Журналисти 2009, том 2.

Архив на теми от раздел "Студенти"

Re: Журналисти 2009, том 2.

Мнениеот bvz » 06 Авг 2009, 21:47

"Аз все ви казвам: "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!" - основното правило за работа на администрацията :lol:
memento mori написа:П.П.: Не е нормално да се разбираме с всички :)

Е, свикни, че доста хора ще споделят с теб и без да ги питаш. Ще стигнете и до една култова жена и един култов предмет, където ще се появят целувки в Борисовата, леля Барбара от Швеция и на мъжа роднините за едно наследствено място (ама май ще я пенсионират дотогава) :lol: Другият вариант е оплаквания от здравословни проблеми и лекарства (лекарствата са много и в найлоново пликче, което дмонстративно се развява пред всички) :lol:
Та, би трябвало да се стараеш да разбираш всички, поне с оглед на бъдещата си професия :lol:
А хората от дминистрацията накрая биха могли да ти бъдат нещо като приятели и да ти пожелават успех на изпитите, но всичко зависи от отношението.
А сърдити лелки е имало, има и ще има винаги и не само във ФЖМК. Нищо, че им плащат (малко) :roll:
Аватар
bvz
Пишете, о, братя

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот brum-brumm » 06 Авг 2009, 22:16

Не са само френски, немски и английски бря :)
Има си испански, мои колеги си го учиха тая година. Ама хич не залагайте на езика във ФЖМК, последното нещо дето ще обработите или научите там е това за съжаление :wink:
В черквата на тази роза черен бръмбър е монах...
Аватар
brum-brumm
В началото бе словото

Мнениеот bvz » 06 Авг 2009, 22:23

raindrop написа:bvz, извинявай че питам тук, наистина е време да се преместим, но - относно езиците, има ли шанс да се състави група за испански? Или са си само немски, френски, английски?
И аз, с моето желание за баскетбол, доколкото разбрах след 1 откомври чакам нейде да се появи бяла бележчица за спорт, така ли?

Ами, хайде, де и аз чакам да се преместите, ама...
За испанския - от първия учебен ден почваш да агитираш хора от всички спецалности и ако се събере група от поне 8-10 човека (но да го владеят на приблизително еднакво равнище) правите списък на един лист и с него ходите при някой (доц. Петрова примерно) и казвате: "Вижте, вижте, иаме си списък, дайте ни учител". Би трябвало да се получи.
За баскетбола - май имаше такава опция, доколкото помня тренират в Стадион „Академик”, кв. „Гео Милев” (до него се стига с трамвай №20, най-близката му спирка до Ректората е на бул. В. Левски, с автобус №9, който спира на спиракта на автобуси №№ 280 и 306 пред Ректората и с автобус №72, най-близката му спирка до Ректората е на Орлов мост или пред Военна академия).
Повече инфо - стая 120 в Ректората (от задния вход направо покрай "Яйцето", после по стълбичките нагоре и вдясно) - Департамент по спорт :)
Аватар
bvz
Пишете, о, братя

Мнениеот memento mori » 06 Авг 2009, 22:31

bvz написа:"Аз все ви казвам: "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!" - основното правило за работа на администрацията :lol:
memento mori написа:П.П.: Не е нормално да се разбираме с всички :)

Е, свикни, че доста хора ще споделят с теб и без да ги питаш. Ще стигнете и до една култова жена и един култов предмет, където ще се появят целувки в Борисовата, леля Барбара от Швеция и на мъжа роднините за едно наследствено място (ама май ще я пенсионират дотогава) :lol: Другият вариант е оплаквания от здравословни проблеми и лекарства (лекарствата са много и в найлоново пликче, което дмонстративно се развява пред всички) :lol:
Та, би трябвало да се стараеш да разбираш всички, поне с оглед на бъдещата си професия :lol:
А хората от дминистрацията накрая биха могли да ти бъдат нещо като приятели и да ти пожелават успех на изпитите, но всичко зависи от отношението.
А сърдити лелки е имало, има и ще има винаги и не само във ФЖМК. Нищо, че им плащат (малко) :roll:

ХаХаХа определено ще е интересно при тази култова жена :lol: А иначе единствено биха ме подразнили учители, които се имат за много умни и преуспели, и се опитват да втълпят това на учениците, повтаряйки го постоянно. Надявам се да не случа на такъв :) Иначе на сърдитите лелки не сме им виновни ние за това, че им плащат малко, а това, че ги е мързело да учат, когато е трябвало. Малката заплата не ги оправдава, че си изкарват яда на нас. Да не говорим, че незнайно защо се мислят за повече от нас, като 99% от тях са тъпи на г*з. Според мен. :)

П.П: Продължавам да издирвам момичето от Мездра :lol:
http://www.facebook.com/pages/Chris-Cor ... 9825058611

I tried to make everything meaningless but the rain got in and made it a mess.
Аватар
memento mori
i'm a cowboy

Благодарил (а): 19 пъти.

Мнениеот Jesy » 06 Авг 2009, 22:38

На антибиотици и без нерви,ама вече съм студентка! :) :) :) На това му се вика"да ти тръгне по вода"!... :kermit: :wink: Направо ми заприпка вчера... =)
Честито на всички и още мъничко търпение за тези,които все още не са се записали!
It's summertime!!! :geek:
IT'S ONLY WORDS AND WORDS ARE ALL I HAVE...
Аватар
Jesy
В началото бе словото

Мнениеот Лолита » 06 Авг 2009, 22:51

Аз съм доволна, въпреки че два дни се редих. Днес хората направиха някакъв списък, за да не се налага да си пазят мястото като някакви телохранители. Аз също бях в него и ставаше адски бааааавно. Нереално! Реших да отида да хапна, но една приятелка ми се обади и каза, че станал скандал и всички влезнали. Върнах се и след 5 мин дойде моят ред. Когато влязох при лелките те повтаряха" какви са тези невъзпитани хора", "никога не е било така", "какви са тези измислени списъци...". Разкрещаха ми се, че еди какво си не е заградено и ми изкряскаха" има си образец, едно елементарно нещо не може да направите, а се бутате да се записвате" и т.н . Наистина е много тъпо да се дразнят за това, че някой ги кара да се стегнат и да действат по-организирано и бързо ( а не само да се размотават и да пият кафе). Представях си, че записването ще ми донесе радост и че някой ще ми се усмихне. Не мога да си обясня защо се дразнят на това, че работата става по-бързо ???? Но въпреки всичко съм си много доволна и радостна и жлъчните им коментари предизвикаха у мен само съжалителна усмивка.... :roll:
L'essentiel est invisible pour les yeux
Аватар
Лолита
В началото бе словото

Мнениеот tumnasianka^ » 07 Авг 2009, 08:18

Относно езиците. Много искам италиански!!! :!: Обожавам го този език и искрено бих се радвала, да се съберем повече хора за него! Толкова е красив, а и много лесен. Не мога да си представя да уча немски примерно, който след 5г. учене не можех да понасям и никой не можеше да ме накара да прочета и ред. :evil:

Други желаещи за италиански? :D
Remember yesterday - walking hand in hand
Love letters in the sand - I remember you
Through the sleepless nights and every endless day
I'd wanna hear you say - I remember you
....... Skid Row .......
tumnasianka^
В началото бе словото

Мнениеот raindrop » 07 Авг 2009, 09:51

Ивче, успях!!! И аз не вярвах ..хах :)

Продължавам да държа на испанския, въпреки че не го знам на някакво особено добро ниво..

btw видях,че си на 3то място в списъците по успех, аз съм на 7мо :) Да ни е честито и това! :)
Стойност има само онова познание, което съм натрупал сам, докато съм правил нещата, които съм искал да правя.
Няма на Земята човек, които да ме научи на повече, отколкото искам да знам.
Р.Бах - Илюзии
raindrop
В началото бе словото

Мнениеот beroeca » 07 Авг 2009, 09:53

Да Ви се "похваля"-от тази сутрин съм безработен!!!отивам днес на работа,а там едно момченце върши моята и ме пита:"Ти кой си?".Побеснях!Питам шефа какво става и той ми обяснява,че няма място за студенти в неговата фирма?!Не може да си позволи аз да отсъствам от работа 20 дни на всеки 5-6 месеца(или колкото са там,ча не съм наясно още)!
И така сега седя в нас и се радвам,че съм студент!(ама без работа)
Победа без чест е огромна загуба!
Аватар
beroeca
От дъжд на вятър

Мнениеот krinabs » 07 Авг 2009, 09:57

raindrop написа:Ивче, успях!!! И аз не вярвах ..хах :)

Продължавам да държа на испанския, въпреки че не го знам на някакво особено добро ниво..

btw видях,че си на 3то място в списъците по успех, аз съм на 7мо :) Да ни е честито и това! :)

Извинявай...но къде са тези списъци...за пръв път чувам за тях... :scratch: :)

Бероец,работа ще се намери...ти си студеееееееееент!!!
:) :) :) Има много коректи в тва отношение работодатели....толкоз задочници има...огромна част от тях работят! :)
Айде малко почивка си дай...и търси нова(ако искаш де) :) !

И аз от вчера съъм вече офизиално студентка !!! :cheers: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Soulmates never die
Аватар
krinabs
dying in sadness

Мнениеот Жорката » 07 Авг 2009, 10:00

tumnasianka^ написа:Относно езиците. Много искам италиански!!! :!: Обожавам го този език и искрено бих се радвала, да се съберем повече хора за него! Толкова е красив, а и много лесен. Не мога да си представя да уча немски примерно, който след 5г. учене не можех да понасям и никой не можеше да ме накара да прочета и ред. :evil:

Други желаещи за италиански? :D

хм...и аз искам италиански..с английски и френски вече не ми се занимава..а немският..тишина :D така че дано стане италианото :D
Жорката
В началото бе словото

Мнениеот Carmilla » 07 Авг 2009, 10:11

raindrop написа:Ивче, успях!!! И аз не вярвах ..хах :)

Хихи, мерси :)
И аз надникнах докато си подавах документите и те видях в списъка! Та, честито и на теб :)

Иначе за испанския, моите познания са доста бегли ( все още), но ми харесва като език и съжалявах, че в училището ми нямаше такава опция ( какво може да се очаква от МГ) :) Дано да си сформираме групичка..
..Аз съм само прашинка в човешката лудост...и все пак добра прашинка...поне си следвам корените..
Аватар
Carmilla
Пишете, о, братя

Мнениеот zaeK MaturÁk » 07 Авг 2009, 11:23

аи аз да питам за езика...отначало ли ще го почнем,защото с удоволствие бих учила и испански ,и италиански,ама си нямам и понятие от тези езици :mrgreen:
zaeK MaturÁk
В началото бе словото

Мнениеот Slipaway » 07 Авг 2009, 11:26

Ммм и аз вчера някак си чудодейно успях да се запиша. Иначе картинката не беше доста приятна - викове, нерви, а като влязохме вътре и скука ;D Видях си част от колегите и ми се сториха приятни хора :] Иии мерси на Симеон и още едно момче, на което му забравих името, че ме пуснаха да мина преди тях и да си хвана влака :D
Something more than ink on a page, on a shirt, on the back of my hand.
Something written in stone, words we wrote in stone!
Аватар
Slipaway
В началото бе словото

Мнениеот zaeK MaturÁk » 07 Авг 2009, 11:53

и аз вече съм записана студенка...и на мен лелката ми се стори ужасна...бях забравила да напиша датата на документа за здравното осигуряване и тя "Ами датата" и аз "ооо,изпуснала съм я",а тя "Сякаш си нямам достатъчно друга работа"...извиних й се,не беше нарочно.Иначе не се бавих много,в 11 вече бях записана :mrgreen:
zaeK MaturÁk
В началото бе словото

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Студенти - АРХИВ