Заверка за упражнения

Това е общият студентски форум - за всичко свързано със следването на настоящите студенти на Софийския университет - бакалаври, магистри и докторанти.

Модератор: Ангел

Заверка за упражнения

Мнениеот Clymene » 17 Ное 2017, 10:37

Здравейте! Имам едно въпросче, което силно ме обезпокоява. Разбрах, че по принцип упражненията са задължителни, но се води присъствен лист според волята на асистента, който води упражнението. При мен този семестър няма упражнения, където да ни изискват присъствие.. Но!! Поради невъзможност да ходя в групата, в която съм записана, защото ми се застъпва с факултативна дисциплина, ходя в друга група. Това обаче, поради някаква незнайна за мен причина, смущава асистента. Притеснението ми е, че в края на семестъра, въпреки че не е искал присъствия, понеже не ме харесва може да каже, че цял семестър не съм си ходила в групата и затова няма да ми даде заверка. Та въпросът ми в крайна сметка е.. кое е най-лошото нещо, което може да се случи, ако не ми дадат заверка по едно упражнение?
Clymene
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Заверка за упражнения

Мнениеот Хаос » 17 Ное 2017, 13:46

Добре е да уточниш за кой факултет става въпрос, защото във всеки положението е различно.
Хаос
Пишете, о, братя

Благодарил (а): 19 пъти.

Re: Заверка за упражнения

Мнениеот Clymene » 17 Ное 2017, 13:48

Философски факултет
Clymene
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Назад към Студенти - общ форум