Мнения за модераторския екип 2

Тук можете да дискутирате по актуални проблеми свързани с вътрешната и външна политика на България и Европейския съюз, както и по проблеми от геополитическо значение за съвременния свят.

Модератор: Lord

Re: Мнения за модераторския екип 2

Мнениеот Плазмодий » 10 Юни 2010, 00:46

dexteriti написа:Къв авторитет бе, тва е само форум...какво сте се взели толкова насериозно :lol:

Форуменq Сръчко, сред потребителите както написах :salute:
Последна промяна Плазмодий на 10 Юни 2010, 02:18, променена общо 1 път
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот svetlio.varna » 10 Юни 2010, 00:48

...........
Последна промяна svetlio.varna на 10 Юни 2010, 02:28, променена общо 1 път
Аватар
svetlio.varna
Eгоцентричен и самовлюбен...

Благодарил (а): 805 пъти.

Мнениеот Плазмодий » 10 Юни 2010, 01:09

svetlio.varna написа:
Плазмодий написа: ...си предлагам услугите най-сериозно, ще коля и беся миролюбиво и демократично...
Светльо не го одобрявам като модератор само и единствено поради факта, че не дава абсолютно никакъв пример на потребителите с поведението си, спами и флуди наравно с тях, а авторитета му сред потребителите лично за мен е доста съмнителен...

Абе както допреди месец на никого не му се занимаваше с КСК раздела, така сега всички се гласят за модератори там... :mrgreen: Направете Палзмодий, Блъд Контес и вечен студент модове, че да спрат да мрънкат най-после...

С това си мнение абсолютно доказваш написаното от мен :wink:

Твърде избирателно четеш
Плазмодий написа: Изрично отбелязвам, че нямам нищо против конкретните му модераторски действия (най-малкото щото модва там, където аз не влизам) и към него като личност.

и твърде ти порастна работата напоследък :cheers:
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот svetlio.varna » 10 Юни 2010, 01:28

...........
Последна промяна svetlio.varna на 10 Юни 2010, 02:27, променена общо 1 път
Аватар
svetlio.varna

Мнениеот dexteriti » 10 Юни 2010, 01:40

svetlio.varna написа:
Плазмодий написа:и твърде ти порастна работата напоследък :cheers:

Тва че ми е 20,5 сm не мисля, че влияе на качествата ми на модератор.

:lol:
Обърка темата май, тука ще ти хванат блъфа :lol:
И моят приятел Jeeses да дойде мод, па ше мрънкате, това е вродено на форумните глигани...мрън-мрън-мрън
dexteriti
Форумен Чикатило

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот pora_e_priqtel » 10 Юни 2010, 01:53

Светльо, бегай в работния раздел, че има какво да учиш откъм публично поведение!

Ъм... доста теми се насъбраха...

За старите модератори, които не са влизали от години - напълно сте прави и доколкото си спомням по въпроса досега не е имало разногласия. Остава само да се хванем и да го направим, предполагам.

За кулинарен раздел - не, че не е хубава идея, но аз лично се съмнявам, че ще има с какво да го напълним. Засега ми се струва, че две-три теми са достатъчни. Повече и без това никой не е отварял. Но пък това може да се промени и търсенето да наложи предлагане на повече теми и съответно раздел. :P
Разбира се може да греша. Ако се окаже, че много хора искате такъв раздел, що пък да не направим :P

Към Кемъл - не знам какво сте говорили с Димо и какво е решил той. Ние действаме според информацията, с която разполагаме. Ако има нещо ново, предполагам, че Димо ще ни каже.

И един послепис към Ваня. Страхувам се, че в предишния си отговор, покрай другото, което съм коментирал, е възможно да съм изместил акцента от темата и да съм пренебрегнал конкретни градивни предложения, които може би си отправила към екипа. А тъй като това е основната цел на тази тема, държа да те уверя, че конкретните градивни идеи винаги са добре дошли и винаги сме готови да ги изслушаме. Та ако сме пропуснали някоя от тях - припомни ни и ще я обсъдим.

Това е като допълнение. Иначе оставам зад всичко, което съм казал в предния пост.
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Smoking Mirror » 10 Юни 2010, 01:54

svetlio.varna написа:
Плазмодий написа:и твърде ти порастна работата напоследък :cheers:

Тва че ми е 20,5 сm.

Зърното ли :P
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
Аватар
Smoking Mirror
Robot Unicorn Sith

Благодарил (а): 177 пъти.

Мнениеот svetlio.varna » 10 Юни 2010, 01:57

...........
Последна промяна svetlio.varna на 10 Юни 2010, 02:27, променена общо 1 път
Аватар
svetlio.varna

Мнениеот Smoking Mirror » 10 Юни 2010, 02:03

Светльо, тва е някакъв форумен морал, брато, не е нужно всичко да е написано. Уважавай другите потребители, храни ги само ако има нужда и им чети целите мнения. Като начало са три доста добри отправни точки. И по принцип избягвай заяжданията. Макар че са интересни и забавни, особено за участниците, някои хора ги взимат твърде навъртре.

Пък зайки си бройкай колкото искаш, тва че си модератор не пречи според мене :Р Стига да не стигаме до ексцесиите от тийн-проблем.нет.
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
Аватар
Smoking Mirror
Robot Unicorn Sith

Благодарил (а): 177 пъти.

Мнениеот вечен студент » 10 Юни 2010, 15:32

svetlio.varna написа:
Плазмодий написа:и твърде ти порастна работата напоследък

Тва че ми е 20,5 сm не мисля, че влияе на качествата ми на модератор.

svetlio.varna написа: Направете Палзмодий, Блъд Контес и вечен студент модове, че да спрат да мрънкат най-после...

Не разбра ли, моето момче, че модераторството в тоя форум не ме интересува. На мен Университетът ми плаща за работата, която върша по време на КСК и нямам нито време, нито желание да се занимавам с ваш'та детска градина, дето сте си я заформили тук. Влизам в този форум, само защото работя доста на компютър и от време на време трябва си почивам от научната работа. Явно, ще спра да влизам във форума и ще си почивам с флаш игри.

Едно нещо само искам да ти кажа: нито си ми на годините, нито си ми на парите, нито си ми на образованието, нито си ми на километрите, нито си ми на *****, че да ми говориш така. Научи се на елементарно уважение, защото иначе няма да успееш в живота. Аз съм интелигентен човек и не се занимавам с такива като теб, ама ще се отвориш не на когото трябва, в някоя от любимите ти чалготеки в Студентски град и там ще те спукат от бой. За твое добро ти казвам тези неща!

И един съвет: изобщо не се опитвай да ми отговаряш повече нито на този, нито на който и да било друг пост!

dexteriti написа:Къв авторитет бе, тва е само форум...какво сте се взели толкова насериозно :lol:

Така и не разбрах, Декстерити дали изобщо е студент, ама той каза единствената умна мисъл в тази тема!
Аватар
вечен студент
Форумозавър Рекс

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот ники » 10 Юни 2010, 19:26

Оп, как хубаво сте отворили темата. Точно днес си говорихме на живо с един от сегашните модератори. Аз съм на мнение, че активните такива наистина са малко. И не че не си вършат работата, ами то не може да се смогне бе, хора ;) Според мен са твърде много темите, които са уж необходими, за да се излива в тях спама. Това съм го споменавал и преди, ама явно не са много хората, които споделят моето виждане. Какво слушахте днес, какво ядохте днес, сам във форума, какво ви вбеси днес, какво хапвате в момента, песен на деня, поздрави потребителя с песен, чнм, ъндед тема... Честно, с какво тия теми допринасят за форума? Да е една, ОК, ама като отвориш съответните раздели и тия теми винаги са най-горе. А когато някой потребител е написал мнение, което може да породи някаква дискусия, темата е изпаднала на дъното на страницата за един ден. Идеята ми е, че трудно форумът може да стане трибуна за дискутиране на сериозни теми, при положение, че това, което новите потребители виждат във всеки подфорум е масово теми за флууд. И после се чудим, защо еди-кой-си нямал нито едно смислено мнение... Е, как ще има?
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот The_Soldier » 30 Юли 2010, 21:11

За другите подфоруми не знам, но в КСК раздела Светльо прави много полезни теми и отговаря на много въпроси, така че аз лично бих казал, че много добре се справя.
My body is a cage that keeps me from dancing with the one I love, but my mind holds the key...
Аватар
The_Soldier
Never Give Up

Благодарил (а): 160 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 30 Юли 2010, 21:17

Аз предлагам да го направим глобален модератор! :lol:

П.П. И тук Мила изпада в шок :mrgreen:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Kristo » 30 Юли 2010, 22:41

FloWersOfEviL написа:Аз предлагам да го направим глобален модератор! :lol:

П.П. И тук Мила изпада в шок :mrgreen:

По-скоро админите правят нов фором за кск, както предложих, за да го отлъчат там...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Borisg » 03 Авг 2010, 23:26

и аз тва се чудя. Нещо мно'о насериозно виждам, че някои индивиди се взимат. Тва е форум бе, хора. Вие кво искате? Модовете да са с аватар на Хитлер и всеки пост да им бъде цитат от нечие битие? Мен пък си ме кефят модовете, и изобщо не би ми било приятно да влизам и да ме модерира някой прекалено взел се насериозно :)
Аватар
Borisg
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 118 пъти.

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Мнения