правопис.

Crippled Alice написа:Каква музика слушаш?
пфф каква ли не... в зависимост настроението почти всички жанрове слушам... може би без оперни арии и католически меси :lol: Основно от комерсиалните поп чартове...
Crippled Alice написа:Кажи нещо странно за себе си.

колко странно :lol: не искам да плаша хората. Като слушам музика примерно си тактувам (тропкам) по масата... това не е чак толкова странно, но като за форума толкоз :mrgreen:
Crippled Alice написа:Разкажи смешна случка, в която си участвал.

Ми не знам... хич не ми се получава ориентирането из София. Първия път доста трудно намерих ФМИ... стигнаха от ректората до кемпински-зографски и даже си продължих нагоре... кой да знае, че Дж. Баучер се дели на две от Черни Връх :mrgreen:

Crippled Alice написа:Обичаш ли да вършиш ненормални неща или по-скоро си стъпил здраво на земята?

Хубаво е човек да е здраво стъпил на земята, но от време на време трябва да се засили ии да подскочи.. откъдето се получават и ненормалните неща, но не трябва да се прекалява, така че гледам да балансирам.

Crippled Alice написа:Някоя твоя мечта, която смяташ, че никога няма да осъществиш, но въпреки това не се отказваш от нея?
Защо да мечтаем за нещо, което си мислим, че никога няма да се осъществи... мечтите не трябва да са безнадеждни. Трябва да вярваме, че всичко е възможно, независимо как, независимо кога... точно това според мен означава да мечтаеш - тайно да се надяваш, че дори и най-смелите ти желания ще се сбъднат някак си :D
Crippled Alice написа:Мислиш ли, че си губиш времето?

Силно се надявам да не го правя постоянно :lol: Често мързелувам... но това си е един вид релакс за мен :P

Crippled Alice написа:Лесно ли се доверяваш?

Може да се каже... но това не е много хубаво щото има доста гадни манипулатори

Crippled Alice написа:Щастлив ли си?

Ами... довелен съм... но не бих казал, че преливам от щастие. Май ми трябва още нещо, за да е пълна картинката :scratch:
Последна промяна slighter на 12 Май 2012, 10:56, променена общо 1 път
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 10 Май 2012, 01:24

Темите за форумните романи са ти сред любимите? Еха, ако знаеш колко се радвам - първата си я имам за мое детенце, такъв ентусиазъм беше тогава... :)

Сега да те питам - би ли описал важните жени в живота си с песни? Без подробности, които не искаш да разкриваш (или с толкова подробности, колкото сам прецениш) - просто линкове? Благодаря ти.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 10 Май 2012, 10:22

Личи си кой не чете целите РиС :lol: Търг, прощавай, че ти иззех въпроса, но не знаех дали ще се веснеш да го зададеш, а е много хубав : )
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 10:34

Търговецът на кристал написа:Темите за форумните романи са ти сред любимите? Еха, ако знаеш колко се радвам - първата си я имам за мое детенце, такъв ентусиазъм беше тогава... :)

Дам, много ми харесват - втората я следях с особен интерес. Сигурно, ако има следваща бих се включил :wink:

Търговецът на кристал написа:Сега да те питам - би ли описал важните жени в живота си с песни? Без подробности, които не искаш да разкриваш (или с толкова подробности, колкото сам прецениш) - просто линкове? Благодаря ти.

Благодаря за въпроса, макар че малко ме изненадва тъй като FlowersOfEvil си го открадна точно този въпрос и сигурно имам 20 кличета на предишната страница, подредени в хронологичен ред. Все пак ще синтезирам накратко за теб:
ТОП 3:
1. Whitney Houston - I will always love you
2. Nelly Furtado - Wait for you
3. Cheb Khaled - Aicha
Последна промяна slighter на 12 Май 2012, 10:49, променена общо 1 път
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот FloWersOfEviL » 10 Май 2012, 10:37

Оле, оле! Ако те попитам пак (вече трети път сборно) ще дадеш ли още подробности :lol: ?
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 10:49

FloWersOfEviL написа:Оле, оле! Ако те попитам пак (вече трети път сборно) ще дадеш ли още подробности :lol: ?

Аз така или иначе смятам да забърша повечето неща в неделя преди да сте заключили темата, така че питайте си :mrgreen:
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот FloWersOfEviL » 10 Май 2012, 11:00

AAAAA! Трий квото искаш, ма песните ни мож ги бара :mrgreen:

Разкажи за детството си, къде го прекара, какво дете беше, какво правеше, любима игра.
А как виждаш бъдещето си?
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Мнениеот Плазмодий » 10 Май 2012, 11:30

Защо искаш да се запознаеш на живо само с форумки, но не и форумци?
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 10 Май 2012, 11:34

slighter написа:колко странно :lol: не искам да плаша хората. Като слушам музика примерно си тактувам (тропкам) по масата... това не е чак толкова странно, но като за форума толкоз :mrgreen:

За да подплашиш форумците с някоя странност, ще ти се наложи да се постараеш доста повече от това... :mrgreen:

Как прекарваш свободното си време?
А за какво времето никога не ти достига?
Кучета или котки? :cat:
Всъщност, гледаш ли някакъв домашен любимец? А в миналото имал ли си?
Кое ти е любимото кулинарно прегрешение?
За какво винаги те домързява?
Можеш ли да поправиш прекъснат кабел? А капеща чешма? :mrgreen:
Какво би предпочел - спортна мацка с маратонки или изтупана мадама на токчета и с впити дънки? :cherry:
Този въпрос е малко просташки, ноо... хъхъхъ... дупе или цици? :geek:
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 12:15

MidwinterSun написа:Как прекарваш свободното си време?

Мии гледам филми, слушам музика, ходя на кино, театър, клубове дискотеки, излизам с приятели, играя компютърни игри, вися във форума и др.

MidwinterSun написа:А за какво времето никога не ти достига?

То това е основна характеристика на времето - то никога не стига :lol: Примерно повече време да отделям за себе си.. щото сега основно се занимавам с работа / учене :?
MidwinterSun написа:Кучета или котки? :cat:
котки, котета и котараци :cat: :mrgreen:
MidwinterSun написа:Всъщност, гледаш ли някакъв домашен любимец? А в миналото имал ли си?
Сестрата много обича котки. Имали сме преди и някакви други хамстери и рибки... но не траят много :mrgreen: котките са най-издръжливи. А те бяха дворни основно и оставени на самовъзпроизводтсво :lol: В момента имаме само една черна дебела мъжка, която по цял ден лежи на двора, но за нея се грижим повече и я тъпчим с разни хапчета от време на време, че доста годинки навъртя.
MidwinterSun написа:Кое ти е любимото кулинарно прегрешение?
Ми общо взето всякакви тестени изделия... колкото и сметанова да е една торта винаги я омитам първи :lol: За съжаление в кулинарството хич ме няма, затова основно ям някакви боклуци на бързо.
MidwinterSun написа:За какво винаги те домързява?
Да уча, да чета, да пиша. Сигурно затова и математиката повече ме влече, че трябва да четеш и пишеш по малко (в сравнение с тухлите в медицината и правото) и повече да си използваш акъла.
MidwinterSun написа:Можеш ли да поправиш прекъснат кабел? А капеща чешма? :mrgreen:

Мога да се опитам 8) Неволята учи на всичко. Първия опит може да не е толкова добър, но ще се осъвършенстваме с времето, а и имам познати инженери :mrgreen: веднага ще ударят едно рамо :wink:
MidwinterSun написа:Какво би предпочел - спортна мацка с маратонки или изтупана мадама на токчета и с впити дънки? :cherry:

Пффф маратонки 1100% ! хич не ме кефят тия натоканите... ние да не сме в унсс, айде стига :lol: Даже пролетно-есенните тенденции в дамското обекло доста повече ми допадат от колкото летните... През лятото като се кача в автобуса и отвсякъде цици :shock: :shock: :shock: Айде приберете ги малко, тия неща... :mrgreen: то верно, че е жега, ама и аз не се хвърлям гол нали... :lol: Поли също супер много ме кефят.
MidwinterSun написа:Този въпрос е малко просташки, ноо... хъхъхъ... дупе или цици? :geek:
Дупе определено! Доста по-трудно си е да изкараш някакво добре оформено дупе... пък дълбоко деколте всеки (т.е. всяка) може да сложи :D Е... цицте ест. също не ги пренебрегвам, но пак е за предпочитане на по-така спортно ориентирани личности... което ме навежда на мисълта, че друго нещо, за което нямам достатъчно време е фитнес и спортуване :(
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 12:20

Плазмодий написа:Защо искаш да се запознаеш на живо само с форумки, но не и форумци?

Ми по-принцип момичетата ми се струват някак си по-симпатични :roll: , (може би заради хетеросексуалността, не знам). Не че и от мъжете във форума няма интересни личности, с които бих искал да се запозная, но те се нареждат след момичетата. Иначе от мъжете може би бих посочил: Ангел-Н, Кристо, Светльо, Jamesmagno, invisible, the stig и др.
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот Търговецът на кристал » 10 Май 2012, 12:27

Олеее, извинявай. Хем четох, видях това за форумния роман, а песните съм ги пропуснала. Съжалявам.
Ще се радвам да се запознаем довечера. :)
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот california » 10 Май 2012, 18:20

Hi, amigo !

Шест бързи и приятелски въпроса ?

1 ) Какво правиш все още във форума ? ( След като си завършил....)
2 ) Кога мислиш,че човек пораства истински ?
3 ) Ти порасна ли ?
4 ) Кое е най-скъпото нещо, което имаш ?
5 ) А какво искаш да имаш, но нямаш ?
6 ) Вярваш ли в силата на словото и в полезността на подобен вид (комуникация), като форума.?
ORIGINAL FORUM PROFILE
©2013 - All rights reserved by california
Аватар
california
Persona non grata

Благодарил (а): 103 пъти.

Мнениеот slighter » 10 Май 2012, 22:20

california написа:Hi, amigo !

Hi, hi

california написа:1 ) Какво правиш все още във форума ? ( След като си завършил....)

Ми не знам... моткам се, то това му е хубавото, че няма възрастово ограничение :P Свикнал съм си с него още от преди да завърша, а и магистратурата не съм я завършил още ;)

california написа:2 ) Кога мислиш,че човек пораства истински ?

Не мисля, че има някаква строга разлика между преминаването от един възрастов етап в друг. То си е по скоро плавен преход или нещо като надграждане... не е задължително да губиш детското в себе си, за да станеш възрастен... като един вид ъпгрейд (ама не на Linux :mrgreen: )

california написа:3 ) Ти порасна ли ?

Да, аз всяка година пораствам... това не означава, че съм се променил по някакъв начин. Това че в определени ситуации мога да се държа като възрастен или пък супер детински, не мисля че определя дали съм порастнал или не. Опитвам се да запазя от висичко в себе си. ~best of both worlds~ както казва една Дисни героиня
california написа:4 ) Кое е най-скъпото нещо, което имаш ?

Приятелите! (иначе за материално ако питаш, така като се оглеждам из стаята :scratch: сигурно лаптопа, който е доста стар вече)
california написа:5 ) А какво искаш да имаш, но нямаш ?

Повече свободно време :roll:
california написа:6 ) Вярваш ли в силата на словото и в полезността на подобен вид (комуникация), като форума.
:scratch: :scratch: Форумът е полезен за доста кандидат студенти, а "старите кучета" го ползват основно за спам, дискутиране на разни философски теми и организиране на срещи. В този смисъл си е полезен. Но този вид полезност не я смятам за чак такава сила на словото...
Последна промяна slighter на 10 Май 2012, 23:32, променена общо 1 път
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Мнениеот Das Erste » 10 Май 2012, 22:23

slighter написа:
FloWersOfEviL написа:сложи за всеки форумец (колкото можеш (повече)) постът, който го характеризира според теб или с който си го запомнил

Part1 (предполагам ще е забавно и за другите хора)

to be continued...

Само да не забравиш и за това. :P
Море на вечерта - и полунощите,
опитомено в толкова пристанища.
Върни ми и хрилете ти, и перките,
и радостта ми от живота в твоето
пространство, светлина...

-хр. фотев
Аватар
Das Erste
Летящите Пръсти

Благодарил (а): 681 пъти.