Публична администрация

Модератори: svetlio.varna, Pisobella

Публична администрация

Мнениеот democracy » 23 Яну 2017, 11:37

Здравейте ! Искам да попитам с изпит по руски език може ли да се влезе ПА в СУ ?
https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/priem/priem_za_obrazovatelno_kvalifikacionna_stepen_bakalav_r_i_magist_r_sled_sredno_obrazovanie/minali_ksk/kandidatstudentska_kampaniya_2016/kandidatstudentski_izpiti/kandidatstvane_s_edin_konkursen_izpit/ruski_ezik
На този линк пише че е възможно , но на страницата за балообразуване при ПА не ми го дава като възможност за записване. Някой който може да ми отговори ?
democracy
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Публична администрация

Мнениеот Хаос » 23 Яну 2017, 14:31

democracy написа:Здравейте ! Искам да попитам с изпит по руски език може ли да се влезе ПА в СУ ?
https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/priem/priem_za_obrazovatelno_kvalifikacionna_stepen_bakalav_r_i_magist_r_sled_sredno_obrazovanie/minali_ksk/kandidatstudentska_kampaniya_2016/kandidatstudentski_izpiti/kandidatstvane_s_edin_konkursen_izpit/ruski_ezik
На този линк пише че е възможно , но на страницата за балообразуване при ПА не ми го дава като възможност за записване. Някой който може да ми отговори ?

В момента тече КСК 2017. Линкът, който си дал е за КСК 2016. Всяка година има промени в правилата за КСК.
Виж информацията на този линк - " Начало/Прием/Прием за образователно-квалификационна степен "Бакалавър" и "Магистър" след средно образование/Кандидатстудентска кампания 2017/Балообразуване/Философски факултет/Публична администрация".

П.П. Дори не са налага да отварям линка, който си дал - в адреса му се намира числото "2016".
Хаос
Пишете, о, братя

Благодарил (а): 19 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Кандидатстудентска кампания 2017-2018