Неформално образование - някой приет?

Подфорум към Факултета по педагогика

Модератор: Pisobella

Re: Неформално образование - някой приет?

Мнениеот SeLby » 03 Сеп 2008, 13:17

с това "Неформално образование" може да станеш още по-нередовна :lol:
айде успех !
Изображение
Аватар
SeLby
All In

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот MaryKz » 03 Сеп 2008, 13:20

:lol: :mrgreen: Мерсииии... Кажи какво имаш предвид,че аз тук са тези неформални работи не съм много запозната... Да знам дали да се отказвам овреме... :oops: :D
НиКога Не СпОРИ с ГлуПАк - ХорАТа МОЖе и Да нЕ заБЕлеЖат РазЛИкАТа... :)
Аватар
MaryKz
В началото бе словото

Мнениеот SeLby » 03 Сеп 2008, 13:25

Нямам нищо предвид.И на мен ми е мъгла... :oops:
Изображение
Аватар
SeLby
All In

Мнениеот MaryKz » 03 Сеп 2008, 13:34

Емиии...в такъв случай моето предложение е с тебе да се хванем и да отидем да си палнем по една свещ за късмет и успех,че ще ни е нужно... :roll:
Аватар
MaryKz
В началото бе словото

Мнениеот Jelena » 14 Сеп 2008, 02:05

Ако кандидатствах тази година сигурно щях да пиша тази специалност сред първите си желания.. може би съм единствената луда.. но така или иначе, минало заминало. Мога да се вмъкна в някоя ваша лекция да видя как е :)

Иначе учебния плана може да намерите ТУК
"Поезията и Тананикането не са неща, които можеш да вземеш, те са неща, които те вземат. Единственото, което можеш да направиш, е да отидеш там, където те ще те намерят" (Мечо Пух)
Аватар
Jelena
В началото бе словото

Мнениеот MaryKz » 14 Сеп 2008, 14:11

Jelena написа:
Иначе учебния плана може да намерите ТУК

Олееее...мерси много, Jelena!!! :cheers: :angel8: Сега поне ще мога да видя какво ще уча... :mrgreen: А ти наистина заповядай на лекциите ни - може да се окаже интересно... :roll:
Аватар
MaryKz
В началото бе словото

Мнениеот Jelena » 14 Сеп 2008, 16:10

MaryKz написа:Олееее...мерси много, Jelena!!! :cheers: :angel8: Сега поне ще мога да видя какво ще уча... :mrgreen: А ти наистина заповядай на лекциите ни - може да се окаже интересно... :roll:

Няма защо :) И аз дълго време я търсех с любопитство!
Благодаря за поканата :)
Иначе не мога много да ви кажа за тази специалност, тъй като е нова и вие ще сте първите късметлии, които ще минете през нея :) Дано е организирана добре... така като ви гледам програмата имате някои общи дисциплини с педагогиката (което е нормално разбира се). Другите дисциплини не звучат зле, но да видим как ще ги реализират.
Иначе относно самата специалност, не бих казала, че е безсмислена или неперспективна (поне за мен не е)... признавам, че в началото като разбрах, че от тази година ще има такава, малко се учудих с какво точно ще запълнят 4-те години от следването, но явно има с какво :)
Значи зависи от човека и от вашите интереси и с какво смятате да се занимавате в бъдеще. Сигурно се чудите аджеба какво може да правите с тази специалност... ами то горе долу са обяснили в характеристиката на специалността.
Сега от както сме част от ЕС има доста проекти свързани с неформалното образование. Чували ли сте за програмата „Младеж в действие” към ЕС? Ако не – ще чуете рано или късно :) Работата може да ви е свързана с пътувания по семинари и реализации на проекти, работа с хора, определено може да е интересно и полезно и за вас самите!
Във всеки случай ви пожелавам късмет! И добре дошли! :)
"Поезията и Тананикането не са неща, които можеш да вземеш, те са неща, които те вземат. Единственото, което можеш да направиш, е да отидеш там, където те ще те намерят" (Мечо Пух)
Аватар
Jelena
В началото бе словото

Мнениеот camel » 14 Сеп 2008, 18:10

Я споделете моля ви каква ви е програмата за първи семестър. Смисъл...какво ще изучавате. :)
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот MaryKz » 15 Сеп 2008, 08:31

Ами, camel, в общи линии ще са общи приказки... :mrgreen: Като всички първи семестри на всички специалности... :D Увод в специалността, история на неформалното образование (не ми звучи много обширно, ама да видим :wink: ) , обща психология, "Емп. изследвания в неформалното образование" (тук бих се радвала, ако някой ми го преформулира на по-понятен език :oops: ) , теория на възпитанието, две избираеми дисциплини и практикум по увода в специалността. Аз лично най-много се радвам и ще ми е най-интересна общата психология. :hello1:
Аватар
MaryKz
В началото бе словото

Мнениеот Jelena » 15 Фев 2009, 22:34

Брейй колеги от неформално образование, какво става с вас? Живи ли сте?
Как ви се струва специалността? :)

Вие сте първият випуск, няма много кого да питате как минават изпитите (макар че имате някои общи с педагогиката), но се надявам добре да ви спори пърата сесия!

Споделете впечатления :)
Аватар
Jelena
В началото бе словото

Мнениеот MaryKz » 13 Мар 2009, 09:40

Здрасти! Ами горе-долу добре минава... Малко са снизходителни към нас - нали сме първи в специалността... :wink: Сесията беше добре... Има няколко колеги, които по различни причини не взеха един-два изпита, но като цяло потока е на ниво. Не беше тежко - като знам, че психолозите първата си сесия сигурно я сънуват цял живот с нейните 9 изпита... :shock: Втория семестър е малко по-шантав - много ни е луда програмата, много сме разчекнати из Ректората, Биологическия и 4-тия километър. :x Но му се види вече края... :compress: А ти, Jelena, на какъв хал си? :)
Аватар
MaryKz
В началото бе словото

Мнениеот Jelena » 15 Мар 2009, 13:57

Ооо това с разходките, свиквайте - и педагозите ни разкарваха наляво надясно - да ти се прииска да имаш телепорт :)
Колко човека сте всъщност потока?
На теб лично как ти се струва специалността?
Смяташ ли да се местиш?
Видях, че ви преподава гл. ас. П. Цонева - тя на мен ми беше една от любимите - много хубаво обяснява и от нейните упражнения доста научих :) Сега ми липсва... непремено трябва някой ден да я посетя :)

Иначе при нас - средно имахме 7 изпита за 1вия сем., но някои и повече - зависи колко избираеми си си записал :)
добре върви за сега, радвам се че уча, това което най-много исках, но от както знам за съществуването на "неформалното образование" като специалност, из главата ми се въртят някакви мисли от типа на 2ра специалност или де да знам... но определено ме вълнува как върви специалността ви и как е структурирана :)
Аватар
Jelena
В началото бе словото

Мнениеот BBM » 07 Сеп 2009, 17:51

Здравейте! Тъй като съм доста разсеян човек,ще може ли някой да ми каже на коя дата започваме,всички ли започват на тази дата,в колко часа трябва да сме там,къде трябва да сме и какви документи трябва да носиме?
Изображение
Аватар
BBM
От дъжд на вятър

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ФП