Размисли и Страсти '12: Clinical-Dead

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: Clinical-Dead

Мнениеот thegirl » 05 Авг 2012, 03:22

Аз все се каня да напиша няколко въпроса, но все нямам време...

1) Ходила ли си на "полянката"?
2) На аватара ти ти ли си?
3) Биология или химия?
4) А ти можеш ли да изсвириш нещо на китарата? Ако да, какво?
5) Правила ли си нещо екстремно? Какво?
Бъди себе си, има достатъчно други хора. ;)
Аватар
thegirl
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 354 пъти.

Мнениеот clinical_dead » 05 Авг 2012, 22:16

Пиша ви от телефона - ще отговя на всичко, но нямам сили и компютър около мен. :(
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Благодарил (а): 422 пъти.

Мнениеот Sols » 06 Авг 2012, 01:16

Откога носиш очила?
Някога тичала ли си под дъжда? Настина ли?
Каква ученичка беше в гимназията? А любим предмет от там?
Гледаш ли сериали и имаш ли любим?
Пушиш ли? Защо?
Лаптоп или компютър?
Ноктите ти чупят ли се често?
Ако можеше да отидеш някъде по света,къде би отишла и защо?
“Journalism can never be silent: that is its greatest virtue and its greatest fault. It must speak, and speak immediately, while the echoes of wonder, the claims of triumph and the signs of horror are still in the air.”
Аватар
Sols
Somnium

Благодарил (а): 29 пъти.

Мнениеот clinical_dead » 08 Авг 2012, 22:12

fluffy
Какво обичаш у децата? - Добри са. А ако не са, то не са виновни с нищо. Всичко зависи от това как възприемат света, в следствие на това което знаят :)
Колко обичаш сладолед по десетобалната? А шоколад? - сладолед (с шоколад и шоколад... много е вкусно, ако може и на фунийка) - 10, шоколад (какъвто и да е) - 11 :mrgreen:
Любимо алкохолно питие? Любим коктейл? - Бира - вкусна и достъпна. Честно казано не разбирам много от твърд алкохол, но рядко се случва да го разреждам (изпивам си всичко :lol: ). Гаджето (Любо) ме научи да пия червеното вино с лимонада - виждаше ми се глупаво, но е мнооого вкусно. Коктейлите са хубави, когато са много и не приличат на салата (напр. мохито) за предпочитане да са сладки на вкус :drunken:
В коя част на деня си най-активна? - От 8 сутринта докато ми свършат батериите
Кое е най-ефективното средство за самозащита? - Някакъв ръкопашен бой, защото да стреляш по невъоръжен е недостойно.
Изгрев или залез? - и двете, но понеже Любо става късно клоня към залез - тогава сме заедно.
Какви хобита имаш? Спортуваш ли? Ако да, какво? Тренирала съм много неща. Израснах по дърветата в квартала. После бях плувкиня, гимнастичка. Спрях спорта и започнах да се занимавам с керамика, но нашите не можеха да плащат всичко и затова спрях да ходя, за сметка на тренировките по спортна стрелба (глупава работа). Сега имам съсипан кръст и никакво желание да се занимавам професионално със спорт. В първи курс записах спортно катерене, а сега клоня отново към плуване. Обичам да спортувам :)
Имаш ли домашен любимец? - Яхнийчо http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 3252_n.jpg
Колко време ти трябва сутрин, за да се "отлепиш" от леглото? - Ако съм се наспала около 2 секунди, ако съм спала 4-5 часа около 3 мин. или до следващата аларма т.е. 10мин.
Къде си пътувала в чужбина? Хареса ли ти? - Бях в Гърция. Не ги харесвам. Не се чувствах, като турист, а като донор. Никакво отношение от тяхна страна, каменист бряг.

thegirl

1) Ходила ли си на "полянката"? - Разхождала съм се из цялата Борисова.Сещам се за две места - при молива (паметника след лилиите) или към Плиска - голяма кръгла полянка в ляво от пътеката ако се движиш от центъра.
2) На аватара ти ти ли си? - Моята сянка и панталони :lol:
3) Биология или химия? - Определено предпочитам биологията, но химията ми се отдава по-лесно засега.
4) А ти можеш ли да изсвириш нещо на китарата? Ако да, какво? - Общо взето не. Мога началото на Nothing else matters... съвсем в началото :roll: .
5) Правила ли си нещо екстремно? Какво? - Ооо не. Стига ми всичко, което правя. Все пак обичам да скачам на батут :mrgreen: и бих се спуснала с парапланер.
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Мнениеот clinical_dead » 08 Авг 2012, 22:26

Sols

Откога носиш очила? - Откакто свалих шините в седми клас. (В момента нямам такава вещ, загубих ги.)
Някога тичала ли си под дъжда? Настина ли? - Тичала съм на вилата, защото наблизо има печка и топли дрехи. :)
Каква ученичка беше в гимназията? А любим предмет от там? В "хубавото" училище (престижно уж) ме имаха за пълен идиот. Класната ни делеше на добрите и лошите. Деляха ни и в часовете по френски на същите две групи. След като влязох в спортното попаднах на добри учители ХОРА. Страхотно съм си прекарвала там през повечето време, поддържах добър успех - крайният резултат беше 5.55 :wink:
Гледаш ли сериали и имаш ли любим? - Дори филми не мога да гледам. Нищо не разбирам от герои и актьори. Дръпнах си Хаус на телефона, за да си уплътнявам времето в автобуса, но се оказа че и там не ми остава време.
Пушиш ли? Защо? - Не пуша, защото е скъпо, а ми се пуши от време на време.
Лаптоп или компютър? - Компютър. Да си знам че е машина. Нещо като руските танкове - трябва да и тежи на мястото.
Ноктите ти чупят ли се често? - Постоянно. Днес разслоих 9 от 10. Явно им е дошло времето. Уж слагам само лак, който ги прави до 5 пъти по-здрави. (даже се чудех в магазина как ще ги режа после :lol: )
Ако можеше да отидеш някъде по света,къде би отишла и защо? - В моя къща, защото имам страхотни идеи за дом. Искам да си е мое и да знам защо градя там. Бих искала да разгледам и Япония и Китай, но не в големите градове, а в малки градчета около реки. Там където живеят малките хора. :thumbup:
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Мнениеот Scorpion » 09 Авг 2012, 23:37

Прекалява ли or(igin)alsin със скобите?
I won't waste myself on you! http://www.youtube.com/watch?v=7UZLUmx7a34
Аватар
Scorpion
Неодекадент

Благодарил (а): 69 пъти.

Мнениеот Snow-White » 14 Авг 2012, 15:24

Много хубава тема, веднага се включвам :D

1. Яздила ли си кон някога?
2. Какво сънува последно?
3. Знаеш ли някакви чужди езици?
4. Какво мислиш за вегетарианството?
ИзображениеИзображение
Аватар
Snow-White
Пишете, о, братя

Благодарил (а): 27 пъти.

Мнениеот clinical_dead » 14 Авг 2012, 20:58

Утре не съм на работа, а и мъжкото идва да ме види (Дзвъни в момента)

... ех да бях яздила кон. Може би е малко страшно все пак? Аз обичам да управлявам нещата, които ми се случват. :roll:
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Мнениеот Kristo » 14 Авг 2012, 21:00

Бтв, има нов победител, само да кажа...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 14 Авг 2012, 21:16

Дааа... моля, темата остава отворена само за отговри.
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот clinical_dead » 15 Авг 2012, 09:38

Snow-White

Какво сънува последно? Аз не сънувам. Много рядко се случва да имам мътен спомен за нещо, но това по-скоро ме обърква, защото се замислям дали не се е случило наистина.
Знаеш ли някакви чужди езици? По-скоро не. Мъча се с английския цял живот, но не се справям добре. Няколко пъти помагам на чужденци из София, но не бих започнала разговор спокойно.
Какво мислиш за вегетарианството? Аз обичам месо! Крехко, вкусно със сосче и картофки :mrgreen: . Има хубави и вкусни рецепти - обичам вегетариански ястия, но не мога да се откажа от месото. Една колежка от "Биология и английски" има това --> http://tealovenature.blogspot.com/2012/08/2.html Аз с удоволствие чета новите неща. Дори си направих хляб без мая :) .
Изображение

Изображение
Аватар
clinical_dead
Стенограф

Мнениеот FloWersOfEviL » 15 Авг 2012, 10:37

Благодарим и до следващия път : )
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Предишна

Назад към Размисли и страсти