Магистратура "Креативна комуникация"

Магистратура "Креативна комуникация"

Мнениеот creative_enthusiast » 10 Яну 2016, 13:36

Здравейте! Харесала съм си магистърската програма "Креативна комуникация" от доста отдавна и този февруари има прием, та започнах да се замислям по-сериозно. Интересува ме има ли доволни/недоволни, които вече са завършили или в момента са студенти? Бих се радвала да поговоря и с други желаещи да кандидатстват февруари. : )
creative_enthusiast
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Магистратура "Креативна комуникация"

Мнениеот Ер Малка » 14 Яну 2016, 22:42

Мнението на човек "от кухнята", a.k.a. моето мнение, е: НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ. НЕ. НЕ.
Няма да научиш нищо, ще си загубиш времето, ще си загубиш парите, ще си загубиш и възможността да изкараш по-смислена магистратура държавна поръчка.
"Сняг се сипе на парцали,
щом се сипе- 'начи вáли."
-Аристотел
Аватар
Ер Малка
Magnolia

Благодарил (а): 392 пъти.

Re: Магистратура "Креативна комуникация"

Мнениеот creative_enthusiast » 31 Яну 2016, 15:38

Благодаря за мнението, но имай предвид, че не съм журналист и нямам никакво намерение да се занимавам с журналистика. Интересувам се по-скоро от креативната комуникация от гледна точка на рекламата, социалните мреже, визуалните и бранд стратегиите. Не знам до колко тази магистратура ще ме обогати, но поне по учебен план ми изглежда точно като за мен. А и няколкото души, с които говорих, споменаха, че има връзка с тези неща.

Би ли могла малко по-ясно да обясниш защо ти е такова мнението. От гледна точка на преподаватели ли говориш, от гледна точка на дисциплини?
creative_enthusiast
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Магистратури