Мнения за модераторския екип 2

Тук можете да дискутирате по актуални проблеми свързани с вътрешната и външна политика на България и Европейския съюз, както и по проблеми от геополитическо значение за съвременния свят.

Модератор: Lord

Re: Мнения за модераторския екип 2

Мнениеот svetlio.varna » 09 Юни 2010, 16:12

Blood Countess написа:...

Не обичам дървени философи, дай доказателства по същество. Ти каза, че не си върша работата като модератор, че съм привлякал в екипа накакви протежета и че спамя в НЕ-ФЛУУД темите (темата за Петя си беше флуудърска, както ти самата каза), и ако може примерът да е от времето след като станах мод, нали ме критикуваш именно в качеството ми на такъв.
Аватар
svetlio.varna
Eгоцентричен и самовлюбен...

Благодарил (а): 805 пъти.

Мнениеот pora_e_priqtel » 09 Юни 2010, 17:10

Ваня, призовавам те да разграничиш личните си пристрастия или неприязън от обективната действителност. Дотук Светльо си върши работата като модератор добре. А това дали ти харесва е отделен въпрос, който в контекста на темата е без значение.

Знаеш ли какво правя аз, когато почувствам, че форумът се е изчерпал откъм теми? Отварям нови. Сещаш ли се за старата китайска мъдрост за мрака и свещта?

Щом форумът се е изчерпал откъм потребители, а и откъм модове, да вземем да се гръмнем, а?

Иначе се радвам, че си си взела, каквото ти е трябвало от форума. Значи поне сме били полезни с нещо, преди да се изчерпаме. А сега, след като вече не сме ти потребни, можем спокойно да се отправим към бунището на историята.
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Lord » 09 Юни 2010, 17:34

Нарочно ли в някои раздели (потребители, предложения и работа и стаж) няма модератори?
Мы строили, строили и наконец построили. Ура!
http://www.youtube.com/watch?v=BTgScuKReSo

Clevinger was dead. That was the basic flaw in his philosophy.
Аватар
Lord
The bombardier

Благодарил (а): 158 пъти.

Мнениеот вечен студент » 09 Юни 2010, 18:08

Kristo написа:Абе дайте и на Вечен Студент модераторски права, да спре да мрънка и той, че ни писна вече...

Кристо, вземи си намери едно гадже, малко да се поулабиш, че нещо много си се натегнал!

Мила написа:Ваня, няма да коментирам мнението ти, но ако целта ти е била да обидиш модераторите - успя.

Темата се казва "Мнения за модераторския екип". Адашката просто си казва мнението, в което не видях нищо обидно. Щом не ви харесва да има такава тема - изтрийте я цялата! Малко е лицемерно, първо да отваряте такава тема, а после да се сърдите на написаното в нея. Абе, детска му работа...
Аватар
вечен студент
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот allshallperish » 09 Юни 2010, 18:26

Абе казах ви, направете ме мен модератор, та като се оплакват хората да има за какво :lol:
Иначе Ваня не прави градивна критика, а злобее. Това трябва да си сляп, за да не го видиш.
...and I find it kind of funny, I find it kind of sad, dreams in which I'm dying are the best I've ever had.
Аватар
allshallperish
Alter Schwede

Благодарил (а): 113 пъти.

Мнениеот pora_e_priqtel » 09 Юни 2010, 19:04

Lord написа:Нарочно ли в някои раздели (потребители, предложения и работа и стаж) няма модератори?

Ъм... там май действат глобалните модове.
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Kristo » 09 Юни 2010, 20:15

вечен студент написа:
Kristo написа:Абе дайте и на Вечен Студент модераторски права, да спре да мрънка и той, че ни писна вече...

Кристо, вземи си намери едно гадже, малко да се поулабиш, че нещо много си се натегнал!

Ако това ше помогне, да не се репчиш толкова, направо 2-3 ше си хвана, ше стана мюсюлмани (или мормон) и ше връткам по няколко, само и само да не ни занимаваш с твоите измишльотини...

Но ако го казваш, без реално да се поправиш, като си хвана, ще съм ти много обиден...

А аз имам и градивно предложение към ВАС:

- Кулинарен раздел: всеки ще може да си пуска теми с въпроси, или с рецепти, или просто със снимки, какво сте приготвили. Там ще преместим темата "Какво ядохте последно?" и подобни. Ще е хем информативен раздел, хем няма да е сериозен или академичен, предполагам ще е лесен за модериране, защото там конфликти няма да има, просто няма как да се родят. А и ще може човек да убие излишни минутки в четене на това, какъв коктейл е направил Пора или Камел каква домашна гозбица ни споделя, която да пробваме и ние. Ще има и теми с мнения за различни ресторанти, като ниво на готвене и анкети (примерно) за най-любима салатка или супичка...

Помислете над това!
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот _Stella_ » 09 Юни 2010, 20:29

Аз смятам, че Светльо и Мила си вършат работата идеално! :) Не малко пъти съм виждала едитнати мнения от Светльо, следи си разделчето, а Мила ни се кара с право, защото доста често форонците прекаляваме със спама и тя го почиства. Звучи много детинско мнението ми, но те двамата ми направиха впечатление :wink:
La libertà è il diritto dell'anima di respirare.

Международни отношения, I курс
Аватар
_Stella_
Lacrima

Благодарил (а): 83 пъти.

Мнениеот Cecilia Lisbon » 09 Юни 2010, 21:39

Доста ми е неудобно, че ме хвалите. :roll: Аз буквално не смея да направя почти нищо, защото статусът ми е неизяснен :lol: , нямам достъп до Работния и респективно не знам доколко съм част от екипа. В общи линии щедро раздавам банове на потребителски имена с рекламна цел тип "Вижте-ми-сайта", пуснати във абсолютно всеки раздел ( :oops: )... и да, трия спам, но от дъжд на вятър :roll:
Cecilia Lisbon
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 121 пъти.

Мнениеот Pisobella » 09 Юни 2010, 21:51

Lord написа:Нарочно ли в някои раздели (потребители, предложения и работа и стаж) няма модератори?

глобални и админите имат права там :) просто не са вписани.
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот camel » 09 Юни 2010, 23:15

pora_e_priqtel написа:Освен това никога не сме казвали, че ще изпълним тези искания. Ако не друго, поне няма излъгани надежди. Като цяло малко позатегнахме контрола върху спама в темата, но не толкова, че да убием всякакво желание за дискусия в нея.

Аз съм говорил с Димо по тоя въпрос. Питай го какво мисли.
Има нужда от нови модератори. Аз лично не смятам, че Светло е лош...даже напротив, той така или иначе не може без тоя форум. Но трябват още.

Вижте само колко качествени хора спряха да пишат във форума... :?
Като започнем от Рая Александра, минем през Мориарти, Кастело, Алхимикът и др. и завършим със Смоукинг Мирър....

Дон Хорхе почти не се мярка, Матусал и той от дъжд на вятър.

п.п. Не обичам да ми викат "Антоане". Ако може да намерите друго обръщение ще съм доволен. :D
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 09 Юни 2010, 23:23

FloWersOfEviL написа:А ако някой очисти тази тема няма да е лошо :arrow:
оттук надолу е просто...а аз се чудих как е направила 3 страници..
viewtopic.php?p=739800#p739800
Благодаря на Писобела :)
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Плазмодий » 10 Юни 2010, 00:29

Аз предлагам съвсем конструктивно и сериозно да се махнат правата на неактивните модове и админи, защото наличието на много никове в екипа на практика само дразни, тъй като малцина от тях вършат нещо и по този начин се създават причини за критикуване и спорове.
Повечето писали в тая тема знаем какво е било и какво е сега в милия ни форум. Аз лично не мисля, че запада, просто вече сме дъвкали и предъвквали повечето от тривиалните екзистенциални тематики и е нормално малко или много да не е същата тръпка като преди 1-2-3 и прочие години. Спам има и винаги ще има, но не мисля че в момента е непреодолим и уникално колосален проблем.
Ако толкова няма кой да се занимава с модераторска дейност си предлагам услугите най-сериозно, ще коля и беся миролюбиво и демократично и ще раздавам кебапчета само на заслужилите потребители. :rr:
Светльо не го одобрявам като модератор само и единствено поради факта, че не дава абсолютно никакъв пример на потребителите с поведението си, спами и флуди наравно с тях, а авторитета му сред потребителите лично за мен е доста съмнителен. Изрично отбелязвам, че нямам нищо против конкретните му модераторски действия (най-малкото щото модва там, където аз не влизам) и към него като личност.

И айде стига с драмата снимки/коментари наистина! Темата отдавна я изчерпахме :bounce:
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот _Stella_ » 10 Юни 2010, 00:32

Според мен наистина трябва да махнат на модовете, които вече не влизат и не си вършат работата и да сложат нови. =) Даже най-добре ще е ако гласуваме. Първо се прави една тема с всеки, който иска и наистина мисли, че е отговорен и би се справил с тази задача, нещо като мотивационно мнение. Иии, след това админите ще преценят кой да сложат или пък с гласуване, както споменах по-горе... поне аз преди в един форум, в който влизах редовно накрая така направиха и беше ефективно. :)
Последна промяна _Stella_ на 10 Юни 2010, 00:32, променена общо 1 път
La libertà è il diritto dell'anima di respirare.

Международни отношения, I курс
Аватар
_Stella_
Lacrima

Благодарил (а): 83 пъти.

Мнениеот dexteriti » 10 Юни 2010, 00:32

Къв авторитет бе, тва е само форум...какво сте се взели толкова насериозно :lol:
dexteriti
Форумен Чикатило

Благодарил (а): 0 пъти.

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Мнения