следдипломна квалификация по БЕЛ

Подфорум към Факултета по славянски филологии

следдипломна квалификация по БЕЛ

Мнениеот stelianna » 20 Авг 2015, 11:07

Здравейте ,
искам да Ви попитам какви са изискванията ,за да се продължи с обучение следдипломна квалификация ? Може ли да се изкара ,ако не съм завършила същото направление ?
"Който поеме предизвикателството, управлява щастието си.
Аватар
stelianna
В началото бе словото

Благодарил (а): 7 пъти.

Re: следдипломна квалификация по БЕЛ

Мнениеот Ter_Akopyan » 01 Юли 2017, 20:23

Изискванията са, да имаш завършено филологическо образование. Най-добрият ми приятел в момента кара тази квалификация. За да се запишеш, отиваш при координаторката на програмата (г-жа Дъбова) и се записваш.

Но да те предупредя - адски несериозни са. Моят приятел трябваше да почне в началото на ноември, мотаха ги по "организационни причини" до началото на февруари (макар че според договора им за обучение са започнали ноември). Не се знаеше кой за какво е отговорен, студентите сами търсеха преподавателите си, Дъбова даже им не само не им помагаше, ами им пречеше да се организират и им казваше, да не са били досаждали на преподавателите си. Никой не знаеше кога и по какво има лекции, и дали всяка седмица изобщо ще има лекции по нещо. Приятелят ми се върна във Варна и прекара половината време, пишейки курсови работи вкъщи и пак го зачетоха за завършил, че даже го брояха за един от най-активните студенти. Той все се шегува, че те били ПДК (последна дупка на кавала), а не СДК... :) :) Но ако ти трябва за кетапа за преподавател - ще го получиш и то без много усилия.
"Който не иска, когато може, няма да може, когато поиска." - Анонимен из Витоша
Ter_Akopyan
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ФСлФ