Смисълът на живота

Тук можете да дискутирате по актуални проблеми свързани с вътрешната и външна политика на България и Европейския съюз, както и по проблеми от геополитическо значение за съвременния свят.

Модератор: Lord

Re: Смисълът на живота

Мнениеот Angel_N » 08 Фев 2011, 18:29

Zahariev написа:
Angel_N написа:ДНЕС ИЗЛЕЗЕ НАЙ-ЯКИЯ АНИМЕ ЕПИЗОД, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА МИ!!
ИСКАМ ДА ИМАМ ОТДЕЛЕН ЖИВОТ, ДЪЛЪГ КОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕШКИ И ДА СИ ГО ОТДАМ НА АНИМЕ !!! АААААААААААААСОИДЙАОСЙДАОСИЙДИПОСАЙДИЙАСОДИЙИСАЙД ОТКАЧАМ ЩЕ ГО ГЛЕДАМ ПАК СЕГА АОСЙДХАУИСХНД;ОАЙСНД;ЙКАСНДАСИУНДДАСД

А аз да имам отделен живот, който е дълъг, колкото един човешки и да го посветя на заличаването на аниме.

Много оригинално :? Нещо се опитваш да кажеш? Какъв ти е шибаният проблем? Подиграваш ли се нещо?
Живот, събран в един миг, в една дума. Цветето на духа.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 859 пъти.

Мнениеот Bragi » 08 Фев 2011, 22:54

Точно така, почвайте се!
Да има сеир, че много скучен стана тоя чворум
Look at the odds as a challenge
Аватар
Bragi
The Allbrother

Благодарил (а): 325 пъти.

Мнениеот Pisobella » 09 Фев 2011, 00:08

Кхъм... Придържайте се към темата.
А последвалите коментари от горните мнения за анимето си ги водете някъде другаде... евентуално на ЛС.
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот Плазмодий » 09 Фев 2011, 15:05

Angel_N написа:
Zahariev написа:
Angel_N написа:ДНЕС ИЗЛЕЗЕ НАЙ-ЯКИЯ АНИМЕ ЕПИЗОД, КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА МИ!!
ИСКАМ ДА ИМАМ ОТДЕЛЕН ЖИВОТ, ДЪЛЪГ КОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕШКИ И ДА СИ ГО ОТДАМ НА АНИМЕ !!! АААААААААААААСОИДЙАОСЙДАОСИЙДИПОСАЙДИЙАСОДИЙИСАЙД ОТКАЧАМ ЩЕ ГО ГЛЕДАМ ПАК СЕГА АОСЙДХАУИСХНД;ОАЙСНД;ЙКАСНДАСИУНДДАСД

А аз да имам отделен живот, който е дълъг, колкото един човешки и да го посветя на заличаването на аниме.

Много оригинално :? Нещо се опитваш да кажеш? Какъв ти е шибаният проблем? Подиграваш ли се нещо?

E те това е смисъла на живота, да гледаш как някой се отваря във форум :cheers: :cheers: :cheers:
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот Zahariev » 09 Фев 2011, 15:20

О, изтървах сеира, който сам предизвиках.

Sad panda. :mrgreen:

The names of the future are stamping of impatience.
Аватар
Zahariev
The Sound of Victory

Благодарил (а): 29 пъти.

Мнениеот Angel_N » 09 Фев 2011, 22:39

За мен смисълът на живота може би има нещо общо с импулсите, които излъчва човек през живота си. Да развиваш това, което имаш, за да бъдеш полезен на себе си и най-вече на другите. Помагайки, вършейки добри дела, можеш да повлияеш на хората, които срещаш по пътя си. По пътя към себепознанието, според мен, изживяваме най-различни неща и срещаме хора, които по един или друг начин, могат да ни окажат влияние и да ни послужат като огледало, ако намерим нужната нагласа за това. Има хора през моя живот, които съм срещал закратко, но техният пример ме е накарал да се замисля и добрините, които съм виждал, че сътворяват, са ме обнадеждавали и са ми вдъхвали сили да продължа напред. Иска ми се да мога да сторя същото за останалите - максимално много за времето, което имам на тази земя. Вярвам, че трябва да се уважаваме и когато не си отдаваме нужното уважение ставаме ограничени. А светът е голям и толкова интересен. Винаги съм се старал да бъда възможно най-коректен в отношенията ми с хората, особено с тези, които срещам за пръв път. Никога не съм се държал зле с хора, които не познавам и ако някога въобще се държа зле с някого - то е доста рядко и си има конкретна причина. Така е тук във форума, така е и навън - където и да ме срещнете. Нямам никакво намерение да правя сеир, така че съжалявам. Просто реагирам остро на едно непровокирано заядливо високомерие, което долових, че е насочено към мен от човек, с когото не се познавам. Всеки има право да говори каквото си иска де... Просто е изключително тъпо да се държиш по такъв начин, според мен, и се чувствам донякъде разочарован, защото на този човек съм му чел някой друг коментар и ми е допаднал и ми е направил впечатление, че не е тъп. Хората не мога да ги променя - аз и не искам. Не обичам да си мълча, когато имам нещо да кажа в такива ситуации и повярвайте ми, въобще не спада това в графата с нещата, за които ми дреме къде ще се състоят, нито на кого ще го кажа.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Мнениеот Плазмодий » 10 Фев 2011, 04:32

Хем си хрисим, хем си прям и не можеш да си сдържаш мнението.... реши най-сетне какво искаш да бъдеш :wink:
Патрона=>Цевта=>Спусъка=>Отвъд ?!?
Аватар
Плазмодий
Tick Tick Tick

Благодарил (а): 447 пъти.

Мнениеот Angel_N » 10 Фев 2011, 11:20

Има неща, за които ми е трудно да си мълча. Но не ми е попречило това дотук; разбирам се с почти всички и нямам врагове. Но, да, прав си донякъде - някои неща доста не си отиват едни с други, но положението е такова засега.
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Мнениеот FloWersOfEviL » 11 Фев 2011, 11:08

Angel_N написа:разбирам се с почти всички и нямам врагове.
Това не винаги е толкова хубаво, колкото звучи :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Angel_N » 11 Фев 2011, 11:15

FloWersOfEviL написа:
Angel_N написа:разбирам се с почти всички и нямам врагове.
Това не винаги е толкова хубаво, колкото звучи :lol:

Е, права си, то и подмазвачите също са така...
Аз хората, с които откровено се ненавиждам и които мразя на мулекулярно ниво, не съм ги виждал от години и не мога да кажа, че са ми врагове, щото просто съществуваме в един град и не се засичаме, за щастие :lol:
Всички се чакаме на попа обаче и там е най-вероятно нещо да се засечем :lol:
Още не е ставало такова нещо, ама ми се струва доста вероятно :lol:
Аватар
Angel_N
Легендарен флуудър

Мнениеот onoma_ » 27 Юли 2011, 12:59

мислим да свемир и живот немају неки уграђен смисао, али да смо ми "дужни да га измислимо" (Михајло Пантић)
onoma_
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Osten » 27 Юли 2011, 16:17

Откачено или не: препоръчвам ви да прочетете "Journeys out of the body" или "Пътуване извън тялото" на Робърт А. Монро или Robert A. Monroe (на англ. ез). Първата книга е много важна да се прочете. Втората и третата според мен откриват смисълът на живота :) , и най вече на какво сме способни ние - хората ;). Какво ни очаква след смъртта/или направо - подготовка за смъртта. Това е мнението ми. Защото вярвам, опитвал съм, знам какво е, изживявал съм го няколко пъти за да говоря - прочетете.

Книгите: от книжарница (като мен :lol: , защото това е "злато" за мен), или от интернет пространството - има ги и 3-те на "купче" , (т.е. в едно).
Не мога да летя.Но се чувствам така сякаш мога.Искам да полетя! Защото съм щастлив. Да. Щастлив съм. Ха-ха!

Право - редовно - V курс, 3-та група.
Аватар
Osten
В началото бе словото

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот black_lady » 27 Юли 2011, 20:09

Osten написа:Откачено или не: препоръчвам ви да прочетете "Journeys out of the body" или "Пътуване извън тялото" на Робърт А. Монро

Звучи ми като заглавие на наръчник по астрална проекция :lol:
Изображение

Never again will I taste in your passion
this vain call that dies. . .
Never across sacrifice will I lose my dark guide. . .
Dazed in my dark and ephemeral wail that rapes a cool light,
in a corpse-like, haunted nightmare I die. . .
Аватар
black_lady
Sick Satisfaction

Благодарил (а): 337 пъти.

Мнениеот Osten » 27 Юли 2011, 20:57

black_lady написа:
Osten написа:Откачено или не: препоръчвам ви да прочетете "Journeys out of the body" или "Пътуване извън тялото" на Робърт А. Монро

"Пътуване извън тялото" или "Второ състояние" е по добре от колкото - астрална проекция. Все още не е изяснен достатъчно този термин. Не се приема :D .. И тъй като каза - това, какво знаеш по въпроса? И ми е чудно защо се смееш ? Не виждам нищо смешно в това. Много е сериозно, тъй като тъпите учени и всякви не искат да признаят това нещо..
Не мога да летя.Но се чувствам така сякаш мога.Искам да полетя! Защото съм щастлив. Да. Щастлив съм. Ха-ха!

Право - редовно - V курс, 3-та група.
Аватар
Osten
В началото бе словото

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот Scion of balance » 27 Юли 2011, 20:58

black_lady написа:

Изображение
:lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
Scion of balance
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 163 пъти.

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения