Студентски съвет е против протеста на 14 януари

Архив на теми от раздел "Студенти"

Re: Студентски съвет е против протеста на 14 януари

Мнениеот Boromir » 12 Яну 2009, 20:35

Ти пък си я захапал тая педагогика и не я пускаш. Смешна работа. Ама за да ти спестя още 5 подобни поста ще ти кажа, че Бетон (или както аз предпочитам да му викам - Илиян) не следва педагогика или поне не тази, дето си мислиш.

Друго - много вулгарно и обидно е да се изцепваш коя специалност колко е преспективна и колко твоята в частност е по-перспективна от педагогиката в случая.

Няма перспективни специалности - има перспективни хора и ако ти желаеш някой друг освен най-близките ти роднини да те класифицира към тях, не е зле да си спестяваш подобни необмислени и направо дебелашки изказвания.

И това не е заяждане, а забележка. Пийс.

Едит - е, той Илиян писал преди мен. Нищо, постът е ясно за кого е.
Изображение
Аватар
Boromir
Proud and Noble Man

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот G__ » 12 Яну 2009, 20:42

Бeтон написа: най-добре всеки да си гледа работата, както написах в една тема.

А така, гледай си работата и не давай съвети кое е по-добре- да се протестира или не. Това си е твой личен избор нали. ;)

Боромире, както написах по-горе, не исках да засегна педагозите.(чети между редовете и не се заяждай, защото ти лош ) Това беше отправено към него, който според мене не е перспективна личност. Лично мнение. ;)
Аватар
G__
Танцуващия с клавиатури

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот The_Guide_Of_The_Student » 12 Яну 2009, 20:47

Вижте тази тема:
viewtopic.php?f=22&t=9566

Това е лицето, което се има за студентите. Казва се СС.
Премахнете го и нещата в студентски съвет ще започнат да се променят.
The_Guide_Of_The_Student
От дъжд на вятър

Мнениеот Бeтон » 12 Яну 2009, 20:52

Да, да, да,... към мен, но не се усещаш какви ги цъкаш по тая клавиатура, защото единственият ти стремеж е тука да надговориш някой появил се, който не подкрепя протеста. Естествено, че не съм перспективна личност - нали не подкрепям протеста? Всички перспективни личности ще ви гледаме в сряда.
Камелия ще дойде и веднага ще започнеш да я "оборваш".

Гадателски способности нямам, психо-профилът ти говори достатъчно.
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот Bethany » 12 Яну 2009, 20:58

Boromir написа:Ти пък си я захапал тая педагогика и не я пускаш. Смешна работа. Ама за да ти спестя още 5 подобни поста ще ти кажа, че Бетон (или както аз предпочитам да му викам - Илиян) не следва педагогика или поне не тази, дето си мислиш.

Друго - много вулгарно и обидно е да се изцепваш коя специалност колко е преспективна и колко твоята в частност е по-перспективна от педагогиката в случая.

Няма перспективни специалности - има перспективни хора и ако ти желаеш някой друг освен най-близките ти роднини да те класифицира към тях, не е зле да си спестяваш подобни необмислени и направо дебелашки изказвания.

И това не е заяждане, а забележка. Пийс.

Едит - е, той Илиян писал преди мен. Нищо, постът е ясно за кого е.

Ти завърши педагогика, било то и математика и информатика (педагогически профил) и да те видя на пазара на труда колко ще си перспективен? За новопостъпили учители знаеш ли поне колко е стартовата заплата? С тези смешни пари, които се дават смяташ ли, че всеки би си работил по специалността? Когато завършвах физика ми предложиха работа в БАН за 180 лв., което за мен си беше пълна подигравка. Като изключим някои сфери, заплащането на новопостъпили кадри е изключително ниско, като не покрива екзистенц минимума.
Обичай родината си ,не защото е силна или богата ,а защото е ТВОЯ!!!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот Boromir » 12 Яну 2009, 21:05

Ти пък защо ми се караш? :shock: Аз не си спомням да съм поемал отговорност за условията на пазара на труд в България, нито претендирам да знам стартови, финални и прочие заплати и възнаграждения. Аз само апелирам към повече мислене и съблюдаване на добрия тон.
Изображение
Аватар
Boromir
Proud and Noble Man

Мнениеот G__ » 12 Яну 2009, 21:10

Точно пък ти да го кажеш.... :) Помежду другото силно се съмнявам Бетон да е искал педагогика. Перспективните хора в специалността са тези, които наистина са я искали, нали така. Не вярвам той да е от тях.

Бетоне, мисля, че си неперспективна личност, само защото не покрепяш простест. ОСНОВНО съм на това мнение, заради начина, по който се отнасят въобще към хората, особено тези, които не са от твоя вид.
Аватар
G__
Танцуващия с клавиатури

Мнениеот Bethany » 12 Яну 2009, 21:11

Boromir написа:Ти пък защо ми се караш? :shock: Аз не си спомням да съм поемал отговорност за условията на пазара на труд в България, нито претендирам да знам стартови, финални и прочие заплати и възнаграждения. Аз само апелирам към повече мислене и съблюдаване на добрия тон.

Не исках да прозвучи така, но това е реалността в България и Правителството носи отговорност.
Обичай родината си ,не защото е силна или богата ,а защото е ТВОЯ!!!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот Boromir » 12 Яну 2009, 21:20

G__ написа:Точно пък ти да го кажеш.... :)

Ако имаш някакъв проблем с мен, винаги можеш да напуснеш форума и ти гарантирам, че това ще намали до минимум шанса проблемът ти да се задълбочи.

Но подобни игривости като горната не ми харесват - ако искаш да си се шегувкаме така и да сме палави, не това е мястото и не аз съм човекът. Нека си имаме уважението. Достатъчно off-topic.
Изображение
Аватар
Boromir
Proud and Noble Man

Мнениеот Бeтон » 12 Яну 2009, 21:23

G__ написа:Точно пък ти да го кажеш.... :) Помежду другото силно се съмнявам Бетон да е искал педагогика. Перспективните хора в специалността са тези, които наистина са я искали, нали така. Не вярвам той да е от тях.

Да вярваш и да не вярваш, минава ми през патока.
Оди извади документите за кандидатстване от архива и виж, какво съм писал на първо място. Но това е само формализъм. Наистина ми е по желание, но да ми вярваш или да не, знаеш ли как ме бърка?

G__ написа:Бетоне, мисля, че си неперспективна личност, само защото не покрепяш простест. ОСНОВНО съм на това мнение, заради начина, по който се отнасят въобще към хората, особено тези, които не са от твоя вид.

Да да да. Ясно ми е, че е заради протеста. Ако бях с протеста, друга песен щеше да се пее. Второто изречение ако някой го е разбрал, да не мръдна, защото е толкова издържано стилистически, че филолог би му завидил.

Аре бегай, бре, моето момче. След време да не си докарвам повече кинти от тебе, а ти като си спомниш, че навремето си скачал по протести и си се надъхвал по форуми да пишеш колкото ти е перспективна специалността, а на другите каква е, ще се изядеш от яд.
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот G__ » 12 Яну 2009, 21:50

Бях забравил какво е живот по форумите. Редовните драскачи са велики. Останете такива. ;)
Аватар
G__
Танцуващия с клавиатури

Мнениеот Joker » 13 Яну 2009, 00:46

G__ написа:Бях забравил какво е живот по форумите. Редовните драскачи са велики. Останете такива. ;)

Бих казал легендарни... :mrgreen:
Joker
Легендарен флуудър

Мнениеот rkk » 13 Яну 2009, 08:18

Георги, остави ги, неска ще ги видим СС къде са сгафили... Неска Станков беше в Канал 1 и приказваха заедно с Боби Сандов и пак избълва едни такива: Хората обещаха :lol:
rkk
Драскач

Мнениеот Tommy » 13 Яну 2009, 08:41

Съмнявам се Студентският съвет, колкото и да е корумпиран, да може да промени мнението на някого. Протестът е национален, обаче от доста структури се опитват да го разцепят, както и трият инфото за него (както стана във Фейсбук), дори когато иде реч за новини.
Knights of the Cross
Аватар
Tommy
Плиний Стари

Мнениеот peterdi » 13 Яну 2009, 09:29

Разбрах, че решението на Студентски съвет да не подкрепят протестите на 14-и е взето в някакъв форум. Явно толкова ги е срам от това решение, че не смеят да го напишат открито в декларация или да го публикуват на сайта си поне. Оттук нататък - ако СС е само против протеста, но не и против исканията, се получава странна картинка. СС да предложи друг начин, по който исканията за Студентски град да бъдат изпълнени? Втори вариант - СС е против исканията, което ще рече - против разкриването на всичките убийци на Стоян, а не само на двама, против подобряване на инфраструктурата и сигурността в комплекса, и прочие. Смятам че да се говори повече няма нужда.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Студенти - АРХИВ