Подписка за отстраняване на Светослав Станков

Архив на теми от раздел "Студенти"

Смятате ли, че Светослав Станков трябва да бъде отстранен? Аргументирайте се за избора на отговор!

1) Да, напълно съм съгласен(а)
50
96%
2) Не
2
4%

Общо гласове : 52

Подписка за отстраняване на Светослав Станков

Мнениеот Bethany » 30 Яну 2009, 10:56

В предвид излязлата наскоро информация относно намесата на името на Председателя на СС Светослав Станков в предаването "Неудобните" на Маргарита Михнева на 21.01.09. По този случай има и заведена преписка в Прокуратурата за злоупотреби. Не смятате ли, че това лице не трябва да продължава да опетнява името на СУ?
Обичай родината си ,не защото е силна или богата ,а защото е ТВОЯ!!!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Подписка за отстраняване на Светослав Станков

Мнениеот Dobromir » 30 Яну 2009, 12:56

Аз от две години съм обяснил всичко по темата - "малки", Станков, Колев, костюми, Роско и т.н. То си е диагноза, не явление.
Дори и на академичен съвет пред Ректори и академична общност "мутро"-отношението е възприето като начин на поведение - пускат му филмче, не се изчервява, напомнят му препоръка от собствения факултет ЮФ, че не е добре да се кандидатира за никакви структури на СУ с фалшифицирано уверение за успех, нъцки! Говори ми на ръката. "Е па я това го знам, бееее!!!".
Нямам какво повече да кажа за младежа. Подписвам се, къде е хартиената подписка?
Добромир Добрев

http://dobri.eu
Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот Bethany » 30 Яну 2009, 15:23

Dobromir написа:Аз от две години съм обяснил всичко по темата - "малки", Станков, Колев, костюми, Роско и т.н. То си е диагноза, не явление.
Дори и на академичен съвет пред Ректори и академична общност "мутро"-отношението е възприето като начин на поведение - пускат му филмче, не се изчервява, напомнят му препоръка от собствения факултет ЮФ, че не е добре да се кандидатира за никакви структури на СУ с фалшифицирано уверение за успех, нъцки! Говори ми на ръката. "Е па я това го знам, бееее!!!".
Нямам какво повече да кажа за младежа. Подписвам се, къде е хартиената подписка?

Предлагам всеки факултет да състави собствен списък и накрая да ги обединим. Да са включени трите имена, факултет, специалност, факултетен номер и подпис!
Обичай родината си ,не защото е силна или богата ,а защото е ТВОЯ!!!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот peterdi » 30 Яну 2009, 15:26

Не виждам смисъл да се дава факултетен номер. За какво ни е? Имена, курс и специалност стигат.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

Мнениеот Плазмодий » 30 Яну 2009, 15:43

Първо запознайте хората с проблема пък после ги карайте да подписват
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот peterdi » 30 Яну 2009, 15:49

Е нали това правим тук в този форум. Спокойно, има хора които знаят подписка как се прави.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

Мнениеот Светослав Станков » 30 Яну 2009, 19:12

Заповядайте в офиса на Студентския съвет, ще ви предоставим листи. Само да попитам колко от вас са студенти, Петре, а ти Добри?
Аватар
Светослав Станков
В началото бе словото

Мнениеот Светослав Станков » 30 Яну 2009, 19:18

А Петре , защо не разкажеш как преди да напуснеш Студентския съвет ходи като сукалче зад сянката на Митко Колев и му се молеше да ти разпише едно докладче, за да си прибереш едни 1500 $ за хонорар на едни мними анкетьори, за една мнима анкета с грандиозни резултати, които ти и Лили да си разделите или май паметта ти се деформира :)

А, Добри, нямам честа да те познавам, от което много страдам, но моля те кажи на твоя Гуру Ники Михайлов да върне проектора, който прибра от Студентски съвет и забута в непризнатия ви нито от академически, нито от никого кариерен център на факултета ви.
Аватар
Светослав Станков
В началото бе словото

Мнениеот The_Guide_Of_The_Student » 30 Яну 2009, 20:10

Светослав Станков написа:А Петре , защо не разкажеш как преди да напуснеш Студентския съвет ходи като сукалче зад сянката на Митко Колев и му се молеше да ти разпише едно докладче, за да си прибереш едни 1500 $ за хонорар на едни мними анкетьори, за една мнима анкета с грандиозни резултати, които ти и Лили да си разделите или май паметта ти се деформира :)

А, Добри, нямам честа да те познавам, от което много страдам, но моля те кажи на твоя Гуру Ники Михайлов да върне проектора, който прибра от Студентски съвет и забута в непризнатия ви нито от академически, нито от никого кариерен център на факултета ви.

Абе Станков, като малките деца се държиш. Не мога да те разбера толкова години. Значи, да се търси личната изгода винаги, разбирам, нормално е за повечето. Но не мога да те разбера защо толкова време се занимаваш с дела от обществена значимост?
Ами просто е смешно, всяка твоя дума изглежда като лъжа, дори и когато понякога не лъжеш, а оправданията ти само доказват вината. Елементарните юридически клишета и номера не струват.
Ти имаш талант, страхотен търговец би станало от теб, можеш да продадеш на краставичар краставици. Там ти е мястото и натам се ориентирай, не към обществени длъжности под никаква форма, защото днес малка далавера, утре може голяма, но после идва сметката от някъде. Ще те използват като парцал и после ще те изхвърлят. Надявам се, че не си от хората, на които основната им цел е да живеят добре на гърба на другите, дори и за кратко, до момента, в който някой си разчисти сметките с тях.
Ще имаш успехи ако ме послушаш. Стани търговец(но без големи далавери, за да нямаш отново проблеми) и стой далеч под каквато и да е форма от обществени постове. Ако не си затънал все още твърде много, значи можеш да се измъкнеш и да почнеш да се развиваш нормално, от нулата, ще трябва да го преглътнеш.
The_Guide_Of_The_Student
От дъжд на вятър

Мнениеот Светослав Станков » 30 Яну 2009, 20:48

Абе Сашко,
ти жив ли си бе? От кога не сме се виждали? Липсваха ми, а и на цялото ОС на СС предложенията, които ни заливаха от смях. Знаеш , че диалога между нас винаги е бил удоволствие за двама ни, но не мога повече да съм част от него. Не ми е интересно посредством форуми да се плюем и да си казваме как единият или другият е по-некадърен. В тази игра край няма.
Благодаря ти за съвета, ще го имам предвид. Но искам да ти дам и аз един.
Моля те, вместо да се изживяваш като форуммната Жана Дарк, продължавай да се усъвършенстваш в това, с което си влязал в СУ, а именно в свиренео на фагот. Познавах твоите съседи и ми казаха, че си доста талантлив. Браво! Надявам се да ми пратиш покана за първия си концерт.
Като своебразен завършек на участието ми във форума ще пейстна отговора си от друга тема.

"За пореден път се убеждавам, че форума е на изключително посредствено ниво. Бях за кратко част от него, просто за да видя дали все пак някой качествен кадър ще се появи, но уви. Все същите форумни герои "врели и кипели" в нищото, отдавна забравени и никога не представляващи фактор в Университета.
Не искам да влизам в полемики, нивото е твърде низко, злонамерено и тенденциозно, без възможност нито едната нито другата страна да могат да водят диалог.
Не смятам повече да отговорям. Всички студенти сте поканени на ОС на СС, или в приемното време на СС, когато намерите за добре, да споделите с какво можем да сме полезни и да чуем вашата визия за нещата.

До нови срещи"
Аватар
Светослав Станков
В началото бе словото

Мнениеот Wirelessa » 30 Яну 2009, 21:39

:cheers:
Stay hungry, stay foolish...
Аватар
Wirelessa
В началото бе словото

Мнениеот G__ » 30 Яну 2009, 22:42

Г-н Председателю :lol: , аз съм студент от твоя факултет и съм един от многото, които не виждат смисъл от твойта работа. Лично аз съм разочарован от много неща, които НЕ правите в СС, най-вече от пасивното ви отношение относно убийството на Стоян Балтов и последвалите протести. Хора като тебе, които не могат да застанат достойно до исканията на колегите си не могат да бъдат лидери, не могат да са полезни в обществени дейности. Какво демонстрираш с ироничното си отношение, че лично ще ни дадеш листове за подписката си ? Готовността си да си подадеш оставката сам ли ? В коя бяла държава човек, разследван от прокуратурата запазва поста си, юристе. :shock: Къде намираш тая смелост, да си нахален, каква подкрепа имаш ти сред колегите си ? Жалка история сте вие и това е моето заключение. Мишоци като ония в бялата сграда срещу Ректората.... с тая разлика, че не разполагата с жандармерия.
Аватар
G__
Танцуващия с клавиатури

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот peterdi » 30 Яну 2009, 23:02

Светослав Станков написа:А Петре , защо не разкажеш как преди да напуснеш Студентския съвет ходи като сукалче зад сянката на Митко Колев и му се молеше да ти разпише едно докладче, за да си прибереш едни 1500 $ за хонорар на едни мними анкетьори, за една мнима анкета с грандиозни резултати, които ти и Лили да си разделите или май паметта ти се деформира :)

Паметта ми не е изкривена, твоята също, но това не ти пречи явно да изкривяваш нещата.

Понеже не ме е страх от истината, ще отговоря по въпроса. Не мога да позволя хората да останат с грешни впечатления.
Проектът Analyst, за който става дума, за България беше изцяло с външно финансиране. По линия на Отворено общество. И въпреки това ръководството на СС в лицето на Димитър Колев и на теб се опита да сложи ръка на тези пари. Лично ти, Св. Станков, постави пред едно Общо събрание на СС въпроса откъде накъде аз получавам такива хонорари. Тогава отговорих на всички въпроси пред ОС, сега явно трябва пак. Но най-вече - защо да не ги получавам, като ми ги дават? И то при положение, че СУ не дава и стотинка? Явно още те е яд, че не си барнал част от тая сума. А защо се раздели между екипа ми - ами защото всички бяха свършили работа, а хонорари имаше предвидени само за двама.

"Грандиозни резултати" - ако си беше направил труда да прочетеш малко повече от нелегално изнесените документи от Отдел Юридически и консултативен на Университета, щеше да разбереш, че такова изследване в България друг път не е правено. А освен в България, същите анкети се проведоха в още 5 страни.

За отношенията ми тогава с Митко Колев - приветствам употребата на разнообразни словесни изрази, така рядко използвани в нашето ежедневие, но отново изкривяваш нещата. Митко Колев беше ДЛЪЖЕН да подпише тези доклади, и той го направи след сууупер много протакане и неотговаряне на личните си телефони с месеци. Никой не ми е обяснявал защо, при положение че нямаше нищо нередно. За сметка на това вие решихте да се разпореждате с чуждите пари все едно са ваши. "Мнимите" анкети ви ги донесохме на един СИС, и тогава казахте че искате да ви ги дадем - може би за да направите някаква друга шашма с тях.

Заради вашите простотии замалко щяхме да изгубим цялото финансиране за България, а ти си седнал да ми говориш кой какви хонорари бил получавал. Значи това е важното за вас, а не колко работа ще се свърши.

Спирам дотук, и пак ще се повторя - колега Станков, каквото и да кажеш за мен тук, няма да е истина.

А, да - все още съм студент.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

Мнениеот G__ » 30 Яну 2009, 23:13

Напълно те подкрепят. Станков разсъждава по следния, много типичен начин: "и аз ще съм зле, ма и ти няма да си по-добре". Ще му се да набара още някоя друга сумичка. :lol: Всичко трябва да е монополизирано, нали трябва рушвети да падат.
Аватар
G__
Танцуващия с клавиатури

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот Плазмодий » 31 Яну 2009, 00:10

peterdi написа:Е нали това правим тук в този форум. Спокойно, има хора които знаят подписка как се прави.

щото тоя форум го четат тълпи от студенти оттук и там
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Следваща

Назад към Студенти - АРХИВ