WAT

Подфорум към Юридическия факултет

Модератор: MidwinterSun

WAT

Мнениеот yvettexoxox » 11 Фев 2012, 13:36

аз още съм си 11 клас, ама искам да попитам, ако отидеш в САЩ от май до октомври примерно, ясно е че изпускаш някои лекции, ама как стоят нещата с изпитите? че ми стана много любопитно, ама никъде не намирам информация :oops:
и друго да попитам, вие в 11 или в 12 клас почнахте да си учите темите? защото всички ме демотивират и ми казват, че било рано и пр.
мерси предварително :-)
yvettexoxox
В началото бе словото

Благодарил (а): 1 пъти.

Re: WAT

Мнениеот Scion of balance » 11 Фев 2012, 16:16

Въпрос на уговорка с преподавателите да се явиш по-рано и отделен въпрос да ги положиш успешно.Относно подготовката,няма конкретно определено време ,когато трябва да почнеш,зависи си изцяло от теб,някои хора просто се чувстват по-сигурни като започнат по-рано
Изображение
Аватар
Scion of balance
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 163 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 11 Фев 2012, 17:10

В моите курсове имаше хора, които бяха започнали от 11-и клас. По техни думи това е било напълно излишно и не им е помогнало да запомнят и научат по-добре нещата. Подготовката се събира съвършено добре в една година. Плюс това, идва време, когато осъзнаваш, че за изпитите си в уни четеш колкото за кск изпитите си и отгоре, като разполагаш не с цяла година, ами с... една седмица, в средностатистическия случай.

Ако искаш да излизаш на бригада, най-лесно е да го направиш в първи и втори курс, след това летните сесии стават твърде напечени и изтеглянето на изпитите от тях с два месеца напред може да стовари огромно напрежение върху главата ти.
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот MimiValerieva » 28 Окт 2014, 20:49

Здравейте! Тази година съм първи курс и ме интересува това как мога да си преместя изпитите по-рано, за да мога да отида на бригада. Някои ми казват, че за това трябва да питам в отдел "Студенти", други, че трябва да питам декана и да пиша молба до него. Въобще не съм наясно и ще съм благодарна ако някой ми разясни. Благодаря предварително : )
MimiValerieva
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Назад към ЮФ