КСК 2009 - История

Архив на теми от раздел "Студенти"

КСК 2009 - История

Мнениеот devil_wish » 10 Ное 2008, 19:48

Хайде, историци, покажете се! Споделете как върви подготовката и кои специалности сте си набелязали. :)
Nobody is perfect.
I am Nobody!
Аватар
devil_wish
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: КСК 2009 - История

Мнениеот kushi » 10 Ное 2008, 20:13

аз съм за право или политология,или дано не стане публична администрация
kushi
В началото бе словото

Мнениеот Silmarien » 10 Ное 2008, 21:35

добре дошли в новата тема на историците! :mrgreen: успех на всички и дано догодина ви посрещнем в СУ. като човек, минал по този път миналата година, мога да ви уверя, че КСК не е толкова ужасно нещо, колкото може би ще ви се стори в даден момент, и усилията си заслужават. ще се радвам да помогна и да споделя опит. накрая - горещо ви препоръчвам МСЮЕ, пишете го и няма да съжалявате :cheers:
...sweet dream or a beautiful nightmare - either way I don't wanna wake up from you...
Аватар
Silmarien
изродче:)

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот desssy » 10 Ное 2008, 22:52

ай честита ни нова тема :) мен вече взе да ми идва в повечко историята.... а колко ще дойде до изпита... не знам! :shock: както и да е, знам, че няма да съжалявам за избора си, направен още в 10 клас - мечтаната европеистика :roll:

иначе си уча в Образователни технологии, в училище днес си взехме първия час история за годината....
Just Smile! :):):)
desssy
Пишете, о, братя

Мнениеот Joker » 11 Ное 2008, 00:29

Абе деца, като завършите европеистика или МСЮИЕ, какво ви пише в дипломата? Щото в моята пише Историк и чакам още една-две тази година, а във вашите? Европеист, МСЮИЕист, Глобалист? :roll:
Joker
Легендарен флуудър

Мнениеот Amberglow » 11 Ное 2008, 10:01

Аз съм с илюзии за Право или МО.
Като гледам обаче хората колко учат и докъде са стигнали, вече и химери спрях да вярвам.
Take my ego for a ride,

'Cause there's nobody by my side.
Аватар
Amberglow
Паисий

Мнениеот kushi » 11 Ное 2008, 16:39

аз също съм назад ,туткам се с тия небилетните теми и още не съм взела Възраждането
kushi
В началото бе словото

Мнениеот Inchetoo » 11 Ное 2008, 21:07

Право съм си набелязала, но ще пиша и повечето от другите специалности, които са с история.
Подготовката ми... яко куца. Ходя на курсовете към СУ - пълна загуба на време. Нито една тема не съм написала все още и нищичко не знам. Но пък съм оптимист и съм сигурна, че ще се справя с изпита. :lol: Честно казано не знам защо се притеснявате.:))
Аватар
Inchetoo
В началото бе словото

Мнениеот ники » 11 Ное 2008, 21:11

Курсовете в СУ са пълна тъпотия. Аз ходих на литература, ама беше супер безсмислено. Иначе, браво, добре си се ориентирала.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Amberglow » 11 Ное 2008, 21:24

Inchetoo написа: Но пък съм оптимист и съм сигурна, че ще се справя с изпита. :lol:

:lol: е това е!
И аз съм оптимист- или бях, докато не видях само из този форум какво става.
А като гледам и колко много хора са по принцип насочени към такива специалности- ми се изправи косата.

Ноо- както твърдяла някаква ученичка преди време- "Аз съм много добър човек и затова ще ме възнаградят и ще се справя!"
Take my ego for a ride,

'Cause there's nobody by my side.
Аватар
Amberglow
Паисий

Мнениеот KRSOne » 11 Ное 2008, 21:30

С оптимизъм се взимат изпитите и с отпимизъм се влиза. Особено в най-желаната специалност. Евала! Право е момичето. :lol: И тази година ли всичко е за право. Както върви, след 10-15 години на глава от населението ще се падат по трима прависти. Но няма лошо. :)
Аватар
KRSOne
El Siete

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот desssy » 12 Ное 2008, 08:09

Не става само с оптимизъм, трябва и учене :wink: колкото и непоправима оптимистка да съм, не бих оставила нищо на случайността и не бих вярвала, че нещата просто ей така ще станат. Ако си карам по старата програма от миналата година - училище, кафенце, малко учене, после пак излизане, една седмица в никакъв случай не би ми стигнала, за да науча една тема както трябва. Изпитът си е изпит и кандидат-студентите се оценяват по знания, не по характер. :) Затова сядайте си на д-тата, назубкайте си темите и не вярвайте, ами бъдете сигурни, че ще успеете.
Just Smile! :):):)
desssy
Пишете, о, братя

Мнениеот ivoto_la » 12 Ное 2008, 11:44

И аз съм много назад,тази седмица преговарям Средновековие,а повечето теми още не са ми напълно научени. :blackeye: Започнах чак началото на октомври,уча по 2 теми на седмици,за да наваксам,но не съм оптимист.Иначе и аз съм за право,както повечето явно :P
Аватар
ivoto_la
От дъжд на вятър

Мнениеот mareto » 12 Ное 2008, 12:42

Драсти и от мен! Готвя итсория предимно, а като хоби и литература. В момента съм на Упадък и край, но не мисля, че съм изостанала...по една тема на седмица. А и темите не са чак толкова много. Ходя в ОТ. Би трябвало до предварителните да сме взели всички теми и ще имаме 2 месеца за преговор.

Послепис: Борис съкс!
Изображение

Политиката е втората най- древна професия. И мисля, че е твърде близка до първата
Роналд Рейгън
Аватар
mareto
Драскач

Мнениеот ^Mimmy^ » 12 Ное 2008, 14:19

И аз съм за Право. Много, много голямо желание имам - ако приемат по желание само :lol: :lol: Не, сега сериозно - не виждам защо се притеснявате отсега. Има още толкова време. Съвсем не казвам да оставите нещата за последния момент. Това също би било напълно погрешно може би. Но ако всичко се учи постепенно, с нормално темпо и с хубав преговор накрая- вярвам,че резултатите ще са добри. Аз вече сериозно съм започнала подготовката си. Последната тема, която учих по история, е за Иван Асен II . Мисля,че съм добре с графика - надявам се,поне 8) :D :)
Аватар
^Mimmy^
В началото бе словото

Следваща

Назад към Студенти - АРХИВ