Надомна работа чрез Интернет

Toзи радел предоставя възможност на вас и на фирми да публикуват информация за нуждите си. Бъдещата цел на този подфорум е да стане място за обратна връзка между бизнеса и образованието. Ако имате желание да помагате за развитието му и имате свежи идеи, моля свържете се с нас.

Модератор: fluffy cloud

Надомна работа чрез Интернет

Мнениеот Nightfall » 16 Авг 2007, 15:06

от много места съм чувала, че има различни видове надомна работа чрез интернет - сортиране на новини, писане на статии, попълване на таблици и др. подобни. искам да попитам хората тук някой знае ли за фирми, организации или сайтове, където се предлага нещо подобно?
Nie aufgeben!
Аватар
Nightfall
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Crematory » 16 Авг 2007, 20:28

джобс бг
Аватар
Crematory
metal angel with daemons inside

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот Vaskes » 16 Авг 2007, 21:10

Аз съм търсил в редица онлайн трудови борси (jobs.bg, jobtiger.bg, rabota.bg и още няколко, за които не се сещам), без никакъв резултат.
Аватар
Vaskes
Gin Soaked Boy

Благодарил (а): 6 пъти.

Мнениеот radja » 16 Авг 2007, 21:11

Vaskes написа:Аз съм търсил в редица онлайн трудови борси (jobs.bg, jobtiger.bg, rabota.bg и още няколко, за които не се сещам), без никакъв резултат.

в jobs.bg има страхотни обяви.
Аватар
radja
gatekeeper

Мнениеот Nightfall » 17 Авг 2007, 13:20

и аз не намерих нищо там! само една за програмист или нещо подобно
Nie aufgeben!
Аватар
Nightfall
От дъжд на вятър

Мнениеот infy » 25 Авг 2007, 16:37

търси периодично
аз от джобс.бг си намерих моята
пиша за един сайте текстове на английски и плащат 20 лв за текст
Аватар
infy
В началото бе словото

Мнениеот Vaskes » 25 Авг 2007, 18:15

Е добре с какви ключови думи търсите? Аз точно нещо такова търся - преводач за сайт или списание или уебдизайнер (непостоянна дистанционна работа). Ама като дам 'преводач' или 'уебдизайн' не излиза нищо, което да ме устройва.
Аватар
Vaskes
Gin Soaked Boy

Благодарил (а): 6 пъти.

Мнениеот Crematory » 25 Авг 2007, 18:23

Когато аз търсех такова нещо, пред да намеря сегашната си работа, търсех София- ПР и Маркетинг- Договор,Проект и ми излизаха доста за контент райтъри или всякакви други райтъри :roll:
Аватар
Crematory
metal angel with daemons inside

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот got » 25 Авг 2007, 19:21

Аз тия дни се разтърсих за нещо по Интернет и попаднах на 1 интересна обява за попълване на Интернет анкети...Прозвуча ми интересно и се регистрирах в 1 сайтче...В обявата пишеше 100 лв. месечно, ама нещо досга само 1 анкета ми пратиха, а трябва да събереш бая точки, за да получиш паричен еквивалент....Някой попадал ли е на това и реално ще ти дадат ли нещо? :roll:
Аватар
got
Легендарен флуудър

Мнениеот lo_flo » 25 Авг 2007, 22:32

got написа:Аз тия дни се разтърсих за нещо по Интернет и попаднах на 1 интересна обява за попълване на Интернет анкети...Прозвуча ми интересно и се регистрирах в 1 сайтче...В обявата пишеше 100 лв. месечно, ама нещо досга само 1 анкета ми пратиха, а трябва да събереш бая точки, за да получиш паричен еквивалент....Някой попадал ли е на това и реално ще ти дадат ли нещо? :roll:

globaltestmarket.com ли е сайта, аз работи в тази фирма,бтв нашата фирма предлага такава надомна работа, докато кандидатствах си бачках жкъщи, ако се интересуваш ЛС
Който не пие на екс, да не види секс!!!
Аватар
lo_flo
Овчи пастет

Мнениеот got » 26 Авг 2007, 09:58

Ами не, не е този сайта. :) Нещо с нетпанел и т.н.В какво точно се изразява работата, за която говориш?Пиши на ЛС.Месри. :)
Аватар
got
Легендарен флуудър

Мнениеот Цвети » 29 Авг 2007, 11:52

got написа:Аз тия дни се разтърсих за нещо по Интернет и попаднах на 1 интересна обява за попълване на Интернет анкети...Прозвуча ми интересно и се регистрирах в 1 сайтче...В обявата пишеше 100 лв. месечно, ама нещо досга само 1 анкета ми пратиха, а трябва да събереш бая точки, за да получиш паричен еквивалент....Някой попадал ли е на това и реално ще ти дадат ли нещо? :roll:

Ейй, искам и аз да знам кой е сайта, пишете ЛС :lol:
.:: Статистика - I курс ::.
Аватар
Цвети
В началото бе словото

Мнениеот shadowvania » 12 Сеп 2007, 09:14

Кажете направо тука сайта, че и на мен ми звучи интересно. И аз си търся надомна работа :roll:
Геолого-географски факултет!
Аватар
shadowvania
От дъжд на вятър

Мнениеот Dita » 12 Сеп 2007, 10:01

да, айде да дадете информация тук, ако не е толкова строго секретно :D
Аватар
Dita
Да живей словото

Re: Надомна работа чрез Интернет

Мнениеот Brainless Pirate » 12 Сеп 2007, 10:08

Nightfall написа:от много места съм чувала, че има различни видове надомна работа чрез интернет - сортиране на новини, писане на статии, попълване на таблици и др. подобни. искам да попитам хората тук някой знае ли за фирми, организации или сайтове, където се предлага нещо подобно?

Работила съм такива неща, но не се е водило "надомно", така че може би ще ги намериш по-лесно, ако не търсиш да пише специално надомно. На практика се получава, че можеш да вършиш работата от вкъщи, защото всичко е през компютър и нет и можеш просто да го пращаш от у вас. Но също е възможно фирмата да ти даде един комп в офиса и там да го вършиш. Може и по двата начина, зависи кога как ти е удобно. Работите съм ги намирала чрез познати и също чрез джобс.бг.

Исках да ти кажа да не се ограничаваш в търсене на обяви за надомна работа, тя после ще се окаже надомна, ако е от такъв тип.

Също, на тези, които са писане на текстове, плащат достатъчно пари като за такъв вид неспец. труд, ако можеш да пишеш сравнително бързо и ефективно, естествено.
Аватар
Brainless Pirate
Гутенберг

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Работа, стаж и кариера