Довиждане!

Въпроси, идеи и препоръки относно университетския уеб сървър, форума и страницата на Софийския университет. Държим на вашата обратна връзка!!!

Re: Довиждане!

Мнениеот Плазмодий » 05 Авг 2009, 13:35

Интересно ми е, защо масово се храни и налива от стари потребители (тоест вече студенти), че форумът е мегазле, клоака, септична яма и прочие като аз нецензурни изказвания и откровени обиди виждам доста рядко в основната част от форума. В кандидат студентската секция не влизам, защото нямам интерес от случващото се там, но явно доста сеирджии са се залепили за тая секция и постоянно се дръгнат с бъдещите студенти. Явно там е въздесъщата помия, за която се мълви навсякъде във форумните среди. Отдавна не сте кандидат студенти, че да си врете гагата, където не ви е работа и да подклаждате конфликти с високопарни изказвания. Я малко по-трезво :salute:
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот allshallperish » 05 Авг 2009, 13:39

На вечния не съм му секретарка, но понеже предполагам, че няма да отговаря в тази тема, бих искала да кажа, че той активно помагаше по кандидатстудентските въпроси. Понеже до някъде с такива се занимава. Аз не виждам лошо да помага, но има и индивиди, дето са го псували, но за това той ли е виновен или малоумието им? В случая неговия проблем, от където аз го виждам е, че Дон Хорхе е изтрил неговите мнения от въпросната тема, а "помията", дето е избълвана по негов адрес - е останала. Това не е рядко явление, всъщност, но е прав да се сърди. Според мен.
...and I find it kind of funny, I find it kind of sad, dreams in which I'm dying are the best I've ever had.
Аватар
allshallperish
Alter Schwede

Благодарил (а): 113 пъти.

Мнениеот Joker » 05 Авг 2009, 14:00

MERCES_LETIFER написа:Жокерчето беше пуснало... Ако не се лъжа, също и Циндил-Пиндил. :cyclops:

Да, ама Циндиля излезе по-пич...
Joker
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Don Horhe » 05 Авг 2009, 14:22

allshallperish написа:В случая неговия проблем, от където аз го виждам е, че Дон Хорхе е изтрил неговите мнения от въпросната тема, а "помията", дето е избълвана по негов адрес - е останала. Това не е рядко явление, всъщност, но е прав да се сърди. Според мен.

Да, мнението го оставих нарочно, докато се реши какво да се прави с Master of Sin. След това естествено, че ще го изтрия...
That government is best which makes itself unnecessary. - Wilhelm von Humboldt
Bill Hicks - Revelations (Uncut)
Изображение
Аватар
Don Horhe
Spiritchaser

Благодарил (а): 37 пъти.

Мнениеот allshallperish » 05 Авг 2009, 14:29

Можеше просто да му го кажеш :? .
...and I find it kind of funny, I find it kind of sad, dreams in which I'm dying are the best I've ever had.
Аватар
allshallperish
Alter Schwede

Мнениеот humanityisthedevil » 05 Авг 2009, 15:10

Аз ли нещо не съм наред или просто ми е странно как може някой да се обиди от псувни по форума, че и да си ходи. На кого му пука?
Not because the fox barks...
Аватар
humanityisthedevil
музикален фашист

Мнениеот xRainx » 05 Авг 2009, 15:47

тука нещо стана дързост и красота во студентски вариант леко.

с уважение към вечен студент, който си е пич и интелигентен човечец, цялата работа НЕлеко е драмакуийнска.

когато корабът потъва, да се метнеш през борда е по-лесно, отколкото да запретнеш ръкавите и да останеш на него, за да запълваш дупките, no matter the cost.

всеки са го псували, всеки е псувал другите. интернет, общуване. и в нормалния живот ни псуват и ние псуваме.

така че...?
извинете, но има една масовост на синдрома 'ощипана госпожица', която...ами, не ви отива. големи хора, зрели, интелигентни сте.

айде молим ви се : )
The storm is coming...
Изображение
...let the Lord of Chaos reign.
Аватар
xRainx
Буря

Мнениеот JudyRamone » 05 Авг 2009, 16:18

humanityisthedevil написа:Аз ли нещо не съм наред или просто ми е странно как може някой да се обиди от псувни по форума, че и да си ходи. На кого му пука?

100% съгласна...
Вечен студент, разбирам раздразнението ти, но чак пък толкоз... а мисля на всички ни е ясно, че Мастър ъф син заслужава да яде шамари :)

ПС. Дейчевстър, три пъти хвала за подписа !
...И ПОВРЪЩАМЕ ВЪРХУ НАДЕЖДАТА
ЗА ПО-ДОБРИТЕ ДНИ!!"
disorder and disarray

Благодарил (а): 21 пъти.

Мнениеот la_cazadora » 05 Авг 2009, 17:11

Към вечния студент - ако считаш, че модератор е постъпил неправилно, винаги можеш да изискаш действие от администратор. :D

Напускането на форума на сериозните потребители доказва триумфа на псувачите и лигльовците. :) А каквито потребителите, такъв и форумът. Затова вечният студент вместо да напуска и да праска високопарни фрази от сорта на "оронвате престижа на институцията", може да запретне ръкави и да помогне на модераторите да се справят с олигофрените като ги докладва. :)
Изображение
Аватар
la_cazadora
Драскач

Мнениеот Joker » 06 Авг 2009, 08:49

На някои довиждане, а на ла казадора - добре дошла отново! :)
Joker
Легендарен флуудър

Мнениеот pora_e_priqtel » 06 Авг 2009, 08:58

Може да прозвучи непрофесионално, казано от мен, но Get A Life!
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот la_cazadora » 06 Авг 2009, 12:18

Joker написа:На някои довиждане, а на ла казадора - добре дошла отново! :)

Ммм, мерси, мерси! :) Хубаво е да видя пак старите познайници. ;)
Изображение
Аватар
la_cazadora
Драскач

Мнениеот Catherine » 07 Авг 2009, 10:31

Плазмодий написа:В кандидат студентската секция не влизам, защото нямам интерес от случващото се там, но явно доста сеирджии са се залепили за тая секция и постоянно се дръгнат с бъдещите студенти. Явно там е въздесъщата помия, за която се мълви навсякъде във форумните среди. Отдавна не сте кандидат студенти, че да си врете гагата, където не ви е работа и да подклаждате конфликти с високопарни изказвания. Я малко по-трезво :salute:

Аз съм един от "сеирджиите" и няма да се защитавам, но само ще ти кажа - там е пълно с бъдещи (и не съвсем) студенти, 2/3 от които бяха в пълно неведение по един куп въпроси, на които само един врял и кипял в СУ човек и минал през същото, през което те минават, може да отговори. Ако там не влизаха определен брой студенти, за да разясняват някои неща, не се знае колко от въпросите им щяха да бъдат разяснени от себеподобните им. Така че аз лично подкрепям присъствието на студенти в кандидатстудентския раздел и не го намирам за "сеирджийство" в по-голямата му част, а за чиста проба желание да помогнеш на ближния, така да се каже. Принципно това се счита за нещо благородно. :king:
Аватар
Catherine
Бакалавър по Румънска филология

Благодарил (а): 58 пъти.

Мнениеот Smoking Mirror » 09 Авг 2009, 19:17

*плюе си виртуално на ръчичките*

Ае молим ви се сега. Сайън ъф сторм, ако си чел форума преди да се регистрираш ще си забелязал как вечния студент обяснява че това място уронва престижа на СУ от едно пет-шест месеца насам. Освен това има някаква вероятност и да си забелязал разни мои и не само мои опити за реформации които се сблъскъха с непробиваемата стена на цунамито от простотия, което се получи заради Кристовите изригвания. (да, кристо, може и да не те мразя както си мислиш, но това не ми пречи да смятам, че основно ти си виновен, че форумът е такава кочина, каквато е сега). Ако пък си започнал да го четеш активно преди седмица (или две) недей да квалифицираш реакциите на разни хора. Защото не си бил тук, когато те са били провокирани и не си видял цялостното натрупване на причините, довели до тези "сбогувания". Истинската дързост и красота става по разни други места, които също може би щеше да си видял, ако си следил форумните изяви на разни видни потребители като allshallperish и джуди рамоне срещу всички останали. И не, преди някой да е скочил не обвинявам нито олшелпериш, нито джуди. Да не говорим пък, че има и една специфична форумна рубрика "изневери" и "кой кого е заковал из борисовата градина и други зелени места".

Освен туй Вечния студент е, напълно, ама НАПЪЛНО прав. Н-А-П-Ъ-Л-Н-О. И аз, също като него, смятам, че една голяма част от мненията написани тук засрамват по неповторим и твърде тежък начин институцията, която е СУ. И на няколко пъти опитах да оправя нещата, но разбрах, че ще ми е по-лесно да накарам мишката ми да яде сирене и се отказах поради безнадеждност. Един вид - никой не ме слуша, на всички им е мила кочинката им и никой не иска да я изчисти, щото няма да е толкова топла и пълна с така любимата на всички помийка и, о, ужас, ще бъде един представителен и скучен форум на една уважавана държавна институция, където няма да си говорим за пиърсинги, пу*ки, хормони и здрав норвежки блек метъл и никой няма да влиза за да се забавлява, както правех аз едно време на тийн-проблем. Прочее ако направим една анкета сигурен съм, че всички тук ще обясняват колко са зле тия на тийн-проблем, ама да ви кажа, повечето потребители тука не се различават много от тях.

Ама кво да правя, свикнАл съм ви и влизам. Като нямам какво да правя кисна и аз за да ви гледам простотиите. (Макар че от около две седмици насам хич не съм писал и никак не сте ми липсвали.) И не губя надеждата, че някой ден повече от вас ще осъзнаят колко са жалки всъщност и ще спрат да бъдат толкова жалки и ще станат awesome instead. Но до тогава, жалки типове, приятно ми е, че пиша на един форум с вас и ви чета глупостите, но това не ми пречи да смятам, че някои то вас засрамват с поведението си институцията, която е Софийският Университет и който иначе толкова пламенно защитават. И ръководството на форума няма никакво желание да се справи с този проблем, превръщайки се и то в едно жалко ръководство, пропито с поквара и нерешителност.

Ае, отивам да уча че ме чака септемврийска сесия пък искам да видя и разни други нормални теми из тоя форум ;)
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
Аватар
Smoking Mirror
Robot Unicorn Sith

Благодарил (а): 177 пъти.

Мнениеот allshallperish » 11 Авг 2009, 07:53

Относно кочинката на всеки един от нас, искам да отбележа, че вече се старая постовете ми да не са баш толко "хейтърски", аджеба вече не пиша съвсем това което мисля. Ама вие ме направихте такава.

ПП: Колкото до пишенето ни с Джуди срещу "всички останали", не се защитавам, но казвам, че според мен няма нищо лошо да си пишем това което мислим. И не мога да разбера защо след като всички се дразнят на потребителя Кристо, ръководството още го търпи? И има хиляда причини да не е в тоя форум. Може и за мен да се отнася същото, но аз не ги отричам, поне.
Аватар
allshallperish
Alter Schwede

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за форума и правила