Размисли и Страсти '13: Libra

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Размисли и Страсти '13: Libra

Мнениеот Libra » 20 Май 2013, 21:18

Мерси, че вдигна темата, иначе трябваше да ровя да я търся. :)

dismisstorka написа:Направи се на Ной и групирай минимум 20 форумци по произволен признак, като обясниш и какъв е този признак. После прати тези двойки на различни места по Земята и дай на всяка една oт тях мисия, с която да се ангажират в изграждането на новия свят :mrgreen:

Калинке, ша ма прощааш, ама не ми идва музата сега. Когато го почувствам, тогава ще ги групирам. :mrgreen:

dismisstorka написа:Верно :lol: после да кажеш как е било почти представлението, че му имам мерак! :)

Почти представлението еее особено, малко странно и абстрактно. Не мога да кажа дали на някого би му харесало, аз все още не знам дали ми харесва. Само знам, че Станка Калчева е прекраснааааа <3 <3 <3

Scarface написа:

1. Защо съм транспортен министър на форумното правителство? :lol: Защото разказваше вицове за коли :lol:
2. Можеш да си мъж за 24 часа. Какво правиш? Свалям мацки, разхождам се по гащи на публични места, правя секс... такива работи, за 24 часа толкова. :mrgreen: Ти какво би правил ако си жена за 24 часа?
3. Имаш неограничени финанси. Какво правиш? Как си "прекарваш" живота? Не много по-различно от сега. 100% бих продължила да уча и да работя, защото това са най-важните неща в живота ми към момента и ми доставят удоволствие. Ще си купя 10 апартамента, ще ги обзаведа и ще ги давам под наем. Така ще се издържам и ще мога цял живот да си уча, да се занимавам с благотворителност и да си представям, че съм английска принцеса. :lol:

FloWersOfEviL написа:Аз имам един леко професионален въпрос :lol:

Чух за постановка в "твоя" театър с Койна Русева, където нареждали публиката на сцената ор самтин? Коя е?

Казва се Часът на вълците. Писала съм за нея тук. :P

Angel_N написа:Намирала ли си си майстора? Ако не, какъв би трябвало да бъде той?

Не съм си намирала майстора, чакам го. Не знам какъв би бил, но сигурно трябва да е много специален. Обикновено аз съм майсторката :lol: :lol:

zritel написа:Какво е отношението ти към: гейовете, лесбийките, децата без брак, баничките, Северна Корея, грима, дюнерите, сталкърите, клоуните, гълъбите, провинциалистите, футбола и мармалада?

Към гейовете и лесбийките - много положително. Имам доста контакти в тези среди, хора като всички останали. :P
Децата без брак - ми какво да кажа, нямам отношение. Възможно е и моите деца да са извънбрачни. Човек никога не знае. :wink:
Баничките - много обичам банички. :cat:
Северна Корея:
Изображение :lol:
Грима - положително. Смятам, че жените изглеждат по-добре с малко грим. Ключовата дума е малко.
Дюнерите - не обичам, много са ми тежки...
Сталкърите :shock:
Клоуните - крийпи са..
Гълъбите - стават все по-малко в София. Много ме зарадва наскоро в една градинка като видях един възрастен човечец да храни гълъбите с такова спокойствие, че те кацаха върху него - в скута му, по ръцете му, на върха на обувките му. :P
Провинциалистите - няма значение откъде си, винаги можеш да се държиш като селяндур ако искаш. :)
Футбола - не се интересувам от футбол.
Мармалада - обичам шипков мармалад. Домашен ако може, мерси. :)
Не съм това, което съм, но и другите не са това, което са.
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 316 пъти.

Мнениеот Libra » 20 Май 2013, 21:23

L'Inspecteur написа:Чудя се, знаеш ли ко е туй нещо? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не знам, кажи ми. :lol:
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Мнениеот Търговецът на кристал » 20 Май 2013, 22:21

И си ми дала армията, а не културното министерство? Наистина Бог да му е на помощ на форума. :shock: :mrgreen:

А във връзка с:
Към гейовете и лесбийките - много положително. Имам доста контакти в тези среди, хора като всички останали

имам въпрос, ама ти го пращам на ЛС.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Angel_N » 20 Май 2013, 22:26

Коя е най-гадната марка бира, според теб?
Живот, събран в един миг, в една дума. Цветето на духа.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 859 пъти.

Мнениеот fak » 20 Май 2013, 22:32

Libra написа:Не знам, кажи ми. :lol:

да ти го покажe!
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот Libra » 20 Май 2013, 22:37

Търговецът на кристал написа:И си ми дала армията, а не културното министерство? Наистина Бог да му е на помощ на форума. :shock: :mrgreen:

А във връзка с:
Към гейовете и лесбийките - много положително. Имам доста контакти в тези среди, хора като всички останали

имам въпрос, ама ти го пращам на ЛС.

Отговорих ти. А иначе те виждам като доста добър военен. :lol:

Angel_N написа:Коя е най-гадната марка бира, според теб?

Туборг

fak написа:
Libra написа:Не знам, кажи ми. :lol:

да ти го покаже, като е толко отворен!

Еми хайде де! :lol:
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Мнениеот Angel_N » 20 Май 2013, 22:42

Имаш право да вземеш две от изброените безплатно. Обясни защо си избрала точно тези две:

швейцарско ножче, нокторезачка, спорк (http://www.backcountry.com/images/items ... ONECOL.jpg),
парфюм, фондьотен (ако може да ме пощадите за това как съм го написал), спирала,
компас, пакет цигари, кибрит, джобно радио, ръчен часовник
Живот, събран в един миг, в една дума. Цветето на духа.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 859 пъти.

Мнениеот Libra » 20 Май 2013, 22:48

Angel_N написа:Имаш право да вземеш две от изброените безплатно. Обясни защо си избрала точно тези две:

швейцарско ножче, нокторезачка, спорк (http://www.backcountry.com/images/items ... ONECOL.jpg),
парфюм, фондьотен (ако може да ме пощадите за това как съм го написал), спирала,
компас, пакет цигари, кибрит, джобно радио, ръчен часовник

Зависи при какви условия трябва да избирам...но сега на прима виста избирам швейцарско ножче, защото нямам такова, и парфюм, защото, както казва Коко Шанел - Жена, която не носи парфюм, няма бъдеще. :)
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Мнениеот Geri.A » 21 Май 2013, 00:18

Libra написа:Висш съдебен съвест на Форома, 3 души: phoebe, faith-no-more, Geri.A

Защо?
Висша съвеСт ли сме последно или съвет ? :D

Каква е тази работа със зодиите :alien: ; можеш ли да ми направиш личен хороскоп :lol:
Аз съм за консенсуса, но преди всичко според моите условия.
Аватар
Geri.A
Пишеща машина

Благодарил (а): 56 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 21 Май 2013, 02:24

Музикален разпит:

1. Любим жанр?
2. Любим Изпълнител/група?
3. Любима песен?
4. Песен,която толкова пъти си чувала,че вече ти се повдига,когато достигне до слуха ти?
5. Жанр,който не можеш да търпиш при никакви обстоятелства?
6. Ако можеш да избереш един инструмент,на който да можеш да свириш,какъв ще бъде?
7. Любим музикант от чисто женска гледна точка? If you know what I mean. :roll:

Segunda parte:

8. Нагоре споменаваш,че обичаш да учиш и работиш,ама аз питам кое обичаш повече?
9. За да ти дам отскок във футбола,нареди ми един футболен отбор,който би помел всичко по пътя си. Внимавай с постовете на играчите! :lol:
10. Като не следиш краля на спортовете,следиш ли поне някакъв спорт? Ако има такива,практикуваш ли ги и ти?
11. Има ли свобода на словото във форума? :lol:
12. Ще викаме ли за Борусия в събота? :cheers:
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Scarface » 21 Май 2013, 08:41

Libra написа:1. Защо съм транспортен министър на форумното правителство? :lol: Защото разказваше вицове за коли :lol:
2. Можеш да си мъж за 24 часа. Какво правиш? Свалям мацки, разхождам се по гащи на публични места, правя секс... такива работи, за 24 часа толкова. :mrgreen: Ти какво би правил ако си жена за 24 часа?

1. Не, тъжното е, че не бяха вицове, а истински истории...
2. На въпрос не се отговаря с въпрос, запази си го за мойте размисли и страсти ;))
You are still going to get criticized, so you might as well do whatever the fcuk you want
Аватар
Scarface
Fcuk what people think

Благодарил (а): 130 пъти.

Мнениеот Libra » 21 Май 2013, 16:15

Geri.A написа:
Libra написа:Висш съдебен съвест на Форома, 3 души: phoebe, faith-no-more, Geri.A

Защо?
Висша съвеСт ли сме последно или съвет ? :D

Каква е тази работа със зодиите :alien: ; можеш ли да ми направиш личен хороскоп :lol:

Аз като съвеСт съм разчела въпроса и затова така съм ви подредила. :) Струвате ми се разумни и справедливи хора :P

А за зодиите :mrgreen: Не ги разбирам чак толкова тези неща. Любопитно ми е кой каква зодия е, защото ми дават още някаква информация за човека. Както например ми е интересно от кой град е или каква музика слуша..
Не мога да ти направя личен хороскоп, съжалявам :lol:

Надежден Случай написа:

Музикален разпит:

1. Любим жанр? Може би рок. Но слушам почти всякаква музика - харесвам и джаз, и поп, и хип хоп... абе от всичко по много :)
2. Любим Изпълнител/група? В гимназията ми беше No Doubt, а сега не мога да определя. От различните стилове си имам различни любимци, но наистина нямам една-единствена любима група/изпълнител.
3. Любима песен? Е същата работа като с горния въпрос. Зависи от настроението, от ситуацията, от момента. :P
В момента слушам нон стоп това: :mrgreen:

4. Песен,която толкова пъти си чувала,че вече ти се повдига,когато достигне до слуха ти? Rehab на Amy Winehouse, иначе нея много я харесвам. :)
5. Жанр,който не можеш да търпиш при никакви обстоятелства? Много, много дълбоките и тъмни дебри на метъла.
6. Ако можеш да избереш един инструмент,на който да можеш да свириш,какъв ще бъде? Пиано, много романтично ми се струва. :)
7. Любим музикант от чисто женска гледна точка? If you know what I mean. :roll: Хммм... много харесвах Джъстин Тимбърлейк, харесва ми Майкъл Бубле.. оо преди бях влюбена в Дарън Хейс, ама той нали такова... :roll: Ей как щях да забравя Виле Вало :lol: <3 <3 <3

Segunda parte:

8. Нагоре споменаваш,че обичаш да учиш и работиш,ама аз питам кое обичаш повече? Да уча. :)
9. За да ти дам отскок във футбола,нареди ми един футболен отбор,който би помел всичко по пътя си. Внимавай с постовете на играчите! :lol: Ей са :lol:
10. Като не следиш краля на спортовете,следиш ли поне някакъв спорт? Ако има такива,практикуваш ли ги и ти? Не следя никакви спортове, освен когато участват българските национални отбори. В момента не тренирам нищо, иначе съм се занимавала с плуване преди дооста време и йога.
11. Има ли свобода на словото във форума? :lol: Донякъде, по-скоро да.
12. Ще викаме ли за Борусия в събота? :cheers: А Боруся ще викат ли за нас?
Аватар
Libra
Легендарен флуудър

Мнениеот Boleyn » 24 Май 2013, 10:24

Любима литература? (френска, българска, испанска, руска и т.н.)
Любив автор? Защо?
Топ три на любимите ти книги - щях да питам за една, но знам колко е досадно да се избере.
Коя книга прочете последно?
Опиши 10 форумци с литературни герои.
Изображение
I'd spend
9 lives with you
Аватар
Boleyn
Beauvoir

Благодарил (а): 968 пъти.

Мнениеот Scarface » 24 Май 2013, 10:33

Libra написа:
Angel_N написа:Коя е най-гадната марка бира, според теб?

Туборг

Респект. Мислих си, че само според мен Туборг е най-гадната бира :drunken:
You are still going to get criticized, so you might as well do whatever the fcuk you want
Аватар
Scarface
Fcuk what people think

Благодарил (а): 130 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 24 Май 2013, 13:45

Не сте пили Астика,затова. :lol:
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар