ЗА ЛАЙНАТА В СУ!

Архив на теми от раздел "Студенти"

Re: ЗА ЛАЙНАТА В СУ!

Мнениеот Nukta » 20 Ное 2008, 17:06

WaveMastaa написа:Колега, прав/ва си, че на тоалетните трябва да им се обръща внимание, прав/ва си, че детайлът е важен, но когато основното не е на лице или е под всякаква критика, за какъв детайл можем да говорим? Нека да се справим с основното - тоалетните да са осветени, да не вонят, да има къде да се измиеш, да се затварят вратите....изобщо да си функционират както си трябва и чак тогава нека се захванм с детайлите - огледала, тоалетки и т.н.

Очевидно, не си ме разбрала. Аз не осъждам лайната като такива, а Хората лайна. Това е елементарна култура, разбираш ли? Студентите са свикнали с тоалетните в СУ: дупки по вратите, липса на плочки, кофти казанчето, това няма значение... ОТ ЗНАЧЕНИЕ е, че на студентите, които висят там по цял ден им липсва елементарна хигиена култура. И колкото и да се стискаш, лайното напира, и пикучният мехур също, искаш не искаш изполваш ги - кенефите... просто пускай водата, не стъпвай върху чинията и си хвърляй превръзките, тампоните, използваните кърпички(мокри и сухи) в кошчето, ако лайното не изчезне от водата, в някои помещения има дори четки.
Това ми е мисълта, оплаквам се от ХОРАТА ЛАЙНА. Не от базата. Очевидно базата не може да се промени, докато има ходещи разтройства навсякъде. Живият пример ти е кенефа на партера, до асансьора. Замисли се, кое ръковдство ще иска да та слага ароматизатори в кенефа и други "глезотийки" при положение, че ти самият си разтройство?

Искрено съжалявам, че не си разбрала, защо съм го написала. Надявам се, сега съм по-ясна.

П.П местоимението "ти" съм го използвала с цел СЪБИРАТЕЛНА, т.е. нямам предвид теб, освен в първото си изречение.
I get too happy doing atmospheric damage to your amateurish madness
Аватар
Nukta
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот Woland » 20 Ное 2008, 21:38

МастЪре, ние за това се борим - за основното. Аз не видях девойките да пискат за тоалетки и ароматизатори, а за елементарна хигиена. И понеже тя е пратена в трета глуха, няма приятно ухание, няма къде да се измиеш, няма нищо.И много се нервирам, когато някой се опитва да ми казва да съм над тези неща, защото не е нормално навсякъде, където стъпи човешки крак, да е засрано до смърт. Айде, свийте си малко свинктерите и контролирайте тоя поток от мисли и екскременти, че най-накрая ще удавя някого в собствените му творения (публично - за назидание на останалите), за да се научат, че човек трябва да чисти след себе си. Дявол го взел, на село, доколкото знам, дори кочините ги чистят, хайде да не обръщаме глупавия СУ на някакъв окончателно засран мегдан!

:albino:
"... та кой си ти?
- Част от онази сила, която зло желае, а все добро твори!"
М. Булгаков, "Майстора и Маргарита"
Аватар
Woland
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот WaveMastaa » 20 Ное 2008, 21:53

1-во, без да се засягаш, мъжко съм, а не женско ;)
2-ро, разбрах те идеално, аз просто исках да поспоря с някого за състоянитео на кенефите. Инча лайната не са само в СУ. Лайньовци има навсякъде ;)

@ Woland
Аз това исках да кажа, че липсва елементарна хигиена, не само хигиенна култура. То едното е следствие от другото де, но все пак моята мисъл беше, че с малко усилия и от двете страни (демек по силата на някакво неземно чудо СУ оправя кенефите и ги привежда в що-годе приличен вид, а студентите се сещат, че това всичкото е направено за тях и че за голяма част от денонощието СУ се превръща в дом, а вкъщи едва ли се стъпва по тоалетната чиния ;) ) нещата може да си дойдат на мястото.

А за тоалетките и огледалата - казах го защото четох такава тема тук във форума и останах като цапнат с мокър парцал. А и точно вчера сутринта слушах две колежки да се оплакват, че кенефите миришели, а и видите ли би било хубаво да има музика и място за гримиране :shock: :shock: :shock: :compress: :compress:
Теория на дипломацията от Ал Капоне:
"С усмивка можеш да стигнеш далеч.
Но много по-далеч можеш да стигнеш с усмивка и пистолет!"

Honda JuniorZ Team

Изображение
Аватар
WaveMastaa
II-II (()) II\\II II)) //-\\

Благодарил (а): 4 пъти.

Мнениеот Woland » 21 Ное 2008, 11:33

Ти пък, все си недоволен, девойките искат да се харесат на целокупното мъжко и женско съсловие, а в това число и на теб, а ти ги критикуваш. По-добре ги поощрявай, като знам какви чудеса може да скрие гримът, в много случаи силно го препоръчвам :)!

:albino:
"... та кой си ти?
- Част от онази сила, която зло желае, а все добро твори!"
М. Булгаков, "Майстора и Маргарита"
Аватар
Woland
В началото бе словото

Мнениеот mebbeth » 21 Ное 2008, 16:39

Е, темата за огледалата в СУ-WC е сакрална.
Не знам дали си я чела внимателно, но
ако да, значи си видяла, че и там разговорът
се обръща в посока на елементарната хигиена,
било то и за сметка на някакви си огледала. :bounce:
Аватар
mebbeth
PIOUS GORGON

Мнениеот Nukta » 21 Ное 2008, 18:25

Не знам, какво да кажа! Едни се възмущават, други се гнусят, трети са хигиенични млади люде... четвърти си затварят очите.

Аз не знам от кои съм, но искрено се надявам, че поне някой, който е ходещо разтройство, ще започне да си пуска водата. Само това искам.

Със Здраве :flower:
I get too happy doing atmospheric damage to your amateurish madness
Аватар
Nukta
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот Kristo » 09 Фев 2009, 18:54

тази тема рулира, нищо че няма да ям няколко дни...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот DADO » 09 Фев 2009, 19:01

Виж че дори една такава тема може да придобие голям успех!
Ibiza DJ
Аватар
DADO
Владимир Владимирович Путин

Предишна

Назад към Студенти - АРХИВ