Магистратурата е редовна, а аз работя

Магистратурата е редовна, а аз работя

Мнениеот avgustinaa » 14 Юли 2013, 18:51

Здравейте! Имам въпрос относно разпределението на лекциите и упражненията в ФСлФ (по-конкретно магистърска програма "Литературознание"): Възможно ли е да посещаваш качествено и редовно занятия, ако магистратурата ти е редовна, а си 26-годишен млад човек, който работи плътно 5 дни в седмицата и няма кой да те издържа и гледа докато учиш?

Различните коментари във форума по въпроса ме объркват и това е разбираемо имайки предвид специфичната програма на всеки отделен факултет. Някои твърдят, че посещават лекции като редовни бакалаври (т.е. почти всеки ден, ПРЕЗ ДЕНЯ), други казват, че програмата им е съобразена с това, че работят и учат предимно вечер след 18.30... :scratch:

Ако има някой наясно с това кога се посещават лекции и упражнения в маг. програми от ФСлФ (и най-вече Литературознание) моля да сподели. :flower:

Поздрави и успехи на всички :)
avgustinaa
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Магистратурата е редовна, а аз работя

Мнениеот zritel » 14 Юли 2013, 19:29

мисля, че подобен проблем имат само 26-годишните млади хора в този факултет и най-вече в тази специалност...

иначе - в повечето случаи - няма смисъл да се посещава всичко (визирам други магистърски програми, в други факултети)
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Назад към Магистратури