Разписание лекции ГИСК ЗО

Подфорум към Геолого-географския факултет

Модератор: Mushmul

Разписание лекции ГИСК ЗО

Мнениеот peter_fil » 25 Яну 2016, 22:08

Здравейте,

Имам желание да кандидатствам магистратура ГИСК(неспециалисти) ЗО през летния семестър.
Бих искал да попитам дали имате информация кога са или поне кога са били минали години очните занятия за летния семестър на първи курс магистри. Прегледах сайта, но за съжаление не намерих нищо за магистри първи курс. Самото записване е предполагам до към края на февруари, тъй като документи се подават до 10-ти. Ако нямате специално информация за тази специалност, ще се радвам да споделите как е било при вас, или за друга специалност. А самите изпити? Благодаря. ;)
peter_fil
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Разписание лекции ГИСК ЗО

Мнениеот kikiface » 28 Яну 2016, 12:00

Добър ден, макар че съм Бакалавър 3 курс- География , първата година ходите с часовете на проф. Чолеев -МГК, която я чете на 1 курс Бакалавър География- Тъй като хващате втората част от предмета, те ще Ви кажат от катедра МГК и ГИС какво да се изучава. Сега има излязла програма, която е на 3 етаж фойето Северно Крило Ректорат. Ако изпуснете програмата - говорете с проф. Чолеев, гл.ас. Митев за упражнения и практики и проф. Антон Попов за частта ГИС.
Знам от мой наблюдения за предмета Военна Топография, който в по-голямата си част съвпада с материала от Бакалавър.
Надявам се да съм полезен.
Офисите са 279 А и Б - МГК 3 етаж Северно Крило
260А 2 етаж Северно Крило - ГИС (офисът е в Катедра ЛОПС)
kikiface
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Назад към ГГФ