Изпит с индивидуален протокол

Подфорум към Юридическия факултет

Модератор: MidwinterSun

Изпит с индивидуален протокол

Мнениеот Walter.Rohrl » 13 Фев 2015, 14:02

Здравейте колеги! Предварително се извинявам, ако съществува подобна тема или мястото на тази не е тук. Положението е следното - не успях да си взема ГП при проф. Русчев (редовна форма на обучение съм), и питам дали е възможно да се явя на изпит със задачониците в сесията им през април с индивидуален протокол.
Walter.Rohrl
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Изпит с индивидуален протокол

Мнениеот MidwinterSun » 13 Фев 2015, 14:29

Презюмирам, че си записал трети курс условно? То не че се сещам как иначе би могло да е...

Можеш да се явиш на изпита на задочниците, да. Сам си избираш, когато влачиш изпит условно, на коя точно дата от възможните да се явиш, за да си вземеш изпита. Тъпото е, че има ограничение от 2 явявания на година - т.е., не можеш в рамките на годината да се явиш на всички възможни дати за този изпит, трябва да си избереш две. Пък досега не съм срещала човек, който да е подлагал това правило на проверка и да се е опитал да се яви на един и същи условен изпит три пъти в рамките на академичната година.
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот Walter.Rohrl » 13 Фев 2015, 15:31

Благодаря за навременния отговор. Условно съм записал трети курс и идеята ми беше да се явя със задочниците през април, че ще ми дойде в повече, ако се явявам с редовните. Значи мога да положа този изпит през април и септември (двете дати в рамките на академичната година)?
Walter.Rohrl
В началото бе словото

Мнениеот MidwinterSun » 13 Фев 2015, 16:32

Да, имаш пълното право да направиш точно така. Действително повечето колеги, които се явяват на условни изпити, избират датите на задочниците, защото по този начин разпределят изпитите във времето и не се претрупват по време на сесията.
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот seduction » 15 Фев 2015, 00:39

Само да отбележа, че тъй като тази година Русчев ни води облигационното, то съответно по ГП на негово място е Братоев. Тоест ще трябва да избираш между Братоев и Матеева.
seduction
Да живей словото

Благодарил (а): 22 пъти.

Мнениеот Walter.Rohrl » 18 Фев 2015, 14:41

seduction написа:Само да отбележа, че тъй като тази година Русчев ни води облигационното, то съответно по ГП на негово място е Братоев. Тоест ще трябва да избираш между Братоев и Матеева.

Благодаря за информацията. Дочух, че Русчев вече не води курса по ГП, но си мислех, че това е рамките на легендите, носещи се из ЮФ. Случайно някой да е запознат с формата на изпита при Братоев, съответно при Матеева?
Walter.Rohrl
В началото бе словото

Мнениеот seduction » 18 Фев 2015, 23:32

Аз бях при Матеева. 7 въпроса, изисква 4 пълни отговора за тройка. Няма казус. Въпросите са приемливи при добра подготовка.
За Братоев нямам информация, утре ще говоря с колегите и ако разбера нещо ще пиша. Всъщност сега се сетих, че за предварителна дата при него е обявен 15 април.
seduction
Да живей словото

Мнениеот seduction » 19 Фев 2015, 16:19

Още малко инфо за формата при Братоев- очаква се да е устен изпита. Ако ползваш фб те съветвам да потърсиш групата на втори курс задочно, за да следиш актуално инфо. Успех! :wink:
seduction
Да живей словото

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ЮФ