92 г. от Ньойския договор - те забравиха, те простиха

Архив на теми от раздел "Студенти"

92 г. от Ньойския договор - те забравиха, те простиха

Мнениеот Boilad » 28 Ное 2011, 12:36

92 г. от Ньойския договор - те забравиха, те простиха.

Но в никакъв случай от християнско милосърдие, а заради тъпота, педерастия и кретенизъм. Политици, журналисти, професори - цялата тая продажна сволоч вчера не си изкриви устата да спомене за Ньойския договор, най-трагичното събитие през 20-и век за българите, наред с 9 септември 44-та. Защо да го споменаваме - няма смисъл да бъркаме в стари рани. За какво да искаме Ревизия на Ньой, може да се скараме с някого, това са селски номера, затова мълчете.

Народ без минало няма бъдеще. Народ без имунна защита не е народ, а сган. В това ни превърнаха. Единствената имунна защита е национализма, а лековерната пасмина вярва на медиите, че националистите са "злото" , от което трябва да се пазят. Не продажния политически "елит" , не циганските грабителски орди, не чалгата и проституцията, а Националистите. Симпатично. Що за идиот трябва да си, за да вярваш на това?! Милиони хора у нас спешно трябва да си зададат този въпрос, иначе рискуват безвъзвратно да се превърнат в скотове и дойни крави, експлоатирани и ползвани за развлечение от немилостивите си господари.

Наистина, медиите напълно игнорираха годишнината от античовешкото престъпление, извършено срещу България чрез Ньойския договор. Може би защото техния любимец Уорлик и неговите западни колеги не биха одобрили споменаването на това престъпление. И тогава американското копеле ще почне да обяснява, че ако искаме да се развиваме, не e правилно да живеем с миналото. Чифтокопитният наглец може да се изнерви и да дърпа ушите на компаньона си Бойко, задето е отпуснал края на журналистическите шутове. А Бойко пък не би искал това, защото отново ще се види, че мъжеството му се спотайва под нечия куча опашка. Нещо повече - днес симпатичният педерунгел Бойко заявил, че не иска да е премиер "на народ, който се бунтува" . "Бунтовете" пък се поощряват от Сер Гей, който също не ги искаше, когато бе премиер, но за него бе напълно обяснимо с оглед еврейския му произход. Но те могат да са спокойни - щом на балотаж бяха палячовците Плевнелиев и Калфин, народа е далеч от бунтове, хората са далеч от народа, защото понятието народ всъщност не се покрива с овчеглавие.

Няма да забравим, няма да простим - така мислят националистите, но кой ги пита. Ако помним Ньой, значи ще се запитаме как очакваме разорителите на българската държава и икономика /Англия, Франция и др./ сега да ни осигурят благоденствие и висок жизнен стандарт чрез филантропския Евросъюз. Или как да простим на съседните ни държави заграбването на български земи, след като асимилаторската им политика продължава до днес. Затова е потребно да забравим - така ще ни тъпчат като стадо без да се тормозим с ненужни мисли и дилеми. Това е благородната мисия на политическия елит и интимните им приятелчета от поставени медии и научни светила. Всичко е на плещите на симпатични гъзолизци от сорта на Андрей Райчев и проф. Пантев. Трябва да сме горди с европейското си мислене.
Национална Революция За България. Национална Революция срещу комунизма, демокретенизма и толерастията.

Студентите Националисти ще ти обяснят нещата!

bars.ucoz.net
Аватар
Boilad
В началото бе словото

Благодарил (а): 1 пъти.

Re: 92 г. от Ньойския договор - те забравиха, те простиха

Мнениеот Kristo » 28 Ное 2011, 13:00

Има нещо тотално сбъркано в мисленето ти. За да вадиш такива логики, трябва да си с тежко детство, да си мега-комплексиран не просто на лично ниво, ами и на национално.

България си е нормална държава, историята си е история. Ама винаги ще се намери някой изчаткал, да зачеше, дето не го сърби, защото, искал да се върне назад в миналото и лично да избие армиите на Антантата, ако може не с АК47, ми направо с права лопата. Ква е логиката?

92г от Ньойския договор? Чел ли си го? Всичко дето го пише в него е натоварващо за българската икономика и хората като цяло. Но са минали шокиращи 92г. от него и вече проблемите в него не се усещат. Хората не са простили. Не за друго, а защото няма жив човек, който да си го спомня. Или човек от подписалите го, който да е жив. Тва все едно - "дайте да се сърдим все още за онези походи на император Константи през 8ми век"... Кви са тия глупости? Историята е да се помни, но само от историците. Нормалните хора продължават напред и гледат бъдещето.

И що се пишеш българин и националист, като интересите ти са антибългарски? Ако го нямаше договора, знаеш ли каква е алтернативата? България поделена между няколко държави, и сега щяхме да си пишем това на официалния език - френски, румънски или гръцки. Ти си избери, БЪЛГАРИНО!

Много ми е чудно, къв националист си ти? Нито разбираш от история, от политика, само знаеш да се оплакваш, да вдигаш врява и да пишеш без да мислиш. Ако беше само ти - айде, щяхме да ти се смеем и да си изкарваме приятно понякогаш с глупостите ти. Ама проблема е, че има много мисля така и тва говори зле за обществото и народа ни. Пораснете, вече сме 21ви век, не мислете като черкези от 19ти. Щото от такива националисти, страда не "врагът, евреите и американизма", а самите българи. Национализмът в крайната му форма е секта от дебили, които нямат идея, кво говорят и ако не си съгласен си антибългарин....

Да, пич, знам, кво ще кажеш - че съм агент на бойко или на сащ, и че съм антибългарин и "турско мекере". Пиши си ги тия неща, не ми дреме. Но разлиакта между мен и теб, е че аз знам кво пиша и не съм тотално изгубена човешка кауза. И тва се отнася за всички като тебе - вие не помагате, а ПРЕЧИТЕ на България.
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Boilad » 28 Ное 2011, 13:11

За теб има само два варианта - или си потресаващо глупав или етноса ти е леко неизяснен. Все ще се намери позьор като теб да каже "аз не гледам в миналото" , че трябва да се забрави и прости. Значи по гениталийната ти логика, хората трябва да се интересуват само от историята след собственото си раждане?! Това е сериозно умствено изкривяване. Между другото бих си изкарал много весело с теб, ще се посмея, ще се повеселя.
Национална Революция За България. Национална Революция срещу комунизма, демокретенизма и толерастията.

bars.ucoz.net
Аватар
Boilad
В началото бе словото

Мнениеот Faith_no_more » 28 Ное 2011, 13:18

Добре... Дори и да се интересуваш от миналото, можеш ли да го промениш!? Отговорът е - не.

Най - малкото никой не казва, че е забравил Ньойския договор, но това е събитие, белязало историята ни по многобройни начини, но никой не може да промени този факт по какъвто и да е начин...

И продължавам да не виждам причина да използваш неуместни и противоречащи си с Правилника за ползване на форума квалификации...
Faith_no_more
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 421 пъти.

Мнениеот Kristo » 28 Ное 2011, 13:28

Boilad написа:За теб има само два варианта - или си потресаващо глупав или етноса ти е леко неизяснен. Все ще се намери позьор като теб да каже "аз не гледам в миналото" , че трябва да се забрави и прости. Значи по гениталийната ти логика, хората трябва да се интересуват само от историята след собственото си раждане?! Това е сериозно умствено изкривяване. Между другото бих си изкарал много весело с теб, ще се посмея, ще се повеселя.

О, сега съм бил позьор? Щото не ти харесва, кво ти казвам? Що не идеш при Волен и Капка и да им се оплачеш от мен? Със сълзи в бяло, зелено и червено ако искаш...

Аз ти казах в прав текст, какво мисля. Ако не можеш да го приемеш, вероятно не е трябвало да си правиш труда да пишеш. Стой си в клоаката на собствените си мисли и се наслаждавай. Ние останалите хора продължаваме напред към по-доброто ментално бъдеще.

И още нещо - консултирай се с психолог, сигурно има хапчета за хора като теб. Или де да знам, заведения с меки стени?
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот Boilad » 28 Ное 2011, 13:37

Не знам какво бъдеще има по принцип субстанция от твоя тип, обикновено продължава вертикално в канализацията. Волен и Капка не ги познавам и не ме е еня.

bars.ucoz.net
Аватар
Boilad
В началото бе словото

Мнениеот Kristo » 28 Ное 2011, 13:53

Boilad написа:Искаш ли да се запознаеш с новите ми кубинки, червей безмозъчен?

Tва в ква връзка го казваш?

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот Boilad » 28 Ное 2011, 13:58

Във връзка с пенсионирането ти.

bars.ucoz.net
Аватар
Boilad
В началото бе словото

Мнениеот Kristo » 28 Ное 2011, 14:01

Boilad написа:Във връзка с пенсионирането ти.

Защо ли не се учудвам. Всеки би казал нещо такова, когато не може да обори с аргументи. Как от ньойския договор стигнахме до мен? Именно - нямаш как да си защитиш идеите и се хващаш за квото дойде... :salute:

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот Ангел » 28 Ное 2011, 15:48

Заключвам темата, докато модераторският екип не вземем решение, как да процедираме.
Животът е твърде кратък, за да си позволяваш да го разхищаваш в неща, които не ти носят удоволствие.
[Покажи] Спойлер: Offspring
Running down a spiral
with the light of better men,
shouting: "PROGRESS IS SURVIVAL!",
take one last look and see me...
„Пий повече!“ „НЕ МИ Е ДОБРЕ.“ „Този ПЕТЪК няма да свърши!“
ФАРА!!!
Аватар
Ангел
Socially Awkward

Благодарил (а): 339 пъти.

Назад към Студенти - АРХИВ