Размисли и Страсти '12: Ер Малка

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '12: Ер Малка

Мнениеот Ер Малка » 13 Ное 2012, 13:35

Smoking Mirror написа:Как се чувстваш у форума? А как чувстваш форума около себе си?

И у форума се чувствам добре, и форума чувствам добре около себе си :mrgreen:
Даже ей сега забелязах, че ми е минал на второ място в most visited- след Гугъл и преди Фейсбук. xD

clinical_dead написа:Ер малко, здравей и от мен на петия ден от твоите РиС:

Здравейй ^^
Караш ли кънки на лед? Само два пъти съм се качвала на такова нещо и се убих да се пребивам, но ми беше много забавно и в най-скоро време ще пробвам пак ^^
Ставало ли ти е интересно да гледаш снукър или кърлинг по евроспорт или някоя подобна програма? Абсолютно не :mrgreen:
Имаш ли любим спорт всъщност? Мързел различни стилове: лява кълка, дясна кълка, гръб...
Намери ми гиф-че, което те кефи страшно много Ахаха, нещо с котки ще да е :mrgreen: Примерно:
Изображение Иначе много ме радва и тази:
Изображение
Какви са постоянните неща с чантата ти? Портмоне, ключове, балсам за устни, безброй безполезности и обикновено някоя книжка.
Какво винаги забравяш? Портмонето, когато съм го вадила вкъщи, ключовете, когато помоля някой да заключи след мен, защото си мисля, че моите са някъде в чантата (после се оказва, че не са там, а после вкъщи няма никой), книгата, когато имам 2 часа дупка между лекциите или се возя в почти празен 280 (което е изключително рядко, но все пак...)
Носиш ли чадър след като навън е валяло или се сещаш да го вземеш навреме? Ако въпросът ти е буквален- не, ако е в преносния смисъл- да :mrgreen:
Спомняш ли си, като се видяхме за малко в 280? (някакъво първо впечатление - предполагам съм ти изглеждала доста различно от аватара тук :lol: ) Спомням си, разбира се ^^ Изглеждаше ми много позната от някъде, но се сетих коя си чак като седна до мен и ме попита дали не съм Ер Малка. Първите ми впечатления са, че си голям сладур, с много красиви очи и гласът ти беше подобен на този, който си представях докато съм ти чела постовете. =]
Кажи ми какво щеше да правиш, ако не ти губех времето в момента? Щях да си го губя сама, защото иначе щеше да се наложи да започна с курсовата си, с която е крайно време да се заема :mrgreen: Най-вероятно щях да си дочета "Смъртта не е за всеки" и "Симетрия"

FloWersOfEviL написа:Темата остава отворена за отговори.

Ооо, толкова бързо? :( :mrgreen:
"Сняг се сипе на парцали,
щом се сипе- 'начи вáли."
-Аристотел
Аватар
Ер Малка
Magnolia

Благодарил (а): 392 пъти.

Re: Размисли и Страсти '12: Ер Малка

Мнениеот FloWersOfEviL » 13 Ное 2012, 13:43

Е, мина седмицата. Другия път повече. Аджи.
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Размисли и страсти