Блок 17?

Тук можете да задавате всичките си въпроси, които се отнасят да общежитията на СУ и Студентски град, както и за квартири в София.

Модератор: thegirl

Блок 17?

Мнениеот Synyster » 25 Сеп 2013, 18:27

Здравейте! Днес по телефона от КН ми казаха, че съм настанена в блок 17. Тъй като ще шътувам от близо 700 км, моля да ми кажете какви са условията в този блок горе/долу и дали има смисъл да плащам всички входни такси, за да знам да си търся ли друго място за отсядане. Благодаря предварително! :)
And I keep finding beauty in the most f*cked up things...
Аватар
Synyster
В началото бе словото

Благодарил (а): 2 пъти.

Re: Блок 17?

Мнениеот zritel » 25 Сеп 2013, 20:17

хубав блок, хубави хора...
разбира се, винаги има шанс да се паднеш с единствените "ненормални", но темата за вероятностите май вече съм я коментирал някъде... (а ме мързи да търся великия си коментар на тема "статистическа вероятност да се паднете да живеете с идиоти"...)
има хубав изглед от 17ти...
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Мнениеот Synyster » 25 Сеп 2013, 21:14

Мен ме интересува дали е тотална мизерия или не :д хората ще ги изтърпя някак си.. Стига само да нямам съквартиранти радиоактивни хлебарки с големината на врабчета :Д
Аватар
Synyster
В началото бе словото

Мнениеот zritel » 25 Сеп 2013, 21:25

то от хората зависи: в прекрасна ремонтирана стая - след две прасета и половина беше голяма мизерия, при трима що-годе нормални е много уютна, а при леко извратени на тема чистота би блестяла...

големите хлебарки отидоха да ядат улични кучета, а срещу по-малките пръскат.
за тотална мизерия в 17ти не съм чувал

п.п. понякога хлебарките са за предпочитане пред врабчетата, но това е друга тема, пък и сега ще скочат разни откачалки, че врабчетата в последно време много са намалели, а това, по всяка вероятност, е дело на масоните, но нека спра да пиша, че ще ми загорят яйцата, които варя...
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Мнениеот Victoria » 25 Сеп 2013, 23:26

Мизерията се търпи (а и може да се промени). Гадни съквартиранти обаче...
Лично мнение. И говоря по принцип. В 17-ти съм влизала май само в една стая за цялото си студентстване. :D
Изображение
Аватар
Victoria
FMI

Благодарил (а): 8 пъти.

Мнениеот Synyster » 26 Сеп 2013, 10:18

И все пак.. Аз не отивам там, за да правя основен ремонт. Интересуват ме условията, с хората все някак си ще се оправим (ако трябва ще се прилага и насилие :Д ). Изплаши ме това, че отвън блокът е с изкъртена мазила и доста неподдържан, а това предразполага към мисли и настроения, че и вътре ще бъде пълна мизерия.
Аватар
Synyster
В началото бе словото

Мнениеот zritel » 26 Сеп 2013, 13:29

:lol: :lol: :lol: нима една мизерия би уплашила склонна към насилие девойка?! :mrgreen:

п.п. да повторя - не вярвам да е мизерия - ако ситуацията е такава, след това може да се преместиш, ако има свободни стаи (не знаеш какво печелиш, когато губиш ;) )
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Назад към Студентски град и общежития, квартири