Промяна на специалност

Това е общият студентски форум - за всичко свързано със следването на настоящите студенти на Софийския университет - бакалаври, магистри и докторанти.

Модератор: Ангел

Промяна на специалност

Мнениеот ladyice » 18 Сеп 2015, 14:43

Здравейте , колеги ! Тази година пуснах молба за смяна на специалността си , но смятах че в другата специалност в която ще съм прехвърлена отново ще бъда във втори курс , защото предметите се припокриваха , НО явно според тях не се припокриват и са ми сменили специалността , но трябва да започна от първи курс, а не желая просто така да съм си пропиляла годината. Днес цял ден се опитвам да се свържа за информация , но и на двата телефона които са на КСК инфо , не ми се отговаря. Та въпроса ми е : Имате ли представа дали сега е възможно да се откажа от тази смяна и да продължа в същата си специалност, която бях до сега ? Благодаря предварително !
ladyice
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Промяна на специалност

Мнениеот hamurapincho » 19 Сеп 2015, 12:49

ladyice написа:Здравейте , колеги ! Тази година пуснах молба за смяна на специалността си , но смятах че в другата специалност в която ще съм прехвърлена отново ще бъда във втори курс , защото предметите се припокриваха , НО явно според тях не се припокриват и са ми сменили специалността , но трябва да започна от първи курс, а не желая просто така да съм си пропиляла годината. Днес цял ден се опитвам да се свържа за информация , но и на двата телефона които са на КСК инфо , не ми се отговаря. Та въпроса ми е : Имате ли представа дали сега е възможно да се откажа от тази смяна и да продължа в същата си специалност, която бях до сега ? Благодаря предварително !

Отиди в отдел "Студенти" на специалността, в която си се обучавала досега и питай на място.
hamurapincho
Драскач

Благодарил (а): 29 пъти.

Мнениеот Simon Simon » 29 Сеп 2017, 20:08

Привет, колеги, 8)

Имам въпрос близък до този, който е зададен по-горе, а именно - Как мога да сменя групата, в която съм разпределен :roll:
Потърсих повече информация, ровейки се в Интернет и във форума, но единственото, което успях да открия е Правилника за организация на учебната дейност в ЮФ, където случаят е уреден (предполагам) само за студенти на съответното учебно звено.

Ще се радвам на помощ ако някой от вас има опит в това или пък просто е запознат! 8) :wink:
Simon Simon
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Pisobella » 03 Окт 2017, 12:05

Да отидеш да говориш с инспекторката винаги е добро решение :)
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Студенти - общ форум